Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Herkes mi mutsuz ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Arkadaslar canim sikkin(Almeria serefsine gol atar dedim adamlar 2 penalti kacirdi bir topuda direkten dondu,kumar cok kotu bisey oynamayin,cok aci girdi bana) 2 ​hafta sonra hesabimla son kez bir giris deneyim dedim bir baktim ki hesap aktif olmus.

Basta sevinir gibi oldum ama sonra yine sikintim geri geldi.

Kendimi bir zorlayim dedim ama yazacak bir zig bulamadim.

migrosun dandik patatesini 9 tl den almayip burdaki maarketten 12 tl ye aldigimi yazip bursali ve atp gibilerine sarayim dedim ama o bile icimden gelmiyo artik.

Honda nin bu hafta f1 i kazanmasi bile anlamsiz geliyor artik :(

İlginc olan su ki,whatsapp motor gruplari da acayip sessiz,herkes bence acayip depresif modda.

Not: Ulen vandamme bile gitmis,adami neden kovdunuz efendi bir arkadasti yazik yazik..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Geçen haftaki Ferrari zaferinden sonra bu haftaki galibiyetin tat vermemesi normal Hırbo. Ama bu sene böyle giderse çok zevkli geçecek, o kesin.

Motosikleti
    domicik 400 ug
    enteresan şeyler yaşanmakta. vandammeye baya şaşırdım.

Yasaklanma Tarihi
    18 Mart 2022 - 14:48
    Bitiş Tarihi
    Asla(Süresiz Ban)
    Sebep
    Kendi isteğiyle

yeni geldim bu foruma ama böyle git gide eski tayfa giderse bu site gittikçe biter. benim gibi yeni gelenlerin de az çok kalma sebebi belli tayfa. herkes az çok birbirini tanıyor bu forumda.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ülkenin yarısı mutlu.

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ülkenin yarısı mutlu.
    değiller hacı
    anlamadığınız ve inatla anlamayacağınız şey bu
    heriflerin "dava" dedikleri birşey var ve bunun uğruna herşeylerinden vazgeçiyorlar.
    diğer tarafta mükafatını alacaklarına inanıyorlar.
    tıpkı Hassan Sabah'ın haşhaşileri gibi
    xtrafrozen, YasinC, Lucas ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

Motosikleti
    cb250r
    Alıntı ❤️Honda❤️ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar canim sikkin(Almeria serefsine gol atar dedim adamlar 2 penalti kacirdi bir topuda direkten dondu,kumar cok kotu bisey oynamayin,cok aci girdi bana) 2 ​hafta sonra hesabimla son kez bir giris deneyim dedim bir baktim ki hesap aktif olmus.

migrosun dandik patatesini 9 tl den almayip burdaki maarketten 12 tl ye aldigimi yazip bursali ve atp gibilerine sarayim dedim ama o bile icimden gelmiyo artik.

İlginc olan su ki,whatsapp motor gruplari da acayip sessiz,herkes bence acayip depresif modda.

Not: Ulen vandamme bile gitmis,adami neden kovdunuz efendi bir arkadasti yazik yazik..
    Hosgeldin morukcum seni gormek guzel.

vandamme ın ayrilisina ben de cok uzuldum. vandamme Buralari okuyorsan selam olsun dostum.
    ❤️Honda❤️ bunu beğendi.

xtrafrozen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR (2018) & Nmax 155 (2022)
    Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    değiller hacı
    heriflerin "dava" dedikleri birşey var ve bunun uğruna herşeylerinden vazgeçiyorlar.
    +1 .. Bir de hep dedigimiz takım tutma ve aidiyet duygusunu ekleyelim..
    otopsici bunu beğendi.
    “I never saw a wild thing sorry for itself. A small bird will drop frozen dead from a bough without ever having felt sorry for itself.”.

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    değiller hacı
    Aslında bu diğer taraf tarafından avantaj olarak kullanılabilir mi ? Evet aynen öyle oluyor. "Siz uslu uslu oturun, öbür tarafta rahat edeceksiniz" diyerek gözünün içine baka baka elinde ne var ne yok alıyorlar mı? Alıyorlar. E, her kes kendi iradesiyle tercih yapıyorsa hangi tarafta olacağına da karar verecek.
    DickName ve otopsici bunu beğendiler.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Dava kavramına gönül veren kitle var ama ben bu kitlenin oranının %50 olduğunu düşünmüyorum. Belki %5-10 olabilir. Şu an iktidar partisine oy veriyor görünüp de o %50 içinde bulunan diğer kesim için kim o dönem daha güçlüyse ondan yana saf tutma anlayışı olabilir. Geçmişte Ecevit, Evren, Özal şimdi de Erdoğan. Yarın öbür gün tam ters anlayışta farklı bir lider çıkar kitleler onun yanında birleşir.
    M.balibey, espresso ve DickName bunu beğendiler.

Motosikleti
    domicik 400 ug
    herkesin mutsuz olduğu kesin. benim akrabalarım baştan aşağı akpartililer. daha geçen gün şu klasik konuşma geçti aramızda. mevzu ekonomiye ve ülkenin haline gelince başladı konuşmaya. halimize bak gerçekten rezil durumdayız. hiçbir şey alamayacak duruma geldi her şey zam üstüne zam. söve söve durduramadım.

ben de konuşmasının sonunda gülerek vay iyi bari o zaman bir dahaki seçimde chpye veriyoruz o zaman.
    cevap ise şu:
    aaa yok. ak parti

neyse bunu gittim iş ortamında az çok muhabbetim iyi olan kişiyle konuşurken anlattım. bu birden kahkaha attı. aynısını annesi yapıyormuş. ekonomiye, ülkenin geldiği duruma söve söve bitiremiyormuş ama mevzu artık onlara oy verme demeye gelince aaaaa ama yok. ak parti olacak.

ben şahsen parti tutan biri değilim. chp de gelince eminim bizi domaltacak ama ben şuna inanıyorum artık yeni partilere domalma zamanı gelmedi mi? en azından artık şansınızı deneme fırsatı yok mu hiç aklınızda? görüyoruz ki olmuyor. hayalinizi kurduğunuz parti tur attırdı. artık yeni partilerde şansımızı deneyelim. eeey ahali.

Gökhan_Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    Yaşadığı dünyanın gerçeklerini fark etmiş insanlar mutlu olamaz BABBA.

Aydınlanmak ve gerçeği kabullenmek, çoğu zaman asıl mutsuzluğunun kaynağı da olabiliyor.

Bir de böyle bak.

"İlla mutlu olacağım" diyorsan da, kendini kandıracak saçma davalar, gereksiz ülküler, boş inançlar vb. şeyler üretebilirsin.
    Sagopa K ve espresso bunu beğendiler.
    Honda NSS Forza 300 İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=E9QdDCCxKpc ]

Mondial 150 Sentor İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=Rl79HfGpcS4 ]

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Hoşgeldin Hırbo.
    Honda hafta sonu kazandıda gerçekten çok zevkli geçecek sanırım bu sene.
    Latifi Redbula çalışıyor adam.Geçen sene şampiyon yaptı bu hafta birinciliği getirdi.
    Sen motorsporları uzmanı olarak yorumların ne nasıl geçer sene.

DickName - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şefin tafsiyesi:

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:54 ----------

"Dikilmiş çamın davası olmaz." - Underground Proverb

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Alıntı ❤️Honda❤️ adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Senin derdin aslında belli.Açık açık söyleyemiyorsun ama belli ki sen hasmeti özlüyorsun, sadece farkında değilsin

Şimdi kime takılsan hasmet gibi zeki ve ilginç cevaplar vermeyecek sana.

En sonunda "açaydım kollarımı, hasmet gitme diyeydiiiim" diyeceksin benden söylemesi

Adamı kovdurmadan önce düşünecektin, sonraki pişmanlık fayda etmez.
    M.balibey, tommygun ve Siyahi bunu beğendiler.

Alıntı Gökhan_Aygün adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaşadığı dünyanın gerçeklerini fark etmiş insanlar mutlu olamaz BABBA.

Aydınlanmak ve gerçeği kabullenmek, çoğu zaman asıl mutsuzluğunun kaynağı da olabiliyor.

Bir de böyle bak.

"İlla mutlu olacağım" diyorsan da, kendini kandıracak saçma davalar, gereksiz ülküler, boş inançlar vb. şeyler üretebilirsin.
    Dostum tebrik ederim,çok güzel ifade etmişsiniz👏👏👏, katılıyorum 👍

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı okanbagiscan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldin Hırbo.
    Honda hafta sonu kazandıda gerçekten çok zevkli geçecek sanırım bu sene.
    Latifi Redbula çalışıyor adam.Geçen sene şampiyon yaptı bu hafta birinciliği getirdi.
    Sen motorsporları uzmanı olarak yorumların ne nasıl geçer sene.
    Guzel abim zor bir soru bu..,beni bile asiyor biraz.Ferrari mi hizli gelisir Redbull mu diyosun sen.

Hizli pistlerde ustun japon teknolojisinin urunu Honda motoru avantaji olsada diger pistlerde Ferrari amatoru onde gozukuyor.

İsim kotusu hizli pistlerde bile kafa kafayalar nerdeyse.

Parami leclerc e yatiriridim,ama insallah honda ve max alir.

Bu arada,thy 32 oldu,paranin dibine vurdum afedersin

Bu gunleri vandamme da goreydi keske,gerci uzaktan izliyodurrr bence

Gercekten tam bir yatirim uzmani sayilirim

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:56 ----------

Alıntı SuleymanE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senin derdin aslında belli.Açık açık söyleyemiyorsun ama belli ki sen hasmeti özlüyorsun, sadece farkında değilsin

Şimdi kime takılsan hasmet gibi zeki ve ilginç cevaplar vermeyecek sana.

En sonunda "açaydım kollarımı, hasmet gitme diyeydiiiim" diyeceksin benden söylemesi

https://www.youtube.com/watch?v=vJUorsywP24

Adamı kovdurmadan önce düşünecektin, sonraki pişmanlık fayda etmez.
    Ne alakasi var ya,tarikartcilardan nefret ederim..nedense oyle bir izlenim olusturdum,anlam veremiyorum bu duruma

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:01 ----------

Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçen haftaki Ferrari zaferinden sonra bu haftaki galibiyetin tat vermemesi normal Hırbo. Ama bu sene böyle giderse çok zevkli geçecek, o kesin.
    Olm sen hala mclaren i mi tutuyon ? Allahin arap sermayeli takimini tutmaya hic mi utanmiyon ya ???

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)