Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kaska Takmak İçin Kamera Önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CBR 125R
    Merhaba trafikte bir şey yaşarsam diye elimde kanıt olsun istiyorum. Bu yüzden kaska aksiyon kamerası takacağım ama çok bi bilgim yok. Eğer takan arkadaşlar varsa bana yardımcı olabilir mi tek isteğim görüntü kalitesi iyi olsun ve görüntü titremesin. Bütçe çok sıkıntı değil ama aşırı pahalı da olmasın teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı emreege adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba trafikte bir şey yaşarsam diye elimde kanıt olsun istiyorum. Bu yüzden kaska aksiyon kamerası takacağım ama çok bi bilgim yok. Eğer takan arkadaşlar varsa bana yardımcı olabilir mi tek isteğim görüntü kalitesi iyi olsun ve görüntü titremesin. Bütçe çok sıkıntı değil ama aşırı pahalı da olmasın teşekkürler
    Su konuda bayagi konustuk.

http://www.motosiklet.net/forum/moto...merasi-hk.html
    tommygun ve espresso bunu beğendiler.

OnixsyS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 500R
    bütçe belirtseydin çok güzel olurdu çünkü bir kamera diyip geçmeyin çok can yakan fiyatları var heleki yeni nesil goprolara bir mikrafon takmak için bile ekstra adaptör aldırdıklarını düşünürsek

benim gopro hero4 silver var çekimleri bence yetiri kadar güzel he modelin ne kadar çok yükselirse özelliklerinde teknolojiside o kadar artar benim kamerada titreşim önleyici yok mesela olsun isterdim youtubede model model çekim örnekleri var hatta 4-5 modelin aynı yerdeki çekimlerini kıyasladıkları videolarda var benim 2014 ten kalma kameram şuan aksesuarsız 1k istiyolar oda düzgününü bulabilirsen 2k ya kadar çıkıyor fiyat

not:goprodan şaşma derim o sorunu bu sorunu diye sorunları daha hiç görmedim işitmedim işte ısınıp video kapatmaymış batarya az gitmseiymiş filan diye sorunlar

Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı OnixsyS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bütçe belirtseydin çok güzel olurdu çünkü bir kamera diyip geçmeyin çok can yakan fiyatları var heleki yeni nesil goprolara bir mikrafon takmak için bile ekstra adaptör aldırdıklarını düşünürsek

benim gopro hero4 silver var çekimleri bence yetiri kadar güzel he modelin ne kadar çok yükselirse özelliklerinde teknolojiside o kadar artar benim kamerada titreşim önleyici yok mesela olsun isterdim youtubede model model çekim örnekleri var hatta 4-5 modelin aynı yerdeki çekimlerini kıyasladıkları videolarda var benim 2014 ten kalma kameram şuan aksesuarsız 1k istiyolar oda düzgününü bulabilirsen 2k ya kadar çıkıyor fiyat

not:goprodan şaşma derim o sorunu bu sorunu diye sorunları daha hiç görmedim işitmedim işte ısınıp video kapatmaymış batarya az gitmseiymiş filan diye sorunlar
    Yurt dışından Go Pro 7 Black getirmeyi düşünüyorum Go Pro 9 alacaktım arada 500 lira fark oluyor ama batarya sorunu varmış okuduğum kadarıyla 9'larda. Mantıklı olur mu sizce 7 almak?

OnixsyS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 500R
    goproların hangi modelinde hatırlamıyorumda bir modelinde kayıtı başlattımmı belli bi saniye geriden çekmeye başlıyodu onun hangi model oldugunu bulabilirseniz yada bilen biri yazarsa öyle birşey almanız daha güzel olur hiç olmazsa kamera kayıtta değilken ve bir olay oldugunda kaydı açıp biraz daha geriden çekime başlamış olur

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:45 ----------

yurt dışından getirtmek en mantıklısı bende 300tl ye almıştım yurt dışından akrabalar getirmişlerdi

-Black- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    Yurt dışından Go Pro 7 Black getirmeyi düşünüyorum Go Pro 9 alacaktım arada 500 lira fark oluyor ama batarya sorunu varmış okuduğum kadarıyla 9'larda. Mantıklı olur mu sizce 7 almak?
    7 kullanıyorum. örnek videolara youtube kanalından ulaşabilirsin. 11 çıkmasına rağmen, kısa vadede değiştirme ihtiyacı hissetmiyorum.
    Sentis ad medullis!
    Dengeliyorum.com
    youtube.com/we2strom

Motosikleti
    falcon flash 100
    Ben de var kullanıyorum, tavsiye ederim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)