Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bir elektrikli skuter nasil kullanilmali

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Oncelikle full face bir kask olmali, yarim kasklari tavsiye etmiyorum.

Dizlik ve dirsek koruma mutlaka olmali.eklem sakatliklari cook zor iyilesir bilen bilir.

Guzel bir bot,mumkunse cizme cok daha iyi olur.Spor ayakkabi mi ? Akliniza bile getirmeyin,amator musunuz ?

Sari rekletif yelek.Olmazsa olmaz bir ekipmandir,ihmal etmeyin lutfen.Farkedilmiyoruz!

Kevlar bir pantalon.Kuskusuz cok faydali ama pek kimse kullanmiyor sanki..

Psklojik hazirlik..Kabatas tan Karakoy e gitmek istiyosunuz ama bakalim ruhen hazir misiniz bu yolculuga ?? Çok onemli çokkk.

Yukardaki sartlarin tumu saglandiginda e skuter kullanılabilir.Ama yine de guvenli bir alet degil,kullanmazsaniz iyi olur bence

Not: F54 ve Kural Z gibi ustadlarin fikirlerini derleyip topladim.Referans vermezsem ayip olurdu..fikir hirsizligini hic sevmem cunku.

Tesekkurler,,

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    chcts1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crypton s 2019
    bu kadar giyindikten sonra motora bin
    espresso bunu beğendi.

astrofizik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio beverly 350
    Bir ayak önde bir ayak arkada dizler bükülmeden dik durarak kullanılır genelde lakin bu şekilde bele çok zarar verir, kaliteli olanlarda amortisör oluyor evet baskıyı azaltır ama yinede uzun vadede bel fıtığı.
    Dizler bükülüp pelvis kısmındaki s yapı muhakkak düz hale getirilmeli, baskı tüm sırta yayılmalı,
    Xiaomi m365 pro var bende, gidip amazon tr den ön arka amortisör aldım çok fark etti muhakkak tavsiye ederim, amortisör olmadan kullanılmaz,

Sırtın sağlıklı duruşuna bir örnek.
    Tabiki squat yapın demiyorum ama iki dizde aynı hizada hafif bükülmüş sırt düz olmalı.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı astrofizik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir ayak önde bir ayak arkada dizler bükülmeden dik durarak kullanılır genelde lakin bu şekilde bele çok zarar verir, kaliteli olanlarda amortisör oluyor evet baskıyı azaltır ama yinede uzun vadede bel fıtığı.
    Dizler bükülüp pelvis kısmındaki s yapı muhakkak düz hale getirilmeli, baskı tüm sırta yayılmalı,
    Xiaomi m365 pro var bende, gidip amazon tr den ön arka amortisör aldım çok fark etti muhakkak tavsiye ederim, amortisör olmadan kullanılmaz,
    https://encrypted-tbn0.gstatic.com/i...pcIcQ&usqp=CAU
    Sırtın sağlıklı duruşuna bir örnek.
    Tabiki squat yapın demiyorum ama iki dizde aynı hizada hafif bükülmüş sırt düz olmalı.
    Ne o begenemedin mi sitevin hawking ? Kural z ve f54 yazdi olm ben derleyip toplarladim sadece...,hayret bir olay yaa.

İyilik yaramiyor..Tamam sen shorrt tshirt ile kullan..dusersen hic aglayip sizlama ama.
    astrofizik bunu beğendi.

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Konu biraz saptırılmış ve anlatılmak isteneni anlamamakta ısrar etmişsiniz gibi gözüküyor. Bisiklette de en basitinden kask, reflektif şerit (yelek gibi olanı da var) veya görünürlüğü arttırıcı sele altı ışık vs ekipmanlar var. Abartılacak bir konu değil.

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Alıntı gerivites adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konu biraz saptırılmış ve anlatılmak isteneni anlamamakta ısrar etmişsiniz gibi gözüküyor. Bisiklette de en basitinden kask, reflektif şerit (yelek gibi olanı da var) veya görünürlüğü arttırıcı sele altı ışık vs ekipmanlar var. Abartılacak bir konu değil.
    Adam forumda Nitelikli Trol zaten, ciddiye alınacak birşey yok Canım benim o. Muz cumhuritetinin Muz trolü. Muzlu trol
    ...

astrofizik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio beverly 350
    Alıntı Kural [ Z ] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adam forumda Nitelikli Trol zaten, ciddiye alınacak birşey yok Canım benim o. Muz cumhuritetinin Muz trolü. Muzlu trol
    Boşuna beğeni atmamışım demek ki güzel eğlendiriyor ...
    Ne o , ne bu , ne her ikisi , nede hiçbiri...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Ulenn allahsiz

"Çok şey değişecek. Kiralık mantığı ile hiçbir eğitim ve araştırma olmadan, kask dahi takmadan, kask bilinci dahi olmadan cep telefonuna bir uygulama ve k.kartı ile bir motosiklete binip trafiğe çıkıyorsunuz. Eğer makine size ait olsaydı yola çıkmadan önce zihnen ve ekipman olarak hazırlıklı olma ihtimaliniz artardı, motosiklet almadan önce herkes gibi araştırma yapılmış olunur ve hatta belki de tam ekipman yola çıkılmış olunurdu. Belki üzerinde gece reflektif yelek olurdu. Belki o yelekle diğer taşıt sürücüsü tarafından fark edilirdi de bu konuyu hiç konuşmamış olurduk"

Sen boyle yazinca ciddiye aldim olm seni ya ?

Simdi son durum nedir abi,yola cikmadan once yoga yapmiyoz mu ? Full face kask takmayana 5000 tl ceza olmasin mi ?

Hepsi birer saka miydi ? Rezil ettin beni foruma :/

Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Alıntı ❤️Honda❤️ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ulenn allahsiz

"Çok şey değişecek. Kiralık mantığı ile hiçbir eğitim ve araştırma olmadan, kask dahi takmadan, kask bilinci dahi olmadan cep telefonuna bir uygulama ve k.kartı ile bir motosiklete binip trafiğe çıkıyorsunuz. Eğer makine size ait olsaydı yola çıkmadan önce zihnen ve ekipman olarak hazırlıklı olma ihtimaliniz artardı, motosiklet almadan önce herkes gibi araştırma yapılmış olunur ve hatta belki de tam ekipman yola çıkılmış olunurdu. Belki üzerinde gece reflektif yelek olurdu. Belki o yelekle diğer taşıt sürücüsü tarafından fark edilirdi de bu konuyu hiç konuşmamış olurduk"

Sen boyle yazinca ciddiye aldim olm seni ya ?

Simdi son durum nedir abi,yola cikmadan once yoga yapmiyoz mu ? Full face kask takmayana 5000 tl ceza olmasin mi ?

Hepsi birer saka miydi ? Rezil ettin beni foruma :/
    Rezil olman için bana ihtiyacın yok ki Trolcüğüm. Sen ülkemizin aksine kendi kendine yeten bir muz trolsün. Muz aromalı. Trol. Iyy iğrendim şimdi.

Metehan48 bunu beğendi.
    ...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Rezil olman için bana ihtiyacın yok ki Trolcüğüm. Sen ülkemizin aksine kendi kendine yeten bir muz trolsün. Muz aromalı. Trol. Iyy iğrendim şimdi.

https://store.donanimhaber.com/24/ea...b44b8a3bbe.jpg
    surekli muz muz diyip duruyosun.kendi kendime,ne anlatmaya calisiyor bu deli dedim ama uzerinde de cok durmadim.

Ama su ekledigin resimden sonra taslar yerine oturdu.

Muz aslinda bir metafor,onun ne anlama geldigini herkes anladi.

Yaziklar olsun,olm ne igrenc adamsin,derhal burayi tert et!! Derhallll.

Burasi senin igrenc lgbt paylasimlari yapabilecegin bir yer degil !

Kahetsin,nasil bir toplum olduk biz.

Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    surekli muz muz diyip duruyosun.kendi kendime,ne anlatmaya calisiyor bu deli dedim ama uzerinde de cok durmadim.

Ama su ekledigin resimden sonra taslar yerine oturdu.

Muz aslinda bir metafor,onun ne anlama geldigini herkes anladi.

Yaziklar olsun,olm ne igrenc adamsin,derhal burayi tert et!! Derhallll.

Burasi senin igrenc lgbt paylasimlari yapabilecegin bir yer degil !

Kahetsin,nasil bir toplum olduk biz.
    Muz Trol
    ...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Muz Trol
    Kafayi yarr..pardon muzla bozmus allahin lgbtlisi.

Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Kafayi yarr..pardon muzla bozmus allahin lgbtlisi.
    Trolüm benim. Sensiz bu dünya çekilmez, muz aromalı trolüm.
    ...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)