Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TEMİZLİK ÜRÜNLERİ HK

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Rks Dark Blue 125
    Arkadaşlar selamlar

Scooter için dış yüzey temizlemede ne kullanıyorsunuz ?

Detay fırçasıyla kullanabileceğim bir ürün arıyorum ...
    Start your engine,leave the world behind...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    En kalitesizinden şampuan

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    bim'den alınma en ucuzundan şampuan olur.

Benim xmax'ı yılda bir falan yıkıyorum. Geçen yaz aman iyi temizlensin deyip ucuz diye bim'den asperox sarı güç aldım. şişesi spreyli, fıs fıs sıkarım fazla uğraşmam diye aldım.
    Motoru önce bahçe hortumuyla ıslattım. sonra fıs fıs deterjanı sıktım her yerine. sele, ön cam, plastik yerler vb. bezle bir güzel sildim sonra bahçe hortumu ile yıkadım duruladım. Durulama bitince de manetler, gösterge, ön cam, sele, plastik parçalar gibi yerleri kuru bezle kuruladım. Geri kalan yerlerin kendi kendine suları süzülüp kurudu zaten.

Bu yıl da geçen pazar asperox'un kalanı ile yine yanı şekilde yıkadım, asperox bitti. Seneye en ucuz şampuan alırım herhalde ama fıs fıs spreyli şişe kolay oluyor.

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı G.A.G.S adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Detay fırçasıyla kullanabileceğim bir ürün arıyorum ...
    Boyutu tercihen değişebilmekle birlikte standart boya fırçasının varsa metal kısmını güzelce bantlayıp kılları kesip kısaltarak detay için kullanabilirsiniz.

Motosikleti
    250r
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bim'den alınma en ucuzundan şampuan olur.

Benim xmax'ı yılda bir falan yıkıyorum. Geçen yaz aman iyi temizlensin deyip ucuz diye bim'den asperox sarı güç aldım. şişesi spreyli, fıs fıs sıkarım fazla uğraşmam diye aldım.
    Motoru önce bahçe hortumuyla ıslattım. sonra fıs fıs deterjanı sıktım her yerine. sele, ön cam, plastik yerler vb. bezle bir güzel sildim sonra bahçe hortumu ile yıkadım duruladım. Durulama bitince de manetler, gösterge, ön cam, sele, plastik parçalar gibi yerleri kuru bezle kuruladım. Geri kalan yerlerin kendi kendine suları süzülüp kurudu zaten.

Bu yıl da geçen pazar asperox'un kalanı ile yine yanı şekilde yıkadım, asperox bitti. Seneye en ucuz şampuan alırım herhalde ama fıs fıs spreyli şişe kolay oluyor.
    Asperox boyalı/cilalı yüzeylere pek uygun değil diye biliyorum.
    espresso bunu beğendi.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Alıntı yec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Asperox boyalı/cilalı yüzeylere pek uygun değil diye biliyorum.
    Evet değilmiş ama benim motordaki boyalı plastik yüzeylerde bir sorun çıkarmadı. geçen yıl aldığımda bilmiyordum, bu yıl da geçen yıl aldığım asperox'un yarım şişesi kalmıştı, boşa gitmesin kullanıp bitireyim diye bol bol sıktım ama fazla ovalamadım, bezle çok kirli yerleri biraz silip sonra duruladım hemen.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)