Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosikletimiz çalındı

Motovento
    REKLAM ALANI
    okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Abi normal beklemeyle bulunmaz bu motor.Bi tanıdık emniyet müdürü falan bulup devreye sokmak lazım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İnş kısa zamanda bulunur. Yakınlardaki gökdere mevkine ve gemlik mudanya inegöle bakmanızı tavsiye ederim. Parçaya ayrılmayan makineler kırsal kesimde plaka sökülüp şasiyi taşlamayla silip öyle geziyorlar.

Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnş kısa zamanda bulunur. Yakınlardaki gökdere mevkine ve gemlik mudanya inegöle bakmanızı tavsiye ederim. Parçaya ayrılmayan makineler kırsal kesimde plaka sökülüp şasiyi taşlamayla silip öyle geziyorlar.
    ben mudanya ikametindeyim. nilüfere iş için her gün git-gel yapıyorum. buralarda yolda filan görürsem haber ederim.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yahu bu fiyatlar böyle artmaya devam ederse götümüzdeki donu bile çalmaya teşebbüs edecekler. Yeter artık lan, kıçı kırık bir cup motor bile 20 bin lira mı olur? El insaf!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yahu bu fiyatlar böyle artmaya devam ederse götümüzdeki donu bile çalmaya teşebbüs edecekler. Yeter artık lan, kıçı kırık bir cup motor bile 20 bin lira mı olur? El insaf!
    brezilya da yolda giderken falan onunu kesip motor falan çalıyolar ya,acaba biz o duruma gelecek miyiz cok merak ediyorum.
    10 milyon multeci fıkır fıkır doğuruyor,ulen bu ulkenin cocukları zaten su an işsiz geziyor.Bir de milyonlarca multeci eklenince ne olacak

"Gece yatağa aç girip sabah kılıcını kuşanmayan adama şaşarım"
    "aç köpek fırın deler"

başımıza gelecekleri yukardaki iki soz açıklıyor.Neyse ki eski zayıf turkiye yokta geleceğe umutla bakabiliyorum.yoksa varya yaaa, yarra yering(şarap)
    Voltaren, M.balibey ve Osm@n bunu beğendiler.

Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    brezilya da yolda giderken falan onunu kesip motor falan çalıyolar ya,acaba biz o duruma gelecek miyiz cok merak ediyorum.
    10 milyon multeci fıkır fıkır doğuruyor,ulen bu ulkenin cocukları zaten su an işsiz geziyor.Bir de milyonlarca multeci eklenince ne olacak

"Gece yatağa aç girip sabah kılıcını kuşanmayan adama şaşarım"
    "aç köpek fırın deler"

başımıza gelecekleri yukardaki iki soz açıklıyor.Neyse ki eski zayıf turkiye yokta geleceğe umutla bakabiliyorum.yoksa varya yaaa, yarra yering(şarap)
    Brezilya gibi olmayız çünkü toplum dinamiklerimiz farklı yapıda. İçişleri bakanlığı istese bu motor çalan şebekeleri bir haftada dümdüz eder ama işin sosyolojik taraflarını tamir etmek çok daha zor. Meselenin özü ekonomi. Ekonomi düzelirse sorun ortadan kalkar.

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Alıntı okanbagiscan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi normal beklemeyle bulunmaz bu motor.Bi tanıdık emniyet müdürü falan bulup devreye sokmak lazım.
    Okan ,ulaşabildiğimiz her kanalı hareketlendirmeye çalışıyoruz. Bursa İl Emniyet Müd. + bir diğer Şube
    Müdlüğü emeklisi + parti kanali. Yarin Bursa Belediye güvenlik kameralarindan gorüntu alip emniyete
    götürecem inş. Ya nasip ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:07 ----------

Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Brezilya gibi olmayız çünkü toplum dinamiklerimiz farklı yapıda. İçişleri bakanlığı istese bu motor çalan şebekeleri bir haftada dümdüz eder ama işin sosyolojik taraflarını tamir etmek çok daha zor. Meselenin özü ekonomi. Ekonomi düzelirse sorun ortadan kalkar.
    Mustafa ben ekonomiden daha çok olayı emeksiz para kazanma merakina bağlıyorum. Dahası hirsızlik
    cezalarınin ,neredeyse teşvik ediliyor gibi olmasina.

lir

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:13 ----------

M.Balibey bir önceki sayfada bahsettiğim eczane Gökdere sağlik ocağı karşisinda. Cami kayitlari dediğim
    Bedrettin - Hafsa Hatun Camii. Evimin 10 metre altı. Eczane önünden geçtikten 8 - 10 metre sonra Nostaljik Tramvay bakim yeri üzerinde Bursa Belediyenin kayıt kameraları ondan 20 metre sonra da İl
    Emniyetinin birisi sabit diğeri hareketli ve dönerek 360 derece kayit yapan kameralar var.

Arkadaşlar olay anına ait videolara aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz:

https://streamable.com/2mcamx

https://streamable.com/0n0l7p
    biseduda ve perisipis bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kymco Xciting 400İ 2015
    Geçmiş olsun. Umarım motorunuza en kısa zamanda kavuşursunuz.

Bursaliali,bu yorumları size yakıştıramadım.O kadar bozuk bir duzen devralındı ki herseyi duzeltmek için 20 sene gibi kısa sayılabilecek bir zaman yeterli olmuyor.

Ustelik herseyde bir hayır vardır bilirsiniz.Motorunuz calınmasa belki bir kaza gecirip sakat kalacak veya allah korusun vefat edececektiniz,kim bilir..

Hersey nasip ve kısmet.Nasipte varsa o motor bulur.Nasipte yoksa, benimle ilgilenmediler,hırsızlar ceza almıyor,polis işini yapmıyor gibi eski turkiyeyi insa eden partilerin ekmeğine yağ surecek acklamalarda bulunmanız bence hoş değil.
    Böyle tipler doluşup forum zevkinin içine ettiği için şu foruma girmemeye başlamıştım. Belki düzelmiştir umuduyla tekrar girdim ama hala aynı.

Adamın motoru çalınmış, biri kalkmış kendi çapında ironi yapıp tiye alıyor olayı. Bir tane moderatör de çıkıp sen hayırdır demiyor. Siz bu kafayla devam edin, ne diyim.

Motoru çalınan abimize de geçmiş olsun. Ülke kontrolden çıktı, herkes malını ve canını önce kendi korusun.

Bursaliali,bu yorumları size yakıştıramadım.O kadar bozuk bir duzen devralındı ki herseyi duzeltmek için 20 sene gibi kısa sayılabilecek bir zaman yeterli olmuyor.

Ustelik herseyde bir hayır vardır bilirsiniz.Motorunuz calınmasa belki bir kaza gecirip sakat kalacak veya allah korusun vefat edececektiniz,kim bilir..

Hersey nasip ve kısmet.Nasipte varsa o motor bulur.Nasipte yoksa, benimle ilgilenmediler,hırsızlar ceza almıyor,polis işini yapmıyor gibi eski turkiyeyi insa eden partilerin ekmeğine yağ surecek acklamalarda bulunmanız bence hoş değil.
    Sizin Yorumlarınızı sürekli Takip ediyorum düşünce tarzınız bir ilginç sanırım bu ''tröll'' diye düşünüyorum.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Mexico adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Böyle tipler doluşup forum zevkinin içine ettiği için şu foruma girmemeye başlamıştım. Belki düzelmiştir umuduyla tekrar girdim ama hala aynı.

Adamın motoru çalınmış, biri kalkmış kendi çapında ironi yapıp tiye alıyor olayı. Bir tane moderatör de çıkıp sen hayırdır demiyor. Siz bu kafayla devam edin, ne diyim.

Motoru çalınan abimize de geçmiş olsun. Ülke kontrolden çıktı, herkes malını ve canını önce kendi korusun.
    Artik bi daha girmezsin herhalde.Elveda mexico,yolun acik olsun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:38 ----------

Alıntı miDgas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sizin Yorumlarınızı sürekli Takip ediyorum düşünce tarzınız bir ilginç sanırım bu ''tröll'' diye düşünüyorum.
    İstediginizi dusunebilirsiniz,benim icin sorun yok.

Artik bi daha girmezsin herhalde.Elveda mexico,yolun acik olsun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:38 ----------

İstediginizi dusunebilirsiniz,benim icin sorun yok.
    sizin için sorun olmadığı yorumlardan belli oluyor zaten de en azından yaptığınız yorumların karşı tarafa saygısızca ve alaycı olması sorun . . .

Motosikleti
    250r
    Geçmiş olsun. En kısa sürede bulunur umarım.

bende görmüştüm bu ne yersiz, saçma bir yorum derken arkadaşın trollük yaptığını fark ettim.

güvenlik kameralarını izlerken sinirlerim bozuldu insanın nevri dönüyor ama dileğimiz hem hasarsız hemde çok yakın zamanda motorun bulunmasıdır.

tekeriniz düz bassın.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    sizin için sorun olmadığı yorumlardan belli oluyor zaten de en azından yaptığınız yorumların karşı tarafa saygısızca ve alaycı olması sorun . . .
    Dur bakalim bursaliali partiyi de devreye sokmus.

Hepimizin en az bir partili tanidigi olmasi onemli arkadaslar.

Vallahi ben bursali ye ne uzuldum ne sevindim.

Bisey hissetmedim..bunun nedenleri var, ama ugrasamam simdi anlatmaya.

Normal olan vatandaş olarak herkese yeterli ve gerekli desteği verebilmek ama maalesef güzide ülkemizde birilerini devreye sokmadan işler yürümüyor. Çok çok üzücü bir durum bu.
    bursalıali bunu beğendi.

Merak ettiğim bir konu var peki

motorda disk kilidi zincir vs. önlem amaçlı bişeyler varmıydı tedbirler alınmışmıydı ?
    perisipis bunu beğendi.

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Daha önce de yazmıstim. Bu güne kadar çalinan motosikletler arasinda bizim evoların olmaması bizi
    gaflete düşürdü diye. Yalnızca kendi gidon kilidi devredeydi onu da hırsızlar, hem 2 dakika içinde,
    hem de sessizce kırmışlar. Zemin katta oturuyorum. Sabahları saat 06 ya kadar kolay kolay uyumam.Evo yu
    kilitlediğm kapımin önüyle oturduğum oda arasinda 4 metre mesafe ya var , ya yok. Sokağa ve motoruma
    bakan salonda oturuyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:40 ----------

Hırbo sana mutluluklar diliyorum.

Alıntı bursalıali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha önce de yazmıstim. Bu güne kadar çalinan motosikletler arasinda bizim evoların olmaması bizi
    gaflete düşürdü diye. Yalnızca kendi gidon kilidi devredeydi onu da hırsızlar, hem 2 dakika içinde,
    hem de sessizce kırmışlar. Zemin katta oturuyorum. Sabahları saat 06 ya kadar kolay kolay uyumam.Evo yu
    kilitlediğm kapımin önüyle oturduğum oda arasinda 4 metre mesafe ya var , ya yok. Sokağa ve motoruma
    bakan salonda oturuyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:40 ----------

Hırbo sana mutluluklar diliyorum.
    keşke kilit kullansaymışsınız insan bazen dediğiniz gibi gaflete düşüyor inşallah bulursunuz motorunuzu . . .

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)