Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

SİZCE HANGİ MOTOR BÜTÇE 90 BİN

Motovento
    REKLAM ALANI
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    90.000 TL nakit para varsa haftasonu Bjk-Fb maçına 2,5 üst oynayarak bütçeyi 122.000 TL'ye çıkarmanızı ve yeniden konu açmanızı tavsiye ediyorum.
    sen istiyon gençlerinde hayatı senin gibi kaysın

ben o paralara 2005 2006 v storm kle 500 transalp 650 tavsiye ederim hatta hatta belki transalp 700 bile bulunur parayı bana verin ben pazarlık yapayım size temiz bir ta 700 alalım abs var heybet güç kuvvet var enduro artçılı bile olsa çok rahat bir motosiklet
    tommygun bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Rks Dark Blue 125
    KİŞİ BAŞI 90K YANLIŞ ANLAŞIMAYAYIM

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:48 ----------

YAYA KALDIK HOCAM 90 K BORÇLUSUN

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:50 ----------

90.000 TL nakit para varsa haftasonu Bjk-Fb maçına 2,5 üst oynayarak bütçeyi 122.000 TL'ye çıkarmanızı ve yeniden konu açmanızı tavsiye ediyorum.
    HOCAM YAYA KALDIK DESENE

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:53 ----------

Alıntı CRF adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle 3 arkadaş 90k motor alması her ne kadar garip olsa da
    Bu bütçeye Turşuda olsa kesinlikle CRF almanızı tavsiye ederim.

Yakıtı az parçası bol kronik arızası yok ve en önemlisi düzen tutuyor.

Paranızı çinliye kaptırmayın.
    KİŞİ BAŞI 90 HOCAM
    espresso ve tommygun bunu beğendiler.
    Start your engine,leave the world behind...

Motosikleti
    Suzuki Gsx-R 250
    ABİ ALLAH KORUSUN İNŞALLAH OYNAYAN OLMAMIŞTIR

Motosikleti
    Rks Dark Blue 125
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşın enduro dan kastı bence adv tarzı makine rx3 evo önermesinden onu anladım gerçi bende hero xpulse önerdim ama modelli olması açısından

O paraya şu alınır diyede sahibinden de fiyat aralığına 90 bin yazıp alınabilecek bürün makinelerde yazmanın mantığı yok ..
    HERO'YU ÇOK ÖVÜYORLAR HOCAM BENDE ONA YOĞUNLAŞTIM BİRAZ. ÖZELLİKLE SATIŞ SONRASI...

Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Alıntı BatuhanK. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ABİ ALLAH KORUSUN İNŞALLAH OYNAYAN OLMAMIŞTIR
    İddaadan anlamıyorum. Ne oldu tutmadı mı?

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    İddaa patates oldu arkadaşlar. Er6F'i satıp 2,5 üste oynamıştım şimdi Martı'ya biniyorum
    espresso, Ercument ve F54 bunu beğendiler.

fb__ömer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MonsterR25(x)- 450SR(x)- Street Triple 765RS(&#998
    Temiz dominar 400

Motosikleti
    Aprilia Caponord 1200 add & Benelli Tnt 249 S
    benelli 249-s alın. çift silindir. muazzam bir ses, kronik sorunu olmayan bir makina, bütçenize henüz 5 bin km'de makina alırısınız. malzeme kalitesi tüm sayılan 250 cc lerin üzerinde. bu araştırmayı ben de yapmıştım, burada önerilen hemen hemen tüm motorları denedim ve gidip benelli 249-s aldım.
    Helal Haram ver ALLAHIM,
    Menzilciler yer ALLAHIM...

Motosikleti
    Rks Dark Blue 125
    Alıntı panic adak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benelli 249-s alın. çift silindir. muazzam bir ses, kronik sorunu olmayan bir makina, bütçenize henüz 5 bin km'de makina alırısınız. malzeme kalitesi tüm sayılan 250 cc lerin üzerinde. bu araştırmayı ben de yapmıştım, burada önerilen hemen hemen tüm motorları denedim ve gidip benelli 249-s aldım.
    HOCAM MOTOSİKLETİN SESİ VS BENDE GÖRDÜM HARİKA. MOTOR İÇİN AĞIR DİYORLAR BU SORUN TEŞKİL EDER Mİ? SİZİ TRAFİKTE YORUYOR MU ?

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı G.A.G.S adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    HOCAM MOTOSİKLETİN SESİ VS BENDE GÖRDÜM HARİKA. MOTOR İÇİN AĞIR DİYORLAR BU SORUN TEŞKİL EDER Mİ? SİZİ TRAFİKTE YORUYOR MU ?
    Ağır derken sınıfına göre ağır. Normalde çok aman aman ağır bir motor değil. Ben daha ağırını sürüyorum, bisiklet gibi geliyor. Siz de alışınca ve kapalı alan eğitimleriyle destek alınca zorlanmazsınız. Tnt 250 ya da güncel versiyonu 249-S'in şanssızlığı Mt25 ile aynı dönemde satışa sunulması ve 2'sinin de çift silindir 250 cc olmasına rağmen Benelli'nin o kadar yüksek hıza çıkamaması motorun imajını biraz "hantal" yaptı.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Aprilia Caponord 1200 add & Benelli Tnt 249 S
    Alıntı G.A.G.S adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öyle hissedilir, tedirgin edici bir ağırlığı yok. yakıtı çok iyi sakin kullanımda 3 lt civarları yakıyor şehir içinde. mesela git benellinin şase, amortisörler gibi malzeme kalitesine bak sonra diğer markalara bak ne demek istediğimi anlayacaksın. lastikler orjinal pirelli angel. ön arka ABS var. bu fiyatlara bu kalitede, performansta ve sorunsuzlukta başka bir makina göremiyorum.
    Helal Haram ver ALLAHIM,
    Menzilciler yer ALLAHIM...

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    şu devirde ben olsam cbf 150 / ybr vs binerdim sanırım
    alternatif rx3i evo var ama yakıtı çok şikayetleri var
    bir diğer alternatif rks nin trv 242 var çantaları ile beraber de satılıyor ( aliminyum 3lü çanta ) 180cc olması lazım motoru yakıtı iyi diyorlar
    ama bu yukarıdaki çinli ve alternatiflerini genelde uma ve mj group getiriyor ve daha ilk satışında istenilen rakamlar muazzam fazlalar yurt dışı satışlarına göre. bu 2 tedarikçininde böyle bir sıkıntısı var ve yedek parça bulmak zaman zaman ciddi dert olabiliyor bknz benelli de ara sıra yaşananlar bir ara yağ filtresi bile bulmak dertti ktm ile aynı bloktaki ufak cclerde

crf rally bulursam ona bakardım

yada amaç konforlu olması ve bagaj hacmi ise scooterda burgman 400'ede bakardım 2007 ve üstü olarak ( yeni kasa polonun bagajına koyduğum kamp malzemelerinin hepsini taşıdım ben kaç kez decathlon 2ye katlanır masa hariç )

yüksek cc bakıyorsam
    cbf600 olabilirdi ( touring ama )
    dl650 olabilirdi ( genelde çoğu polis vs çıkması sağlam olsalarda dikkat etmek lazım kötü bir satıcı bezdirebilir )

şimdilik aklıma gelenler bunlar

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    2,5 üst dediğim maçta hiç gol olmaması beni "Acaba onlarca yıldır gusülü yanlış mı alıyorum?" düşüncelerine sevk etti.
    F54 bunu beğendi.

Macabre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dominar 250 öneririm ya da XPulse 200. Tabii ki bir Inazuma olsa süper olur ama (kendi adıma konuşuyorum) abs olmaması beni Dominar'a yönlendirmişti. Yakıtı da torku da gayet iyi, uzun yolda performansı süper. Tek dezavantajı ağır olması (eğer yeni başlayansanız). Vermiş olduğunuz fiyata tabii ki Japon makine bulabilirsiniz ancak temizini bulmanız çok zor. V-Strom, Crf güzel makineler ki V-Strom 250 çift silindir. Ama temizini bulmanız gerçekten çok zor.

Dominar 250 veya tnt249s. Bu arada dominar tntden daha hafif olmasına rağmen tnt daha hafif hissettirir, ikisini de kullanmış ve dominarı halen kullanmakta olan biri olarak.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    İddaa patates oldu arkadaşlar. Er6F'i satıp 2,5 üste oynamıştım şimdi Martı'ya biniyorum
    sen beni dinle zamanında iddaa dan çok para yedim
    takii shalke sevilla maçına kadar 1 maçta kale ye 30 şut çekilir sıfır gol olur mu oldu yani yandan toplar adama çarpsa 5 olurdu ama çarpmadı o gün kumarı bıraktım
    40 tane kupon yattı o maçta tek bir gol olsa köşeyi dönecektik

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    bugün gsr 600 aldım, 55 bin liraya, baya bir masraflı makine aldık. marş motoru sıyırıyor, akü ölmüş, vites pedalı değişmesi gerek, ibre paneli yan sanayi ve hızı düzgün göstermiyor ve kırık dökük... egzoz orjinal değil hayvan gibi bağırıyor... FI hatası veriyor artık neden bilmiyorum...

acaba sadece akü mü ölü yoksa şarj etme sorunu da mı var bilmiyorum... mermiye kafa attım diyeyim... ama varya roket roket :D 150cc 15 beygir motosikletten bir anda 98 beygir 600cc ye geçince noluyor dedim... gaza basmam ile motorun yanlaması bir oluyor, çok fena makine... 4 yol ağzında bir arabaya yol vereyim derken biraz gaz açtım seri şekilde yolu boşaltmak için fakat motor yanladı hemen... sonra dedim "fatih boşver, bugünlük millete yol verme, beklesinler" dedim... gerçekten seri makine... sesinden mi korktum bilmiyorum ama apache ile 120 yi geçerken tırsmayan ben bugün gsr 600 ile 100 km yi geçmeye korktum...

motoru alırken maddi yardımda bulunan abim ufakta bir tavsiye verdi, "mezar paranı da hazırla birde ona para harcamayalım" dedi. malum, bu devirde ölmek bile bir dünya masraf, tek kişilik mermer sütun mezarlar bile 8 bin liradan başlıyor... o kadar masraf olduk bari arkamızdan ek masraf yaptırmayalım.

edit: motorun rolanti düşük, bir kaç kez stop etme sorunu oldu bu yüzden hafiften gaz vererek kullandım dur kalk trafiğinde, tabi hafif gaz vereyim derken motor bağırıyor ufaktan... millette sesi duyunca yol veriyor... çok ilginç, ben stop etmesin diye gazlıyorum boştayken ve millet yol veriyor.

apache ile yüzüme bakmıyordunuz? ne değişti?
    DickName, mattiadestro, tommygun ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

DickName - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün gsr 600 aldım, 55 bin liraya, baya bir masraflı makine aldık. marş motoru sıyırıyor, akü ölmüş, vites pedalı değişmesi gerek, ibre paneli yan sanayi ve hızı düzgün göstermiyor ve kırık dökük... egzoz orjinal değil hayvan gibi bağırıyor... FI hatası veriyor artık neden bilmiyorum...

acaba sadece akü mü ölü yoksa şarj etme sorunu da mı var bilmiyorum... mermiye kafa attım diyeyim... ama varya roket roket :D 150cc 15 beygir motosikletten bir anda 98 beygir 600cc ye geçince noluyor dedim... gaza basmam ile motorun yanlaması bir oluyor, çok fena makine... 4 yol ağzında bir arabaya yol vereyim derken biraz gaz açtım seri şekilde yolu boşaltmak için fakat motor yanladı hemen... sonra dedim "fatih boşver, bugünlük millete yol verme, beklesinler" dedim... gerçekten seri makine... sesinden mi korktum bilmiyorum ama apache ile 120 yi geçerken tırsmayan ben bugün gsr 600 ile 100 km yi geçmeye korktum...

motoru alırken maddi yardımda bulunan abim ufakta bir tavsiye verdi, "mezar paranı da hazırla birde ona para harcamayalım" dedi. malum, bu devirde ölmek bile bir dünya masraf, tek kişilik mermer sütun mezarlar bile 8 bin liradan başlıyor... o kadar masraf olduk bari arkamızdan ek masraf yaptırmayalım.
    Hayırlı olsun.

fatih.met bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen beni dinle zamanında iddaa dan çok para yedim
    takii shalke sevilla maçına kadar 1 maçta kale ye 30 şut çekilir sıfır gol olur mu oldu yani yandan toplar adama çarpsa 5 olurdu ama çarpmadı o gün kumarı bıraktım
    40 tane kupon yattı o maçta tek bir gol olsa köşeyi dönecektik
    Yok yahu ben işin şakasındayım. Eskiden oynardım ben, artık ayda yılda bir en minimumdan kupon yapıyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:01 ----------

Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster

edit: motorun rolanti düşük, bir kaç kez stop etme sorunu oldu bu yüzden hafiften gaz vererek kullandım dur kalk trafiğinde, tabi hafif gaz vereyim derken motor bağırıyor ufaktan... millette sesi duyunca yol veriyor... çok ilginç, ben stop etmesin diye gazlıyorum boştayken ve millet yol veriyor.

apache ile yüzüme bakmıyordunuz? ne değişti?
    Ooo hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    G.A.G.S senin konuyu da işgal ettik, senden çok ben yazıyorum kusura bakma. sen motor bakmaya devam et ben gereksiz konu açmak istemedim o yüzden senin konu benimkine benzer olduğu için işgal ettim biraz.

Yok yahu ben işin şakasındayım. Eskiden oynardım ben, artık ayda yılda bir en minimumdan kupon yapıyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:01 ----------

Ooo hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin.
    teşekkürler, ilk zamanlarda biraz tosun gibi yatacak.

yani laf olsun diye söylemedim, gerçekten millet yol veriyor, beyaz mersedesli kadın hele ısrar ile yol verdi, ben geçmiyorum ama o bekliyor geçmem için ve yol hakkı onda ve bana yol vereceğim diye zincir oldu arkada, 7 yıldır Tvs Apache kullanıyorum ve böyle şeylere pek alışık değilim... sonra normalde önüme atlayan yayalar vardı ama bu sefer bazıları sesi duyunca motora baktılar bu ne lan böyle diye, artık severek mi baktılar söverek mi bilemiyorum ama böyle fark olacağını ben hiç düşünmemiştim. millet rahatsız olur diye bağırttırmadım pek.

yol kenarında gaz versene diyen öğrenciler falan, dikkatimi çektiği kadarıyla bu sesten rahatsız olandan çok hoşuna gidiyor milletin, onu fark ettim, rahatsız olanlarda vardı. sürerken ben biraz rahatsız oldum, 26 km yol sürüp eve getirdim ama kafam şişti... nasıl kullanıyorlar böyle merak ediyorum. benim kafa gürültü kaldırmıyor galiba.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)