Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

arkasındakini sevenler okusun!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hiç alakası yok ama bu konu bana Halide Edip'in Vurun Kahpeye eserini hatırlattı. Neredeyse linç edeceğiz arkadaşı biraz daha sakin daha az hakaret etsek maganda değiliz ki niye üstümüze bu kadar alındık arkadaşlar. Maganda gerçeği yok mu ülkemizde kendisi genelleme yaparak büyük hata yapmış ama bizde içine soktuk yani biraz daha sakin.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    benkaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 mct
    bıyıklı yahu olayı ATATÜRK ün kemik sızlamasına kadar getirmiş.hangi hatadan bahsediyorsun...bende motosiklet süren bayan gördümmü bakıyorum.hatta site mizdeki inci hanıma şakayla karışık kız arkadaşıma öğretmesinide istedim. bu olayı mağra adamlığına kadar götürmenin gereği varmı???
    herkez bakıyor diye ilgi delisi olmuş hepsi bu....
    [B][SIZE="2"]yaşamam için, motor sürmem lazım. motor sürmem içinse yaşamam!!![/SIZE][/B]

yasin08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    peugeot satelıs 250
    Alıntı javacı_ayşe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende bir konuya değinmek istiyorum sırası gelmişken siz erkekler trafikte motosiklet süren bir bayan gördüğünüz de hiç insan görmemiş mağara adamları gibi bakıyosunuz bunun sebebini anlayamıyorum biraz daha kafaların modernleşmesi gerek anlaşılan daha çok ekmek yememiz lazım çağdaşlaşmamız için Atatürk'ün eminim kemikleri sızlıyordur anıtkabirde
    çok genelleme yapmışsın ama şunu bil herkes anlattığın gibi değil!!
    mesela ben motor kullanan bayanlara sembatim var hoşuma gider!! dediğim gibi herkes içine düşcekmiş gibi bakmaz

velespit-cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09` cbr 125
    genelleme yapılması yanlışşş

javacı_ayşe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    jawa ceylan
    yarası olan gocunurmuş arkadaşlar ben ne değim bir genelleme yaptım herkes bir şey yazmış ben zaten bana bakılmasından çok rahatsız değilim, çok umursamıyorum, ama benim gibi bir çok insan var ve bundan rahatsız oluyor, tutumunuzu lütfen değiştirin

ayrıca bazı arkadaşların mesajları hakaret boyutuna gelmiş lütfen terbiye sınırlarını aşmadan tartışalım
    Ben günahlarına emanet edilmiş bir mermi çekirdeğiyim

akalteke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tiger
    yarası olan gocunurmuş arkadaşlar ben ne değim bir genelleme yaptım herkes bir şey yazmış ben zaten bana bakılmasından çok rahatsız değilim, çok umursamıyorum, ama benim gibi bir çok insan var ve bundan rahatsız oluyor, tutumunuzu lütfen değiştirin

ayrıca bazı arkadaşların mesajları hakaret boyutuna gelmiş lütfen terbiye sınırlarını aşmadan tartışalım
    Bakın Ayşe hanımefendi işte sıkıntı burda genelemme yapmanız. Yoldan geçen motorlu bir kıza dünyanın heryerinde bakarlar. Bundan taciz çıkarmanız asıl sizin pekte insaflı olmadığınızı gösterir. Ben üstüme alındım çünki ülkemin yollarında benim bacılarımın motor kullanması benim ülkemin doğru yolda olduğunu gösterir. ve bende buna hayran hayran bakarım. Ve baktıktan sonrada içimden helal olsun kıza diye geçirir saygı duyarım. Gelgelelimki bazıları elma ve armudu ayırmakta zorluk çekerlerki buda kişinin zeka katsayısındaki eksikliğe delilldir. Bu bakanada, bakılanada uygulanacak bir yöntemdir.

Eğer siz bunu yani ne gözle bakıldığını ayırt edemiyorsanız, yada buna gerek duymuyorsanız. size kem gözle bakan kadar. bizlere kem gözle bakan sizde suçlusunuz.

Ve nerede motora binen bir hanımefendi görürsem bakarım ve elimden gelirse yanına gidip hem tebrik eder hemde alnından öperim.

Atatürk. konusuna değinmeye gerekte yok ihtiyaçta

saygılarımla

akalteke
    Köpeklerin efendileri, Kurd'un Allah'ı vardır. (Cengiz Aytmatov)

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Ben motor görünce motora bakıyorum. Üstündeki kız mı erkek mi diye dikkat etmiyorum. Tabii bazen hanzolar zorla dikkatimi çekiyor ama o ayrı.
    Arkadaşlar, yüzyüze gelseniz bir erkeğe bile söylemekte zorlanacağınız şeyleri burada bir bayana söylediğinizi unutmayın.
    May the Force be with McLaren Mercedes

locco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Sl 150

ayşe ben daha sana ne diyim.madem magandaların sana bakması hosuna gidiyor ne yazıyorsun.erkeklerin alayına mağara adamı maganda diyorsun.yaşıan ters orantılı büyüklük edip bir özür dileyeceğine.aynı tutuma devam.sevgi sevgiyle hakaret hakaretle karşılanır.bende bakıyorum.inat değilmi.bendemi magandayım şimdi ayşecik

Motosikleti
    jawa ceylan
    Alıntı akalteke adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bakın Ayşe hanımefendi işte sıkıntı burda genelemme yapmanız. Yoldan geçen motorlu bir kıza dünyanın heryerinde bakarlar. Bundan taciz çıkarmanız asıl sizin pekte insaflı olmadığınızı gösterir. Ben üstüme alındım çünki ülkemin yollarında benim bacılarımın motor kullanması benim ülkemin doğru yolda olduğunu gösterir. ve bende buna hayran hayran bakarım. Ve baktıktan sonrada içimden helal olsun kıza diye geçirir saygı duyarım. Gelgelelimki bazıları elma ve armudu ayırmakta zorluk çekerlerki buda kişinin zeka katsayısındaki eksikliğe delilldir. Bu bakanada, bakılanada uygulanacak bir yöntemdir.

Eğer siz bunu yani ne gözle bakıldığını ayırt edemiyorsanız, yada buna gerek duymuyorsanız. size kem gözle bakan kadar. bizlere kem gözle bakan sizde suçlusunuz.

Ve nerede motora binen bir hanımefendi görürsem bakarım ve elimden gelirse yanına gidip hem tebrik eder hemde alnından öperim.

Atatürk. konusuna değinmeye gerekte yok ihtiyaçta

saygılarımla

akalteke
    benim bundan rahatsız olduğum falan yok taciz anlamı çıkarmıyorum ayrıca ne gözle bakılırsa bakılsın hiç umrumda değil zaten, sadece burda benim gibi olan hemcinslerimi koruyorum, motosikletimle Dünya turuna çıkmayı planlayacak kadar çılgınım tartışmada terbiye sınırlarını zorlamassan sevinirim zeka katsayım eminim seninkinden daha yüksektir

EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    Konu dışına çıkmayın konuya konunun özüne dönelim... Kötü söz sahibine aittir bukadar uzatmanın gereği yok bence tartışma içeren mesajlar silinecek devamında konu kilitlenecektir...!!!

Motosikleti
    jawa ceylan
    Alıntı locco adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ayşe ben daha sana ne diyim.madem magandaların sana bakması hosuna gidiyor ne yazıyorsun.erkeklerin alayına mağara adamı maganda diyorsun.yaşıan ters orantılı büyüklük edip bir özür dileyeceğine.aynı tutuma devam.sevgi sevgiyle hakaret hakaretle karşılanır.bende bakıyorum.inat değilmi.bendemi magandayım şimdi ayşecik
    hoşuma gittiğini söylemedim dikkatli oku, erkeklerin hepsine demiyorum bakanlara diyorum genelleme yaptım farkındaysan istediğin kadar bakabilirsin bir gün birinin abisi gelip burnunun üstüne yumruk attığında biz de sana gülerek bakarız

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hem cinslerin bile seni ayıplıyor, peki bu nasıl iş? Bence hatanı kabul et yaptığın genelleme yanlış attın ortaya erkekler mağara adamıdır diye bir laf kadın/erkek üyelerden ağır tepki aldın. Savunacak tarafın yok!

Hakaret konusunda haklısın sana katılıyorum sen genele hakaret ettin ama onların sana etmemeleri gerekirdi.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bir gün birinin abisi gelip burnunun üstüne yumruk attığında biz de sana gülerek bakarız
    Demek medenileşmemiz lazımAnlıyorum...
    Arkadaşlar bir kişinin yazdığı bir yazıya bu kadar da önem vermemek lazım,insanların kendi düşünceleri...Ben bir daha bu topice mesaj yazmayacağım mesela
    Çok absürt bişey olmadığı sürece tabi...

EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    »»»»»» Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.»»»»»»
    Forumda açılan başlığa atılan mesajlarda başlık konusunun dışına çıkılmamalıdır. Konunun Devamında Yine Konu Dışına Çıkılıyorsa Konunun Akibeti Doğrultusunda : Konunun Kilitleniş Nedeni Açıklanarak Kilitlenecek yada Silinecek!Forum ortamına kişisel problemler, anlaşmazlıklar taşınamaz. Konu dışı yazışmalarınızı forumun özel mesaj özelliğni kullanarak yapabilirsiniz. Tüm yazılar, yazan kişinin sorumluluğundadır ! Doğabilecek herhangi bir problemden www.motosiklet.net sorumlu tutulamaz!
    Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ************** Site Yöneticisi: EgeKnn **************

silverdiver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    foresight-- beat
    bu muhabbet geyik.com da bile yok !!!!!!
    kask her zaman kask
    takmayan olur mintax
    <%)))))))))))><<< ::pcgum:: ***ReBeL***::pcgum::

akalteke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tiger
    benim bundan rahatsız olduğum falan yok taciz anlamı çıkarmıyorum ayrıca ne gözle bakılırsa bakılsın hiç umrumda değil zaten, sadece burda benim gibi olan hemcinslerimi koruyorum, motosikletimle Dünya turuna çıkmayı planlayacak kadar çılgınım tartışmada terbiye sınırlarını zorlamassan sevinirim zeka katsayım eminim seninkinden daha yüksektir

Ayşe hanım ben size asla sen diye hitap etmedim ve zekam terbiyem buna müsade etmeyecek düzeydedir. Sizinkinden asağıda yada yukarda olması değil hengi kelimeyi nerede kulanacağımı bilmek benim için yeterlidir. Kırmak ve kırılmamak adına bir daha buraya cevap yazmayacağım.

Size hemcinslerinizi koruma konusunda başarılar dilerken benim burnum biraz serttir belirtmek isterim.

sizin düşük zekalı birinin saygısına ihtiyacınızda olmaz ama

genede saygılarımla

AKALTEKE
    Köpeklerin efendileri, Kurd'un Allah'ı vardır. (Cengiz Aytmatov)

Motosikleti
    jawa ceylan
    Alıntı aybiketa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aha ! ben de mi bayan magandayım yani

ayşe arkadaşımızın yaşına ve cahilliğine verelim, mesajını değiştirmesi hatta yeni bir mesaj yazması vaciptir derim..

Atatürk hakkındaki kısıma söyleyecek kelime bulamıyorum...

tamam tamam bu mesajları okumamıştım, kızlarda böyle mesaj yazdı ya pes özür dilerim beyler özür dilerim, biz kaşınıyomuşuz meğer, bana göre hava hoş ben rahatsız değilim, rahatsız olan sizsiniz kızlar, ben motorumu sürerim keyfime bakarım, bakan baksın umrumda bile değil, zaten Türkiye'de benden başka jawa ceylan kullanan kız yok sanırım, bulursanız bana haber verin o kızla tanışmak isterim, bundan sonra kızlara iyice bakın, hatta yetmezse laf falan atın

silverdiver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    foresight-- beat

konu ilgili kaza raporu

hoşuma gittiğini söylemedim dikkatli oku, erkeklerin hepsine demiyorum bakanlara diyorum genelleme yaptım farkındaysan istediğin kadar bakabilirsin bir gün birinin abisi gelip burnunun üstüne yumruk attığında biz de sana gülerek bakarız
    arkadaşlar bu kaza 24 ağustos ta 4.lewent metro giriş kawşağında olmuştur
    kısaca sonuç şudur
    bayan sürücü hastaneye, minübüs şöförü karakola, motosiklet te hurdaya gitmiştir,kazaya tanık olanlar münibüs şöförünün kafasını yarmak üzereyken polis zor kurtarmıştır.Biz erkeklerin bile taciz edildii trafikte bayan sürücülerin hiç şans ı yok
    lütfen dikkatli olalım
    özellikle bayan sürücüler size sesleniyorum
    kesinlikle ana anterlerde motor kullanmayın
    ne yazılırsa ne sölen se bu ülkede geçerli diil
    kazasız sürüşler
    <%)))))))))))><<< ::pcgum:: ***ReBeL***::pcgum::

Dartmaul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS-250 Simsiyahh...

Nasıl gocunmayacağızki, yaptığınız genellemeye göre ya erkeklikten vazgeçeceğiz yada mağara adamı olmayı kabul edeceğiz. Bu forumda yığınla yazışma okudum hiçbirinde birbirine sataşma yoktu, bende hayret ediyordum bu kadar güzel bir forum nasıl olabilir, herşey terbiye ve saygı sınırları içirde diye. Ama dahada ilginci bir bayanın bu tadar alakasız bir şekilde hakaret edip bu forumu kirletmesi oldu ve ne yazikki gene gereken saygıyı gösteremeyip borçlu olduğunuz özürü bile yazamayıp tam tersine üste çıkmaya çalıştınız, bunun adına pravokasyon denir hanımefendi.
    Think Darkside

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    »»»»»» Bu Mesaj Moderator tarafindan kilitlenmiştir.»»»»»»
    Forumda açılan başlığa atılan mesajlarda başlık konusunun dışına çıkılmamalıdır. Konunun Devamında Yine Konu Dışına Çıkılıyorsa Konunun Akibeti Doğrultusunda : Konunun Kilitleniş Nedeni Açıklanarak Kilitlenecek yada Silinecek!Forum ortamına kişisel problemler, anlaşmazlıklar taşınamaz. Konu dışı yazışmalarınızı forumun özel mesaj özelliğni kullanarak yapabilirsiniz. Tüm yazılar, yazan kişinin sorumluluğundadır ! Doğabilecek herhangi bir problemden www.motosiklet.net sorumlu tutulamaz!
    Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ************** Site Yöneticisi: BBRR **************
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler