Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mt25 mi rc250 mi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Cbf150
    Herkese selamlar önümde bi ağır hasar kayıtlı mt25 36000km ve ktm rc250 abs var 35000km (15k hasar kayıtlı ağır değil şişirilmiş) zaten rc nin farları sadece 6000tl bayan bir arkadaş geri geri park ederken çarpmış kafa grenajı vs değişmiş.Sorum şudur ben tek teker yapmayı seven 18lik bir kardeşinizim kimisi uzun yol yapmayı sever kimisi yarışmayı sever bende bundan keyif alıyorum şimdi size sorum hangi motoru alayım son hız pek önemli değil yarışçı değilim viraj falan da sevmem şeklim olsun diyen biriyim aynı zamanda teker yapan da biriyim ben hangisini alayım hangisi beni mutlu eder ve masraf çıkarmaz bakımdan kaçan biri değilim zamanından önce yaptırırım ??? (Her iki motorun da şase işlemsiz ktm nin km orjinal onu biliyorum mt den emin değilim)
    YARDIMLARINIZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    -ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    teker diyosan mt25'e zaten hiç bakma.

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    kendin cevapladın konuyu rc250 olucak

ktm çok satılan bir motor değil parçalarıda pahalı. her motor teker yapar mt bence

En azından dürüstsün. Ekipman ne kadar yavaş olsan da çok önemli. Çarpma koruması olan yeni nesil 3d print olan armorları öneririm. Her zaman sıkışma durumlarına ve sürüklenme durumlarına kafa olarak hazır ol paniksiz sür. Alet konusunda konuşacak olursak ikisini de soyman ve deponu ona göre modifye etmen gerekecek. Bütçe düşükse hasarsız kawasakilere de bakmanı öneririm. Motor kellesine kafanı çok takma trafiğe nası olsa çıkmayacaksa ilerleyen süreçte mt25 kellesi ya da üst segment duke 400ü bile sıradan bir şaseye uydurmak mümkün. İkisinin arasından illa seçeceksen de pazarlık payları ve piyasa yavaşlığı sayesinde bıkkın satıcısı olmasından dolayı ktm tercih ederdim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)