Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Intercom Tavsiyesi Hk.

Motovento
    REKLAM ALANI
    uur52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joymax 250i ABS
    Herkese selamlar,
    Hem artçıyla telsiz şeklinde(arama yapmadan direkt olarak) konuşabileceğim hem de telefon, müzik gibi işlevleri görebilecek bir intercom arıyorum. Önerisi olan varsa model ya da link paylaşırsa çok sevinirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    forumda arama butonu var ordan bakarsanız bu konuda bir sürü başlık var

Motosikleti
    SYM Joymax 250i ABS
    Guzel kardesim bir suru baslik varsa 1 tane daha olsun aradim bulamadim ne yapayim. Siz neden boylesiniz ya

Motosikleti
    Alıntı uur52 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Guzel kardesim bir suru baslik varsa 1 tane daha olsun aradim bulamadim ne yapayim. Siz neden boylesiniz ya

http://www.motosiklet.net/forum/sear...rchid=62224854
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

OnixsyS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 500R
    Herkese selamlar,
    Hem artçıyla telsiz şeklinde(arama yapmadan direkt olarak) konuşabileceğim hem de telefon, müzik gibi işlevleri görebilecek bir intercom arıyorum. Önerisi olan varsa model ya da link paylaşırsa çok sevinirim.
    forumda hem konu yok falan çart çurt yaparlar sonrada konu açana yardımcı olmazlar tabi biraz bizim insanımızda araştırmadan abi bu motorun zinciri ne işe yarıyo ya demek için bile konu açınca insanların tahammül seviyesi azalıyo ama gücnel birkaç konu bunlara bakabilirsiniz bendede (https://tr.aliexpress.com/item/10050...d=fcDCpylpcqhk) bu modelden var gayet memnunum artçınız ile konuşacaksanız arkadaki intercoma bağlanmanız gereklidir yani intercom özelliği olan intercomlardan almalısınız yada ucuza sadece telefona bağlanan modeller var 2 tane alıp discord yada telefon görüşmesiyle birbirinizle görüşeiblrisiniz tabi telefonun filan çekmediği yerlerde yine intercom özelliği olan bir cihaz daha çok işinize yarayacaktır

http://www.motosiklet.net/forum/moto...intercomu.html
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...kulakligi.html
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...inceledim.html

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:04 ----------

aynen bu sitenin arama özelliği mükemmel çalışıyomuş gibi önerin mükemmel ben aratarak 2008 deki form başlıklarını bana getiriyor bir listeleme özelliği bile yok baya yardımcı olur ya insana

Motosikleti
    Alıntı OnixsyS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    forumda hem konu yok falan çart çurt yaparlar sonrada konu açana yardımcı olmazlar tabi biraz bizim insanımızda araştırmadan abi bu motorun zinciri ne işe yarıyo ya demek için bile konu açınca insanların tahammül seviyesi azalıyo ama gücnel birkaç konu bunlara bakabilirsiniz bendede (https://tr.aliexpress.com/item/10050...d=fcDCpylpcqhk) bu modelden var gayet memnunum artçınız ile konuşacaksanız arkadaki intercoma bağlanmanız gereklidir yani intercom özelliği olan intercomlardan almalısınız yada ucuza sadece telefona bağlanan modeller var 2 tane alıp discord yada telefon görüşmesiyle birbirinizle görüşeiblrisiniz tabi telefonun filan çekmediği yerlerde yine intercom özelliği olan bir cihaz daha çok işinize yarayacaktır

http://www.motosiklet.net/forum/moto...intercomu.html
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...kulakligi.html
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...inceledim.html

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:04 ----------

aynen bu sitenin arama özelliği mükemmel çalışıyomuş gibi önerin mükemmel ben aratarak 2008 deki form başlıklarını bana getiriyor bir listeleme özelliği bile yok baya yardımcı olur ya insana
    dostum yardımcı olayım da kriter sadece "kasktan kaska konuşma"
    kaç paran var ne kadar kaliteli ses istiyorsun telefonda aplikasyonlu mu olsun
    şimdi neyine yardımcı olayım
    bim 300 liraya satıyor gitsin ondan alsın mı diyeyim

joshua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250 (2016) KLR 650 (2006)
    Tuşları yuvarlak tekerlek şeklinde olanlar eldivenle kullanım için daha uygun, çoğu markanın var bu şekilde ürünü.

OnixsyS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 500R
    Alıntı joshua adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tuşları yuvarlak tekerlek şeklinde olanlar eldivenle kullanım için daha uygun, çoğu markanın var bu şekilde ürünü.
    +1
    madem para veriyoz kullanışlısını almak en iyisi birde aldıgın cihazın type c girişli olmasına filanda dikkat et eski tip soketlerle uğraşma

Motosikleti
    SYM Joymax 250i ABS
    Butce siniri koymadim. Piyasanin en iyisi olsun demiyorum ama soyle bir urun var mi; artciyla telsiz gibi konusurken telefon caldiginda ya da baglantiyi kesip telefinla konusturacak, ya da iki kisi ayni anda ayni muzigi dinleyecek tarzda. Linklere bakiyor olacagim bu arada

Metehan48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Rocket 3 GT 221 Edition
    Herkese selamlar,
    Merhaba hocam, ben kendim ve eşim için Cardo Spirit Intercomm aldım. İkisini arama yapmadan direk bağlayabiliyorsunuz, muzik dinleyebiliyorsunuz, gelen aramalara direk Intercomm üstünden yanıt verebiliyorsunuz, kaydettiğiniz 5 numaraya kadar Intercomm üzerinden arama yapabiliyorsunuz. Daha bir iki özelliği de vardı sanırım ama kullanmadığımdan bilmiyorum.

Biz çok memnunuz. Herhangi bir cızırtı Intercomm'lar arasında ses kopması vs. ile hiç karşılaşmadık. Ses kalitesi, muzik kalitesi de oldukça iyi. Düşünürseniz bir inceleyin derim.

Motosikleti
    Butce siniri koymadim. Piyasanin en iyisi olsun demiyorum ama soyle bir urun var mi; artciyla telsiz gibi konusurken telefon caldiginda ya da baglantiyi kesip telefinla konusturacak, ya da iki kisi ayni anda ayni muzigi dinleyecek tarzda. Linklere bakiyor olacagim bu arada
    şimdi asıl konuya dönelim.
    dostum öncelikle kaskın iyi ses yalıtımı yok ise 6-7 bin liralık bir interkom bile işini görmeyecektir.
    buraya kadar sıkıntın yoksa ses kalitesi olarak en iyi interkomlar cardo markasınındır
    değişik modeller arasındaki fiyat farkı ses kalitesinden değil sadece çekim mesafesi ve kaç interkom bağlanabiliyor oluşundandır.
    atıyoryum en pahalısı 2.5 km meesafeden görüşme sağlayıp 12 kişiyi bağlayabiliyorken en ucuzu 600 metre mesafeden bağlanıp sadece 1 kişiyle bağlantı kurar ama ses kalitesi aynıdır.
    ikinci en kaliteli interkom sena markasıdır.

yok ben okadar pahalıuya gidemem dersen eğer interphone markası orta fiyatlı ve neredeyse cardonun ses kalitesine sahiptir.

sadece artçımla konuşup telefona cevap versin arada da müzik dinleyeyim diyorsan sena 5s işini hayli hayli görür

ne idüğü belli olmayan adı sanı duyulmamış markalar genel itibariyle para istrafısdır.

Motosikleti
    SYM Joymax 250i ABS
    Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdi asıl konuya dönelim.
    dostum öncelikle kaskın iyi ses yalıtımı yok ise 6-7 bin liralık bir interkom bile işini görmeyecektir.
    buraya kadar sıkıntın yoksa ses kalitesi olarak en iyi interkomlar cardo markasınındır
    değişik modeller arasındaki fiyat farkı ses kalitesinden değil sadece çekim mesafesi ve kaç interkom bağlanabiliyor oluşundandır.
    atıyoryum en pahalısı 2.5 km meesafeden görüşme sağlayıp 12 kişiyi bağlayabiliyorken en ucuzu 600 metre mesafeden bağlanıp sadece 1 kişiyle bağlantı kurar ama ses kalitesi aynıdır.
    ikinci en kaliteli interkom sena markasıdır.

yok ben okadar pahalıuya gidemem dersen eğer interphone markası orta fiyatlı ve neredeyse cardonun ses kalitesine sahiptir.

sadece artçımla konuşup telefona cevap versin arada da müzik dinleyeyim diyorsan sena 5s işini hayli hayli görür

ne idüğü belli olmayan adı sanı duyulmamış markalar genel itibariyle para istrafısdır.
    Tavsiyeler için teşekkür ederim. son etapta sena 5s ile kn2100 arasında kaldım. sena için motomax tanıtım dışında bir inceleme videosu yok. fikriniz var mıdır ikisi arasında

insominci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX125 - KTM390ADV
    Piyasadaki ucuz olarak satılan ve intercom adını taşısa da bilinen markalar dışındakilerin hepsi Bluetooth kulaklık özelliklerinden fazlasını vermiyor maalesef. Benim de asıl amacım artçı ile konuşmak olduğundan ucuz ürün bulmak gerçekten zor olmuştu. En son çinden bt-22 adında bir cihaz buldum, şu an ki Türkiye Trendyol fiyatı 499 TL . ihtiyacım artçı iletişimi olduğu için 2 adet alıp işimi gördüm ama 10 metreden fazla uzağa gitmiyor yada iki farklı motorsiklette kullanmak imkansız. Başka marka intercom ile eşleştirme zaten yok en güzeli bir kere alıp iyi bir markaya gitmek olduğunu maliyetli yoldan anladım. ilk fırsatta Cardo Spirit düşünüyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)