Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

motosiklet alma konusun da yardım beyler

Motovento
    REKLAM ALANI
    methal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rks new light 125
    s.a beyler motor fiyatları haliyle çok yükseldi bütcü olara 30 ile 39 arası sıfır çinli driftmi almak mantıklı veya 2 el hondamı ? cb 125e buldum bitane 127 binde 2013 model 33.500 bıraktı. kararsız kaldım daha önce eski kasa DRİFT kullandım . bi yandan scootermi alsammı dolaşıyor kafam da rks newleght modeli . sizce nasıl bi yol izlemeyelim .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Artık Yok...
    Honda’yı alma bence Çinlilerden hiç anlamadığım için bir şey diyemiycem o paraya ikinci elde pulsar falan yokmu

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cb125e 125k km'de mi? Helal olsun.
    O motoru alacagına bisiklet al. Japon da olsa yüksek km düşük cc motor alınmaz. gerçi o km'ye 1100cc bmw olsa bile alınmaz.

Drift al. parçası uvuz, bakımı kolay. motor blogu mondialin en kaliteli olanlarından.
    dundanbiri bunu beğendi.

Motosikleti
    falcon flash 100
    Son karar sizin ama sıfırı tavsiye ederim.

Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O motoru alacagına bisiklet al. Japon da olsa yüksek km düşük cc motor alınmaz. gerçi o km'ye 1100cc bmw olsa bile alınmaz.

Drift al. parçası uvuz, bakımı kolay. motor blogu mondialin en kaliteli olanlarından.
    Kaç tane düşük cc japonla 100K yı devirdiniz.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Ercument adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaç tane düşük cc japonla 100K yı devirdiniz.
    Herhangi birşeyi yorumlamak için o işi yapmış olmak gerekmıyor. öyle olsa dünyada kimse kimseyi eleştiremez ya da fikir beyan edemezdi.
    yaşlıveacemi bunu beğendi.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

dundanbiri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS 200
    Bence de sıfır drift, veya sıfır muadili bir ürün olabilir, çok temiz ve düşük km bulabilirsen diğerleri de olur ama masrafsız olması lazım.

Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Herhangi birşeyi yorumlamak için o işi yapmış olmak gerekmıyor. öyle olsa dünyada kimse kimseyi eleştiremez ya da fikir beyan edemezdi.
    Ben yanlış anlamışım.
    Sadece bir tane 150 cc ile 100K deneyimim var.
    Burayı okuyunca
    Japon da olsa yüksek km düşük cc motor alınmaz
    deneyiminiz varsa paylaşmanızı isteyecektim.

Motosikleti
    Honda innova 125 wave 110i lifan emisol
    Bence çinli motor bulaşma sıfırda olsa 2.el japon motoru al

crocodill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD
    Şu aralar Tvs nin Jüpiter ve Wego modelleri geldi.Lansman fiyatları da çok uygun tavsiye ederim.
    just4techno bunu beğendi.

127 Bin km 125cc bir motosiklet için biraz fazla. Motor kısmına girmeye kalksan servis limitlerini doldurmuş bir sürü aşınmış değişmesi gereken parça karşına çıkacak ve iş içinden çıkılmaz bir hal alabilir. Daha düşük kmli ybr cbf bulamıyorsan sıfır Çinli de alınabilir. Japon’un haşatını toplamak çok masraflıdır.

Motosikleti
    cb250r
    bajaj v15 al, bak keyfine.

not: hondaya masallah

TamGazDevam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 08' / HONDA CIVIC VTEC 1.6 04'
    Hocam merhabalar, yakın zamanda bende bu ikileme düştüm. 20 gündür motosiklet bakıyorum.
    45.000tl bütçem vardı, bulunduğum il itibariyle bakmadığım ybr esd125, honda cbf150, honda cb125e kalmadı. Hepsi yüksek kilometreler, masraf çıkarsa haddinden fazla meblağlar ödeyecektim. Özetle istediğim temizlikte bi motosiklet bulamadım. 12 yıldan fazla motosiklet tecrübem ile gittim, plakalı işimi görecek bir çinli motosiklet arayışına girdim. 15.000tlye Mondial 150MC buldum. Sıkı bir pazarlıkla 12.500tl vererek dün satın aldım. Herhangi bir masrafı yoktu. Aldığım arkadaş 180cc yaptırmış, aşırı torklu bi makina. Başımı ağrıtsa komple 3000tl gibi bir bütçe ile sıfırlarım motor bloğunu. Alırken muayeneye de dikkat ettim, 2024 Mayıs'a kadar muayenesi var. Motosiklet devrilse canım yanmaz, sonuçta çinli parçası ne kadar olacak. Japon ile arada 5-10 lira fark olsa neyse de, temizler 55-60 bandı. Ben tercihimi bu yönde yaptım, size de tavsiyemdir.
    espresso bunu beğendi.

OnixsyS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 500R
    Alıntı methal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    s.a beyler motor fiyatları haliyle çok yükseldi bütcü olara 30 ile 39 arası sıfır çinli driftmi almak mantıklı veya 2 el hondamı ? cb 125e buldum bitane 127 binde 2013 model 33.500 bıraktı. kararsız kaldım daha önce eski kasa DRİFT kullandım . bi yandan scootermi alsammı dolaşıyor kafam da rks newleght modeli . sizce nasıl bi yol izlemeyelim .
    ns200 bulabilirsen işini görür yeterince

methal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rks new light 125
    herkese teşekkür ederim bugun rks new light 125 ile anlaştım 2022 model 3 aylık motor tüm kronik sorunları giderilmiş 36 bine anlaştık. hayırlısı olsun

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:49 ----------

O dediğini yaptım ve malesefki kazalı motor denk geldi yol tutmuyordu alet şasesi yamukmuş satıcı müslüman cıktı da geri aldı motoru .

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:53 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:05 ----------

Motosiklet bu beyler bununla anlaştık yarın satış yapacağız Allah izin verirse .

Kask takmaya ihtiyacın olmadığını düşünüyorsan,muhtemelen
    Gece yol yapma ki; gün doğumunda uyumayasın
    Motosikletine binmek için acele et ama bindikten sonra etme

OnixsyS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 500R
    hayırlı olsun, dilerim fazla sıkıntı çıkarmadan kullanırsınız
    rks iyidir, yeri benim için hep farklı bir yerde zamanında titanic200 vardı

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı methal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese teşekkür ederim bugun rks new light 125 ile anlaştım 2022 model 3 aylık motor tüm kronik sorunları giderilmiş 36 bine anlaştık. hayırlısı olsun

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:49 ----------

O dediğini yaptım ve malesefki kazalı motor denk geldi yol tutmuyordu alet şasesi yamukmuş satıcı müslüman cıktı da geri aldı motoru .

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:53 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:05 ----------

Motosiklet bu beyler bununla anlaştık yarın satış yapacağız Allah izin verirse .

https://imgyukle.com/f/2022/10/26/nASSht.jpg
    Hayırlı olsun, ilk fırsatta lastikleri değiştirmenizi öneririm.

ozanturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hayırlı olsun motorunuz, eski ve yüksek km yerine güncel bir motor almakla iyi etmişsiniz bence de, kazasız belasız sürüşler dilerim.

selam arkadaşlar motorsiklet insan için gerçektan br arkadaş ve yaşam biçimi kötü kullananlar olabilir,istisnalar kaideyi bozmaz derler.
    ve güzel sözlerden sonra girelim bizde konuya arkadaşımız motoru almş iade etmiş ALLAH tan hakkında hayırlısı daha iyisi denk gelir
    bende aynıyım 1 seneyi geçti ehliyet aldım, motor alacam gün geçtikçe pahalaşıyor pcx hastalığım vardı ilk motorum olsun diye çupper de merakım vardı kuba 125 süperlihgt gibi 40 50 bin gibi temiz birşey arıyorum honda yamaha pcx xmax 125 neyse bana eve gidip gelecemçok masraf etmeyecem hergün de binmem tahminim servisim var işe de ben meraktan hafta sonları gezmek için motorsiklet sevgim var hertürlüsüne birde şü meşhur semt esenclıs diyoruz biz ESENYURT da oturuyorum hırsızlıktanda korkuyorum birazda ondan salladım kapıdada insanları rahatsız etmek istemıyorum otoparkda yok yakında neyse uzun oldu biraz teşekkür ederim okuduğunuz için yorumlarınız teşekkürler.

Motosikleti
    CF Moto NK250

Bomboş bir adamsın.

Bir de kanaat önderi gibi ahkam kesmeleriniz yok mu beni benden alıyor.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)