Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sizce Bakım Yapmalımıyım

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Herkese merhaba arkadaşlar bende cbr250 var 2011 model iş yoğunlundan dolayı motora binemiyorum motor öyle yatıyor evde motorun yağını 2011 eylül ayında değiştirmiştim ama dediğim gibi binmiyorum pek daha 1000 km anca olmuştur belki değiştirdiğim şimdide kış giriyor hiç binemem mart ayına kadar felan değiştirmezsem sorun olurmu yağ eskimiş olacak belki arada ufak turlar atarım sorun açarmı acaba

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yanlış mı yazdınız acaba?Yağ en son 2011'de mi değişti?Yoksa 2021'de mi?

xtrafrozen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR (2018) & Nmax 155 (2022)
    2021 Eylül oldugunu varsayarsak bile o sekilde kullanmamak faydanıza olur diye dusunuyorum. Akü konusunu zaten biliyorsunuz..
    espresso bunu beğendi.
    “I never saw a wild thing sorry for itself. A small bird will drop frozen dead from a bough without ever having felt sorry for itself.”.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2011 eylül ise zaten o yağ artık yağ değildir 2021 olarak yorum yapıyorum o nedenle.

Normal şartlarda yılda 1 kez değiştirilmesi söyleniyor ancak kullanmıyorsanız bence yaza kadar sıkıntı olmaz.

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    pardon ya 2021 yazacaktım yanlış yazmışım akü zaten bitik zor çalışıyor motor aküyü yenilmem gerekiyor genel bir bakıma sokacağım balata yağ akü vs. sezon girdiğinde yapayım diyorum

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Alıntı Asikurt68 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pardon ya 2021 yazacaktım yanlış yazmışım akü zaten bitik zor çalışıyor motor aküyü yenilmem gerekiyor genel bir bakıma sokacağım balata yağ akü vs. sezon girdiğinde yapayım diyorum
    En geç yılda bir yağın değişmesi gerekiyor. sizin bir yılı da çok geçmiş. bence yağını değiştirin.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)