Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Aracı satın aldıktan sonra plaka değişimi - granit zinciri nereden temin edebilirim ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    istanbuls34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NS 200 (218,03 TL yıllık vergisi + ek vergiler.)
    Merhaba bin bir bela ile motorumu sonunda aldım ancak noterde devir sırasında sordular "plaka değişimi ister misiniz ?" O sırada hiç vaktim yoktu aracı alıp hemen işe yetişmem lazımdı bu yüzden hayır dedim. Araç 41 plaka 34 plaka yaptırmak istiyorum değiştirmem için ne yapmam lazım ? Birde sigorta plaka değişimi ile iptal oluyor mu ek ücret vs sigortaya ödüyor muyuz ? Birde granit zinciri İstanbul'da sağlam ve ucuz maliyetli nereden temin edebilirim ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Yeni motorunuz hayırlı olsun. 15 Temmuz'dan sonra "Plakam düştü" diyerek emniyete gittiğinizde eski plakanızı yeniden çıkartmayıp size yeni plaka veriyorlar diye aklımda kalmış. Eğer doğru hatırlıyorsam, bu şekilde teorik olarak 34 plaka almanız mümkün bence. Granit değildir ama Zintaş zincirler f/p ürünü gibi duruyor, kendi istediğiniz tarzda zinciri bulamazsanız Zintaş'ı bir araştırın derim.
    istanbuls34 bunu beğendi.

erensel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hunk
    Yeni motosikletiniz hayırlı olsun.
    Plaka değişikliğinde poliçe için ek masraf çıkmaz yada yeni sigorta yaptırmanıza gerek olmaz.
    Plakanız değiştikten sonra acentenize bilgi verirseniz mevcut poliçenize plaka değişikliği için zeyil yapılır.
    istanbuls34 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)