Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 567

Motosikletlerinizin nickname-takma adlarını paylaşır mısınız?

Motovento
    REKLAM ALANI
    sallami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Downtown350i/Dominar 400
    Alıntı Mr.wind adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ahahah nerde yicez hocam onu? Varmi Tokatli Bamyaci usta? Bigun bulusup bamya yemeye gidelim.

icten ice biliyordum sanki bamya ile yuzelesecegim gunu. Kendime itiraf edemiyordum sadece. O bamyayi sevmekten mi, sevmemekten daha cok korkuyorum bilmiyorum.
    Sanirim bunu ogrenmenin tek yolu var.

Konum at hocam bamya yemeye gidelim. Beni bu onemli gunumde yalniz birakmak istemeyen, gercek bamyanin pesine dusmek isteyen, bu zorlu seruvene ortak olmak isteyenler bana katilabilir.
    Hocam ben egeliyim. Denizli Buldan'lıyım. Bizim orada bamya bu malzemelerle yapılır. Lokantada pek yapmazlar, çünkü kafa kısmını doğru kesmezsen salgı bırakır meşakatlidir. Tommy'nin dediği gibi Konya'da çorbaya katarlar ama o daha çiçekten bamyaya geçerken toplanır. O başka bir olay. Yeni koruklardan ekşi çıksın varsa kısmette buyur gel misafirimiz ol tadına baktıralım.
    Mr.wind ve espresso bunu beğendiler.
    ''Bir adam hangi yolda gidiyorsa, o yol onun kendi seçimidir.'' İp Man

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    nicknamer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayaller Tracer 9 Gt, gerçekler Metro/Metrobüs
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bamya yemeğinden nefret ederim ama Konya'da bamya çorbası içmiştim, o çorba çok güzeldi.
    +1 orada içene değin, bamya dan nefret ediyordum. Tüm ön yargımı şlaps diye yıkmıştı. Öyle sanıyorum ki farklı bir içeriği var.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:46 ----------

Alıntı sallami adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam ben egeliyim. Denizli Buldan'lıyım. Bizim orada bamya bu malzemelerle yapılır. Lokantada pek yapmazlar, çünkü kafa kısmını doğru kesmezsen salgı bırakır meşakatlidir. Tommy'nin dediği gibi Konya'da çorbaya katarlar ama o daha çiçekten bamyaya geçerken toplanır. O başka bir olay. Yeni koruklardan ekşi çıksın varsa kısmette buyur gel misafirimiz ol tadına baktıralım.
    derken olaya açıklık getirilmiş. o salgı dediğiniz böyle yapışkanımsı salgı mı? Bir bitki niye böyle bir salgıya sahip olur anlamıyorum. Dümdüz çiçek ol, bitti gitti ya 😁
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    cb250r
    Alıntı sallami adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cok saol hocam yemis kadar oldum inan, dusunmen yeter

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Alıntı nicknamer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    +1 orada içene değin, bamya dan nefret ediyordum. Tüm ön yargımı şlaps diye yıkmıştı. Öyle sanıyorum ki farklı bir içeriği var.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:46 ----------

derken olaya açıklık getirilmiş. o salgı dediğiniz böyle yapışkanımsı salgı mı? Bir bitki niye böyle bir salgıya sahip olur anlamıyorum. Dümdüz çiçek ol, bitti gitti ya ��
    Yaa işte o salgı dediğine çocukken bamyanın sümüğü diyordum ve hiç bamya sevmezdim. ama öyle sümüklü olmayan şekild epişerse güzel oluyormuş, sonradan öğrendim.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı Gökhan_Aygün adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    LGBT bireyler, motosikletlerine de LGBT cinsiyetlerinden birini mi koymalı?

Yoksa "eşya dişi olur" mantığı ile mecbur o şekilde bir isim mi koyacak?
    Eskiden gemi direklerini falan kadın figürlerinden yaparlarmış, gemiye kadın ismi koyup, aralarına kadın almazlarmış. Şimdi o zaman bu denizciler aseksüel mi, biseksüel mi, heteroseksüel mi, yoksa homoseksüeller mi?

Sevmediğiniz geleneği yaşatmazsınız olur biter. Ne die kulp bulunmaya çalışılıyor onu anlamadım.

Senin postunu alıp yazıyorum yanlış anlama ama LGBT bireylerin de ismi erkek veya dişi ismi. Ben adını alıp, uniseks bir isimle değiştirenini de görmedim daha.

sallami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Downtown350i/Dominar 400
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaa işte o salgı dediğine çocukken bamyanın sümüğü diyordum ve hiç bamya sevmezdim. ama öyle sümüklü olmayan şekild epişerse güzel oluyormuş, sonradan öğrendim.
    Bamyanın kafasını külah gibi kesersen salgılanmaz, ama dümdüz kesersen salgılanır. Kalemtıraşla açıyormuş gibi almanız lazım.
    ''Bir adam hangi yolda gidiyorsa, o yol onun kendi seçimidir.'' İp Man

Gökhan_Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eskiden gemi direklerini falan kadın figürlerinden yaparlarmış, gemiye kadın ismi koyup, aralarına kadın almazlarmış. Şimdi o zaman bu denizciler aseksüel mi, biseksüel mi, heteroseksüel mi, yoksa homoseksüeller mi?

Sevmediğiniz geleneği yaşatmazsınız olur biter. Ne die kulp bulunmaya çalışılıyor onu anlamadım.

Senin postunu alıp yazıyorum yanlış anlama ama LGBT bireylerin de ismi erkek veya dişi ismi. Ben adını alıp, uniseks bir isimle değiştirenini de görmedim daha.
    Değerli Angrypower; açıklaman için teşekkürler, çok naziksin.

Ben zaten ironi yapmaya çalıştım. Bu tür durumlar, kendi bakış açıma göre; "kişisel zevk" olarak gördüğüm şeyler. O sebeple üstünde bile durmuyorum.

Amaaa gel gelelim ki bu eski denizcilerden, korsanlardan ben de kıllanıyorum. Kesin bir şeyler dönüyordu o ortamda
    Honda NSS Forza 300 İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=E9QdDCCxKpc ]

Mondial 150 Sentor İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=Rl79HfGpcS4 ]

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı Gökhan_Aygün adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değerli Angrypower; açıklaman için teşekkürler, çok naziksin.

Ben zaten ironi yapmaya çalıştım. Bu tür durumlar, kendi bakış açıma göre "kişisel zevk" olarak gördüğüm şeyler. O sebeple üstünde bile durmuyorum.

Amaaa gel gelelim ki bu eski denizcilerden, korsanlardan ben de kıllanıyorum, kesin bir şeyler dönüyordu o ortamda
    Bir şey dönmüyordu. Direkt yokluk
    Gökhan_Aygün ve espresso bunu beğendiler.

nicknamer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayaller Tracer 9 Gt, gerçekler Metro/Metrobüs
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sonuçta nimet diye öyle demek istememiştim. evet bence de. sonrasında onları da yemeye başladım. ama konya bu konuda ayrı bir hikayeye sahip hayatımda, anı kaldı.
    espresso bunu beğendi.
    Hayatımdaki en iyi sürüşü arıyorum. Yarım kask takıp kanayacağınıza, Full face kask takıp terleyin. En iyi motosiklet, sahip olduğunuzdur.

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 567

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler