Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

niye motorculara zibidi veya serseri gözüyle bakılır.....

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    600rr turuncu
    arkadaşlar ben bunu anlamış degılım motor almak ıstedım bır kaç yıl once babam olmaz dedi (SERSERİMİ OLACAN BAŞIMA)....

2 sene once evlendım nezaketen hanıma motor almak ıstedıgımı soyledım ne dese beğenırsınız SERSERİMİSİN SEN dedi bana.....

bırgun amcamlar falan geldı iş yerıne konsuyoruz çokta kafa adamdır severım ona soyledım durumu bana ne dedi bılıyormusunuz sen ZİBİDİMİSİN dedi....

yahu nıye kımse olumlu bakmaz anlamış degılım sorun benim ailemde istemiyolar diyecem ama kime sorsam genel kanı SERSERİ işi motor denılıyor bu imajı nasıl çizmişler kafalarında bılmıyorum ama ÇİZENLERE teşekkur edıyorum sayenızde motor alamıyorum

deep not: gizli gizli alıyorum bu hafta elımde motor heuheuheuehueh başka carem yoktu yoksa bakırköye yatacaktım bırnnn bırnnnn diyerek

peki neden motorcular hep serseri olarak bılınır........!!!!
    tek TEKERİM, düyayı GEZERİM , KIZIMI ÇOOOKKKK SEVERİİİMMMMM

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    KAWASAKI VN800
    bence eskiden kalma bir alışkanlık artık günümüzde özellikle gelişen ülkelerde motor kullanmak insanların hobisi oldu. ayrıca aile büyüklerinin ve eşinizin fikrini değiştirebilmek adına bu siteyi beraber ziyaret edin. ne kadar seviyeli ve ne kadar kaliteli olduğunu gördüklerinde belki fikirleri değişir çünkü bu sitedeki herkes motor meraklısı ve her forum çok seviyeli. sizide aramızda görmek isteriz. kolay gelsin

Motosikleti
    600rr turuncu
    ben burdayım hep hatta akşama kadar cunku cafe de yapacak başka işim yok ama hanım veya babam asla değişmez hanım belkı ama babam ASLAAA değişmez biraz eski kafalıdır da uheuheueh

Motosikleti
    KAWASAKI VN800
    o zaman ikinci medotu uygulaman gerekli galiba emrivaki yapmak

Motosikleti
    600rr turuncu
    zaten motorumu bugun gıdıp alacam yane parasını verecem yarın teslım alırım herhalde
    başka çare bırakmadılarki bana

Motosikleti
    KAWASAKI VN800
    o zaman şimdiden hayırlı olsun kazasız sürüşler dilerim

Motosikleti
    600rr turuncu
    eyvallah saol kanka ama bırde alsam delırecem yoksa heyecandan bırde bu benım ılk motorum onunda heyecanı var bırde benım sabırsızlık huyum eklenınce sen dusun gerısını

Motosikleti
    KAWASAKI VN800
    eeeee biraz sabır. sonuçta çok az kaldı. bu arada bugün neden alamıyorsun

Motosikleti
    600rr turuncu
    parayı versem bıle hazırlanması falan vardır ertesi gun verıyorlar kanka

Motosikleti
    hope 2 buy yzf r6
    meriç bende aynı dertten müzdaribim sana dediklerinin aynısını banada diyorlar galiba yapılacak tek şey emrivaki yapmak bende öyle yapacam hayırlı olsun motorun kazasız sürüşler

Motosikleti
    KAWASAKI VN800
    en doğru kararı almışsın fireblade sanada kazasız sürüşler

Motosikleti
    hope 2 buy yzf r6
    teşekkürler kardeşim ben de yeni başlayacağım için cbr 125 le ilgileniyorum cc düşük diye ama arkadaşlar çok küçük makine diyor 600 olabilir diyorlar bende kararsız kaldım alper ne tavsiye edersin
    Motor kullanmak bir ayrıcalıktır

Motosikleti
    KAWASAKI VN800
    bence 125 le başla. sebebi 125cc en fazla 125- 130 basarsın. ayrıca fiyatı düşük olduğundan allah korusun düşersen maddi olarak çok zararın olmaz. ama biraz olsun tecrüben varsa ve kendini hız konusunda frenleyebiliyorsan 600cc derim birde dediğim gibi hız konusunda kendini frenlersen 600cc için kasko yaptırırsın sorun çözülmüş olur

Motosikleti
    hope 2 buy yzf r6
    tavsiyelerin için teşekkürler alper çok az tecrübem var cbr 125 haziranda gelecekmiş göya ilk parti hemen satılmış 600 var sanırım yada ikinci el ama 600 alırsam trafiğe kapalı yerlerde alıştırma yapmam lazım çüki 600 lüğün performansını biliyorum
    Motor kullanmak bir ayrıcalıktır

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Harley Davidson motorlara binen, pis suratlı, pasaklı, sakallı, deri elbise giyen, sigara içen, alkol içen, silah taşıyan gruplar vardı hatırlarsanız. Çok değil bundan 10-15 seneye kadar motosiklet kullananların imajıydı bu anlattıklarım. Orta yaş ve üzeri insanların kafasındaki motosiklet sürücüsü imajı bundan farklı değildir. Ancak o zamandan bu zamana motosiklet hakkında düşünülenler çok değişti. Önemli olan insanların kafasındaki motosiklet hakkındaki bu yanlış imajı değiştirmek. İşte o zaman serseri ve zibidi olmaktan kurtulursun
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

Kawasaki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu imajı türkiyeli motorcular yapmadı ki onlar silsin..
    amerikan filmlerinin toplumumuz üzerineki etkileri işte... onların dizilerini izleyen büyüklerimiz onlar gibi düşünmeye başladı.
    o züppe motorcular bizi hiç bi şekilde ilgilendirmez..
    Durdurun dünyayı müsait bir yerde inecek var

kabil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    Şirket yöneticisi motorcular da var.
    Hep kötü örnekler akılda kalıyor nedense.
    Umarım bi gün bunları değiştirebiliriz.
    Four wheels good , two wheels better...

chopy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ayşe şule b. yazıları okusaydın .motora karşı olan aile nasıl ikna edilir tiyoları kapabilirdin arkadaşım.hatun önce bi kask almış evde kafaya takıp ınnnn ııınnn ın diye geziyomuş .sonra annesi durumun ciddiyetini anlamış ve bu aşkın bakırköyde bitmemesi için motora izin vermiş ...
    bu arada ayşe şule bilğic hüriyet otoyaşamda motorsiklet üzerine yazılar yazan ,cnn türk de de motorsiklet le gezerek belgesel programı hazırlayan bir honda transalpi olan güzelce bir hatun dur .yengeniz olur .olacak.
    ayşee seviyorum seniiiiiii.duy sesimi....

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @chopy
    ayşee seviyorum seniiiiiii.duy sesimi....
    chopy anlaşılan bu hatuna fazla kafayı takmışsın.

@Kawasaki
    bu imajı türkiyeli motorcular yapmadı ki onlar silsin..
    Türk motorcuların imajı daha beter. Motosiklet kuryeler ve kebapçılarla yaygınlaşmaya başladı son birkaç senedir. Bisikletle servis yapan kebapçılar zamanla motosikleti keşfetti ve servis ağını bu şekilde geliştirdi. Kaldırımdan giden, trafik kurallarını hiçe sayan, kaskı kafasına kep misali giyen ve bir yandan sigara içen kuryelerin insanlar üzerindeki imajı Amerikan filmlerindeki Harleycilerden çok daha beter. Peki bu imajı kim düzeltecek? Amerikalılar mı?
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

ice300 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660R
    Önce filmler vardı.. eski yeni Türk dizi ve filmlerinde motorLUlar serseri, hırsız,züppe gibi gösterildi.. Hatta geçen senelerde bi dizi vardı show tv de serseri aşıklar, niye motora biniyorlar çünkü.. ayrıca beton kafalılar kim olduklarını göstermek için kaskta takmıyorlardı.. Dikkat ettinizmi bilmiyorum motoru olan hep kötü adamdır filmlerimizde, Cüneyt Arkın hariç (o hep kaskta takardı filmlerinde).. Sonra aklıma gelenlerden çılgın bediş vardı bi zamanlar dizinin paralı ve serseri tüm gençlerinde son model bi sport, yada chopper vardı.. yol kesip adam dövüyordu herifler (bir gençlik dizinsinde) . ee ülkemizde çok sık tv seyredildiğinden akılda kalıyor bu olaylar.. Sonra bide ekranın dışında canlı canlı görünenler var.. Kırık dökük motorlarla tamgaz dolaşanlar, motorLU serseriler ...

Bu imajı düzeltmek bizim elimizde; böyle forumlarda birbirimizi bilgilendirerek ve dışarıda gerçekten motorCU olarak vede Ayşe Şule okutarak..
    sürebiliyorum, öyleyse varım :)
    [URL="www.bikepics.com/members/ice300"]www.bikepics.com/members/ice300[/URL]

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler