Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Göbeklilere Motosiklet Montu

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yok.
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    halihazırda prosev XL model bir mont giyiyorum. 3xl prosev ve armode 2 mont aldım. 2sininde göbekleri kapanmadı.

yazlık montum da xl. su an göbekten aşırı sıkıyor 2xl olsa daha iyi ama giyiliyor kısa mesafede.

açıkçası bu kalıplar gerçekten cok sacma.

hiçbir satıcı firma da fit kalıp mı rahat kalıp mı bilmiyor sattıgı montun. resmen mont bulamıyorum.

Deneme amaclı 2 magazaya gittim sanki bütün herkes fitmiş gibi 2xl 3xl yok ya da üst seviye pahalı olan modeller var.
    Feyizoglu internet sitesinde 5XL Prosev mont mevcut görünüyor. Prosev 7152-T.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:11 ----------

Feyizoglunda ve Trendyolda büyük bedenler mevcut gözüküyor. Feyizoglundaki 5XL 1 adet model var. Trendyolda ise 4XL-5XL bedenlere sahip cesitli modeller var.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sallami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Downtown350i/Dominar 400
    Prosev beden skalası çok saçma. Bütçe varsa venom'a bak derim.
    ''Bir adam hangi yolda gidiyorsa, o yol onun kendi seçimidir.'' İp Man

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    3xl bile göbek nedeniyle omuz ve kolları cok komik gösteriyor. göbekten sıgmak için 4 5 xlere başvurursam sanırım daha da komik gozukecek.

prosev gercekten sacma, xl'ını giyiyorum sıkıntı yok ama 3xl'si olmuyor.

herneyse LBC dıye bir öneri aldım, yerli üretim. herkes oldukca memnun. Ondan sıparıs verdım fiyatı da düşük. Korumalarını değiştirip kullanacagım olursa.
    yerli üretim oldugu ıcın türk tipi kesim vardır :D
    espresso bunu beğendi.

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    O dert bendede vardı. 20 kilo verdim. Kısa sürede çok kolay bi şekilde. Öyle ilaç ameliyat vs olmadan.

Şimdi kendimi genç hissediyorum. Eskiden 40 yaşında gibiydim şimdi 20lerin sonu gibi. Çevremden duyuyorum. Göbekli dayı gitti tığ gibi delikanlı geldi. Çorap giyemezdim eskiden. Merdiven çıkamazdım. Kamyonun kasaya eskiden çıkamazken şimdi tek zıplayışta çıkıyorum.

Tavsiye verebilirim sonuç olarak. Kilo verenler olarak çaya şeker atmayan lobisi gibiyiz. Misyonerlik gibi oluyor sonra. 😀
    espresso, cbr1100 xx, tommygun ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Alıntı Ekarademir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O dert bendede vardı. 20 kilo verdim. Kısa sürede çok kolay bi şekilde. Öyle ilaç ameliyat vs olmadan.

Şimdi kendimi genç hissediyorum. Eskiden 40 yaşında gibiydim şimdi 20lerin sonu gibi. Çevremden duyuyorum. Göbekli dayı gitti tığ gibi delikanlı geldi. Çorap giyemezdim eskiden. Merdiven çıkamazdım. Kamyonun kasaya eskiden çıkamazken şimdi tek zıplayışta çıkıyorum.

Tavsiye verebilirim sonuç olarak. Kilo verenler olarak çaya şeker atmayan lobisi gibiyiz. Misyonerlik gibi oluyor sonra. 😀
    ooo en sevdıgım mevzu. ben veremıyorum ya 30umdan sonra olmadı. tavsiyelere detaylıca açıgım :D

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008

Tavsiye verebilirim sonuç olarak. Kilo verenler olarak çaya şeker atmayan lobisi gibiyiz. Misyonerlik gibi oluyor sonra. ��
    Üstat tecrübe paylaşımını bekliyoruz
    arndiol, F54 ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yok.

Tavsiye verebilirim sonuç olarak. Kilo verenler olarak çaya şeker atmayan lobisi gibiyiz. Misyonerlik gibi oluyor sonra. ��
    Mutlaka baska etkenlerde vardir. Eger sadece caya seker atmamakla zayiflansaydi benim tig gibi olmam gerekiyordu. Cayi hic sekerli icmedim. Tavsiyeleri bekliyorum.

bütün göbekliler toplandık :D umarım herbalife tarikatı önerisi değildir :D

(dipnot 2 sene önce 2 ayda yaklaşık 15 kilo verdim hiç spor yapmadan bu zımbırtı ile ancak saglıga pek iyi gelmiyor)
    espresso bunu beğendi.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üstat tecrübe paylaşımını bekliyoruz
    ekmeği kademeli olarak azalt şekeri kademeli olarak azalt günde mutlaka 2 2.5 lt su iç akşamları da 30 veya 45 dakika yürüyüş en önemlisi sabah kahvaltılarında poğça börek olmasın yani evde kahvaltı yapamıyorsan çorba iç hava karardıktan sonra birşeyler yeme
    akşamları bira nın yanında cips vs olmasın vodka iç içeceksen sek yanında meyve olabilir ben böyle yaparak yaklaşık 20 kg verdim 2 yıldan beri hayat şeklimide buna göre uydurdum ve kilo alma derdim kalmadı
    yediğine içtiğine her zaman dikkat etmezsen bünye verdiklerini geri alacak
    tommygun, espresso ve GoGi bunu beğendiler.
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ekmeği kademeli olarak azalt şekeri kademeli olarak azalt günde mutlaka 2 2.5 lt su iç akşamları da 30 veya 45 dakika yürüyüş en önemlisi sabah kahvaltılarında poğça börek olmasın yani evde kahvaltı yapamıyorsan çorba iç hava karardıktan sonra birşeyler yeme
    akşamları bira nın yanında cips vs olmasın vodka iç içeceksen sek yanında meyve olabilir ben böyle yaparak yaklaşık 20 kg verdim 2 yıldan beri hayat şeklimide buna göre uydurdum ve kilo alma derdim kalmadı
    yediğine içtiğine her zaman dikkat etmezsen bünye verdiklerini geri alacak
    Vodka güzel fikirmiş
    espresso, GoGi ve F54 bunu beğendiler.

biranın yanıdna cips yememeyi seçsem ya da vodka alacak param olsa zaten kilo veirrirm :D hiç bana uygun bir yöntem değil
    espresso, GoGi ve F54 bunu beğendiler.

izzmarit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK502
    Abi 2 senede 82 kilodan 69 a düştüm, 73-75 arası kalamadım bi türlü. Şimdi kiloda alamıyorum diyabet yüzünden.

Göbek çok sıkıntı, o çıkıntıya göre kıyafet alınca üst taraf hiç oturmuyor. Dayım deri mont ceket yapıyor, tamirat ta yapıyor, ona gittim şu kolları biraz daraltalım diye. Git işine o montu daraltana kadar sana 2 mont dikerim daha kolay olur dedi.

Motosiklet ekipmanı üreticileri nasıl bi kullanıcı profili düşünüyolarsa kafalarında bilemiyorum. Hep fit vücutlu kaslı falan heralde.

Bazı yerlerde "BÜYÜK BEDEN BULUNUR" yazıp kapıda tombul bi manken olur ya, öyle bir ekipman mağazası açsa biri köşe olur valla.
    espresso ve GoGi bunu beğendiler.
    Benelli TRK502 - Hyosung GV250 - Regalraptor SPT350 - Kanuni Caracal200 - Kanuni Windy125 - Kawasaki GPZ500 - Kawasaki EN500 - Aprilia MANA850 - Regalraptor Spyder250 - Honda VT600 - Zealsun ZS150-19

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Vodka güzel fikirmiş
    ben rakı yı da meyve ile içiyorum üzüm karpuz kiraz yeşil elma şu sıra ayva bol onunla da güzel oluyor
    yani illa kızartma çerez vs ye gerek yok
    tommygun ve espresso bunu beğendiler.
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    ben rakı yı da meyve ile içiyorum üzüm karpuz kiraz yeşil elma şu sıra ayva bol onunla da güzel oluyor
    Rakı şekersiz limonata ile de (yanında bir şey olmadan) güzel gidiyor. (Yani su değil limonata katıyorsunuz.)
    F54 bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Rakı içerken yanında atomdu, köpoğluydu, peynirdi derken ben daha fazla kilo alıyorum.
    espresso, GoGi, F54 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Rakı içerken yanında atomdu, köpoğluydu, peynirdi derken ben daha fazla kilo alıyorum.
    acı ve tuzlu. meze tadımız aynı :D
    tommygun bunu beğendi.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Rakı zaten yanında bi sürü mezeler olan sofra olmadan içilmiyor, öyle olunca da kilo yapıyor ama kilo yapan rakı değil sofra.

Bira da yanında cips yiyince kilo yapıyor. bira içeceğim günler akşam yemeğini az yiyorum kalori hakkımı biraya ayırıyorum. Biranın yanında cips yerine daha az kalorili sağlıklı şeyler yemek de çözüm. Minik kornişon turşuları çok iyi gidiyor biranın yanında. En son Cyan'la bir yerden kuru et almıştık geçen yaz, o da çok iyi bira mezesi oluyor, aynı yerden isli peynir de almıştım o da bir ile iyi gitti ama kalorisi vardır onun.
    GoGi ve tommygun bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rakı zaten yanında bi sürü mezeler olan sofra olmadan içilmiyor, öyle olunca da kilo yapıyor ama kilo yapan rakı değil sofra.

Bira da yanında cips yiyince kilo yapıyor. bira içeceğim günler akşam yemeğini az yiyorum kalori hakkımı biraya ayırıyorum. Biranın yanında cips yerine daha az kalorili sağlıklı şeyler yemek de çözüm. Minik kornişon turşuları çok iyi gidiyor biranın yanında. En son Cyan'la bir yerden kuru et almıştık geçen yaz, o da çok iyi bira mezesi oluyor, aynı yerden isli peynir de almıştım o da bir ile iyi gitti ama kalorisi vardır onun.

Eskiden ayda bir meyhane yapardık yer içerdik. Bununla birlikte maç önü müdavimi olduğumuz mekana gider bir güzel demlenirdik. Şimdi ne maç kaldı ne de ayda bir meyhane.
    Ama bu sayede rakının yanında çılgınca maydanoz ve olursa biraz peynirin harika gittiğini keşfettim.
    F54, espresso ve Cyan bunu beğendiler.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Alıntı GoGi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eskiden ayda bir meyhane yapardık yer içerdik. Bununla birlikte maç önü müdavimi olduğumuz mekana gider bir güzel demlenirdik. Şimdi ne maç kaldı ne de ayda bir meyhane.
    Ama bu sayede rakının yanında çılgınca maydanoz ve olursa biraz peynirin harika gittiğini keşfettim.
    Ben eskiden akşam iş çıkışı eve gidene kadar mekanlar kapanana kadar en az 8-10 tane bira içerdim ama o zamanlar bildiğin sıskaydım, sonr ayaş geçti, o zamanlar kullandığım kemeri hala kullanıyorum, o zamanlar en dipteki delikte kullanıyormuşum hala izi duruyor aradan 20 yıl geçmiş ama bende o zamana göre 25 kilo fark var şimdi aynı kemeri ucunda kullanıyorum. Kilo almak yaşa da ilgili. Bu yüzden gençlere tavsiyem yaş geçmeden kilo vermeye çalışın, yaş geçince zaten alınıyor.
    Cyan ve GoGi bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Ben de birayı aç karnına içmeyi seviyorum, yanında cips dahil hiçbir şey yenmeyecek. Karnım tok olduğunda fazla içemiyorum.
    GoGi, espresso ve Cyan bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)