Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Nereye Gider Bu Halimiz...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Nasate - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok. Kim bilir nezaman...
    Arkadaşlar merhaba , nasılsınız diye sormayacağım çünkü çoğumuz ruh sağlını yitirdi. 1 günde 2 tl artan dolar karşısında artık içimden hiç bir şey yapmak gelmiyor. Eskiden keyifle gezerdim motor ilanlarını belki alırım diye fakat öyle bir noktaya geldi ki bakmak bile istemiyorum.
    Sık sık açıklanan güncelenen fiyat listesine bakıp bu fiyata alınırmı derken hooop tekrar yeni liste. Eğer motor almayı düşünen varsa devir kötü biraz para biriktirmekte fayda var yani borç ile almayın. Ha boşta paranız var ise ozaman KOŞARAK gidin ve alın.(Yürümek ile koşmak arasında ciddi anlamda fiyat oynuyor tecrübe edindim ! ) Alacağınız bu yüksek fiyatlı ürünler emin olun ilerde yine ucuz kalacak..

Nasıl düzelir, kaç yılda toparlanır bilemiyorum ama Türkiye de bir ürünün fiyatı yükseldiye hiç bir zaman inimyor. Arkadaşım fransa da işe başlıyor diye onun adına seviniyorum niye mi, çünkü refah seviyesi yüksek olacaktır. Sohbet ederken isveçteki bir arkadaşı karı koca 2 maaş ( 3000bin'er euro) ile 1 yılda ev ve sıfıra yakın volvo araç alacaklar. Biz eşimle iki maaş malesef günü kurtarır olduk.

Ha bu arada bu yazıyı yazarken 16.80 olan dolar 17.15 oldu, siz okurken kaç olacak =)
    odo, blueway2 ve espresso bunu beğendiler.
    "Çok Bilen Çok Yanılır"

Yürüdüğü yolda iz bırakmayan o yoldan geçmiş sayılmaz ...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    benzin bakım masrafı olmasın diye

motoru silip parlatıp karşısına geçip

müslüm gürses-seni yazdım şarkısını dinliyorum
    AzÇok, Nasate ve espresso bunu beğendiler.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Sokak röportajlarını izleyin, aklınızda soru işareti kalmaz. Düzelme olmayacak.
    brhn X., Mr.wind ve xterkan bunu beğendiler.
    May the Force be with McLaren Mercedes

blueway2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2021 şubat ayında bu kadar para verilip alınırmı dediğim motorum iki katını geçti fiyatı,şimdi iyiki almışım diyorum yoksa hayatta alamayacakmışım.
    brhn X. bunu beğendi.

düzelme olacağını sanmıyorum. seçim olsa gitseler bile uzun bir süre daha buhran devam eder. tabi şuda var şuan buhran artarak devam ediyor seçim olsa belki azalarak devam eder.
    brhn X. bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Sebep gidince sonuç düzelir. Bunların gitmesi yeterli , yerine hiç kimse gelmese bile işler çok daha düzgün olur en küçük bir kuşkum yok.
    DickName bunu beğendi.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    AzÇok, Green Arrow, okanius ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    speederbike
    Sebep bunlar değil, oy verenler. Onlar da bir yere gitmiyor.
    brhn X., espresso, drtayfun ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Gökhan_Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    Karar vericilerin akılları başlarına gelmedikçe, bebek bezi için kredi çekmeye kadar gider.

Motosiklet konusuna gelirsek de "ithal" bir şeye SIFIRDAN sahip olmak maalesef "enayilik" olmaya başladı.

Konu paranın olması da değil yani 6.000 birim değeri olan bir şeye 200.000 TL veriyorsan ve rahatsız olmuyorsan git öldür kendini zaten.
    brhn X. bunu beğendi.
    Honda NSS Forza 300 İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=E9QdDCCxKpc ]

Mondial 150 Sentor İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=Rl79HfGpcS4 ]

Voltaren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur.
    Tayyip baba, ekonomimiz uçuyor, şahlanıyor; dünya bizi kıskanıyor şeklinde konuşuyor. Siz onu yalancı çıkarmaya çalışıyorsunuz. Adam son üç ayda dolar'ın değerini yüzde yüze yakın arttırdı - daha ne istiyorsunuz?

Nankör olmayın.

Motosikleti
    speederbike
    ABD başkanlığına aday da olur. Ne Trump, ne Blair, ne Kennedy. Hiçbiri doları bu kadar değerlendiremedi TL karşısında.
    Voltaren bunu beğendi.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Hani "dünya lideri" deyip duruyorlardı ya, bu yüzden miydi acep? Hani faydası Türkiye'den ziyade dünyaya anlamında?
    brhn X. bunu beğendi.

evural - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 300
    Para biriktirerek bir şey alma devri bitti. Ödeme gücünüz varsa kredi çekin hemen alın. 1 sene sonra borcunuz yarıya iner, aldığınız araç da ikiye katlar.
    Voltaren ve blueway2 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    sadece bu sayfaya özel değil ben 1 aydır hiç bir yerde akpli göremedim nereee bu yüzde 50 ??? sanarsın herkes chp li iyi partili
    ne ekilirse o biçilir o yenir.bu ekilenlerde seve seve YENECEKK

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Ben ekonomik durumdan ziyada baska konular icin buyuk endiseler duyuyorum.

Bilmiyorum farkinda misiniz ama ulke sanki isgal edilmis, oyle bir hava oyle bir umutsuzluk var toplumun buyuk bir bolumunde.

Akpliler ise, ikinci dunya savasinda durumu tersine cevirecek "super silahi" bekleyen alman toplumu gibi.

İcten ice ulkenin girtlagina kadar boka battiginin fark ediyolar ama kurtarici olarak yine reis lerini goruyolar.

Arkadaslar bu milyonlarca multeci ne amacla ulkemizde ? Ben asil bundan korkuyorum.

Hadi turk halki bir yerde yine kenetlenir ama bu disaridan gelen militanlarrr.isimiz zor.
    brhn X. ve Voltaren bunu beğendiler.

Motosikleti
    speederbike
    Onlar, Adalet ve Kalkınma Partisi'ne oy verenlerin din kardeşleri. Onlardan zinhar zarar gelmez. Gelirse de ne ekersen onu biçersin lafı tekrar doğrulanmış olur.

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sebep bunlar değil, oy verenler. Onlar da bir yere gitmiyor.
    Bu sebeple bir 5 yıl daha kalsınlar bu ülke insanı Siyasal Küçük esnaf dini (Bu islam değil) mensuplarının etkisini iyice görsün.Öbür türlü Jet fadıl otomobil yapacaktı deyip tekrar tekrar tokatlanacağız.

Nasate - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok. Kim bilir nezaman...
    Valla mültecilere hiç girmiyorum bile. Suriyeliye okadar devlet desteği varki bu inkar edilemez. Türk çocuklarına bakın kalem yardımı 1 geliyor ise bu suriyeli çocuklara 5 geliyor ! Hepside en son kalite. Neymiş yardım mış vs. kusura bakmayın önce kendi çocuğumuz sonra el çocuğu olmalı. Neyse yakındır suriyeli sorunu diye bir sorun başlayacak. hani türk kürt vardı ya Güya sorun ha işte bu ondan beter olacak ! Ula gene girdik şu konu açılınca tutamıyorum kendimi..
    "Çok Bilen Çok Yanılır"

Yürüdüğü yolda iz bırakmayan o yoldan geçmiş sayılmaz ...

Voltaren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur.
    Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ...Arkadaslar bu milyonlarca multeci ne amacla ulkemizde ? Ben asil bundan korkuyorum.

Hadi turk halki bir yerde yine kenetlenir ama bu disaridan gelen militanlarrr.isimiz zor.
    Büyük Ortadoğu Projesi (BOP) kapsamında, Türkiye'nin demografik yapısını değiştirmek amacıyla emperyalist oyunlarla buraya yerleştirildiler.

Amaç, BOP kapsamındaki diğer ülkeler gibi, Türkiye'nin de bölünmesi, topraklarımızın kontrolünün ve zenginliğinin tamamıyla emperyalist ülkelere geçirilmesi. Emperyalistlerin hiç acelesi yok, planlarını uzun vadede yapıyorlar sömürecekleri topraklar için.

Önce Türk-Kürt bölünmesi şeklinde denediler (eskiden Erdoğan'ın Açılım-Saçılım-Striptiz olayları), onu başaramadılar, halk bu oyuna gelmedi, o zaman başka taktiklere geçtiler.

Ama gel de bunları, "Erduvanın g*tünün gılıyık" diyen o teyze gibilere anlat...
    Nasate bunu beğendi.

ARKADAŞLAR ÇOĞULCU DEĞİL ÇOĞUNLUK SEÇİM SİSTEMİNDEYİZ. ÇOĞUNLUĞUN KARARLARI GERİ KALAN HERKESİN KADERİNİ BELİRLİYOR. BEN ADNAN MENDERESİ DE GEÇTİM ŞU REİS DENEN ZAT GERÇEKTEN NASIL BİR DEMAGOGLUK YAPIYORSA GERÇEKTEN İŞE YARIYOR GEÇEN GÜN ALLAH ÇOCUĞUMUN CANINDAN ALIP REİSİN CANINA EKLESİN DİYEN KADIN GÖRDÜM VİDEOLARDA. HALKIN ÇOĞUNLUĞU CAHİL,APTAL,ALLAH KİTAP DİYEREK GÖTÜNDEKİ DONU ALMAYA MÜSAİT İNSANLAR VE BUNUN TEK BİR ÇARESİ VAR YAŞLILAR ÖLECEK GENÇLER YAŞLI OLACAK BUGÜNÜN GENÇLERİ YARININ ÜLKESİNİN KARAR VERENLERİ OLACAKTIR.O YÜZDEN KISA VADELİ ÜMİTLENMEYİN DAYANAMIYORSANIZ GERÇEKTEN DAYANABİLECEĞİNİZ STRESSİZ HUZURLU ÜLKELERE GİDİN. BU TOPLUM İĞNE ÜSTÜNDE SEFİL BİR HAYAT YAŞAMAKTAN ZEVK ALIYOR EVET ZEVK ALIYOR.BENCE ŞİMDİDEN DOLAR BİRİKTİRİP DİL ÖĞRENİN Bİ UMUT U.S ,U.K,DE,DL,AU ÜLKELERE BİR GİDİP UBER,ÇÖPÇÜ,TAMİRCİ,GARSON HAYALİMİZE ULAŞABİLİRSİNİZ.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler