Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2017 CBR 250R Kullanıcı Yorumlarım

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CBR250R
    Henüz uzun süre olmadı fakat 1000 km ye yaklaştım gerek şehir içi gerek şehir dışı direk konuya gireyim CBR 250R düzde 159 km/h hız ve 10 bin deviri geçememekte yokuş aşağı şanslı iseniz 175 e kadar yolu var. Yakıt tüketimi 3-3.5 litre olmakla beraber aralık 2022 itibariyle kmde 70 krş yakmaktadır. Filtresiz 2.2 filtre ile 2.4 litre yağ alır kendisi motül 5100 serisi yada ipone önerilir.

Kullanımı çok rahat olup büyük makina sonrası pek güven vermemektedir R1 den hemen sonra CBR 250R ‘a geçince ister istemez kızakladığım durmakta zorlandığım yerler olmuştur. Fakat masrafsız ve yeni olması hasebiyle 60-100 bin tl arası en iyi 250 cc dir bana göre en iyi olması mt25 yada r25 gibi çok yakmaz tabi onlar kadar hızlı da değildir ama iş görür az yakar. Tipi de bilmeyene büyük motosiklet gibi gelir tatlı şükela bi motosiklettir. CBR250r için parça henüz gerekmedi tamirat ta umarım hiçte gerekmez...

tommygun ve espresso bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    burakrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xtreme max 200
    O kadar yağ fazla gelir 1.6 lt falan aliyor diye hatirliyorum.

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    MT-07 2.4-2.7 lt yağ alıyor. CBR250R filtre değişimi ile 1,4 lt yağ almalı. Kullanım klavuzunu kontrol edin, fazla koyuldu ise derhal fazlasını boşaltın. Aksi halde çok ciddi sorun yaşayacaksınız.

Bu arada, motosikletiniz hayırlı olsun diyelim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)