Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

50 cc motor tavsiyesi verir misini,

Motovento
    REKLAM ALANI
    j700 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB125 ACE
    Babama 50 cc motor alacağız araba ehliyeti ile kullanmak için babam o moyorla yazın köyden yayalaya gidip gelecel yolların yarısı asfalt yarısı toprak

Ne önerirsiniz japona gerek yok ucu çinli bişey olsun japon 2. Elde olur

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Kuba Çita 50 modeline bakmanıza tavsiye ederim, sonuç olarak bakarsak bahsettiğim motosiklet Cg parçası bol ve işçiliği kolay scooter modellerine nazaran daha az karmaşık ve sizin belirtmiş olduğunuz kullanım amacına daha iyi hizmet etmiş olur.

joshua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250 (2016) KLR 650 (2006)
    125cc b ehliyet ile kullanılacak deniyor ama ne zaman uygulama başlar bilmiyorum.

Dxsec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200
    Toprakta da kullanılacaksa otomatik değil de vitesli daha uygun sanırım.
    Servis ve yedek parçada sorun yaşamamak adına Kuba Dragon 50, Kuba X-Boss, Kuba RX9 50 düşünülebilir.

Burak.D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar RS200 2022
    1.5 sene önce babama RKS Sniper 50 alıp 110’luğa çevirtmiştik arkaya büyük çanta taktık Adana’da yaz kış işe gidip gelirken kullanıyor ama ilk fırsatta Kuba tk03 alacağız 125’lik oluyormuş bindim kullandım hem konforlu hem güçlü hem de çok şıktı fiyatı diğerlerine göre biraz yüksek ama B ehliyet için en iyi tercih aradaki farkı kesinlikle hak ediyor

Motosikleti
    CF Moto CL-X 250 / TVS Jupiter 125
    Kesinlikle vitesli 50cc bakın kuba xboss olabilir tk03 olabilir ama önerim rks sniper gibi cub modelleri olur.

Burak.D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar RS200 2022
    Pulsarın meşhur titreşiminden sonra sniper kullanınca ne kadar sessiz bir motor kullanıyormuşum dedim. Sniper’ı alıp 3 km yakındaki eve götürürken titreşimden her yerim uyuşmuştu ve kendimi motordan atmak istemiştim daha sonra dişli küçülttük de titreşimi makul seviyelere indirdik tavsiyem cup modellerini elemeniz olacak en ufak virajda veya iki kişi kullanımlarında pegler ve altı yere sürtüyor amortisör ayarı da yok sürüşü çok tehlikeli hâle getiriyor düzlükte gücü tatmin etse de dik yokuşları çıkamıyor benim tavsiyem sadece tk03’ten yana

RideForLife. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Yuki Gusto öneririm. Parçası bir çok çinli ile uyumlu. CUB motor. Devir göstergesi var. Çanta demiri üzerinde geliyor. Babamda var. 7K kmdir kullanıyor herhangi bir problem yaşamadık. Sarf malzemesi ucuz. 100CC'ye çeviren yerler de var. Çevirip kullanırsanız daha da keyifli hale geliyor. Ben tavsiye ederim.

Se-ZeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow Vt 750 C4
    Komik bir tavsiye olacak ama mondial revival 50,
    1) yedek parçası gani ve sudan ucuz, babanız yağını kendi değiştirebilir, bakımı kolay
    2) motor blogu sağlam, birçok kuryenin kullandığını görebilirsiniz, doğru baktığı mühletce yolda birakmaz.
    3) sele altı, ayak yeri askısı, arkaya çanta yanlara heybe derken gani gani malzeme alıyor.
    4) baba için vitesli biraz tehlikeli bir seçenek, 50 cc scooter tam ellerine oturuyor ( kendi babamdan biliyorum) yakıt tuketimi 2.5-3 litre, depo hacmi ile 250 km yapıp kendini benzinciye götürür, yani bir depo ile yeterli yol yapıyor.

Motosikleti
    honda cm125t ve kuba dragon 110cc
    commuter tarzı ise kuba prince 50 veya kuba tk03
    scooter ise rmg moto gusto b08

Motosikleti
    Artık Yok...
    O kullanıma scooter olmaz viteslilere yönelin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)