Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Gelsin kış İnsin Motor Fiyatları

Motovento
    REKLAM ALANI
    E.Yzr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 Abs, CRF 250L
    Ütopik şeyler bunlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Gökhan_Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    Uygun motosiklet almanın yolu ;

Birine denk geleceksin o da " kışın boş yere muhafaza etmek ile uğraşmak istemiyorum zaten 7-8 ay binmeyeceğim, ÇOK DA SEVMİYORUM ZATEN BİR HEVES OLARAK ALMIŞTIM " kafasında olup " kurtulmak " için sana biraz uyguna verecek ..

2. alternatif de şu olabilir ; Biri çok paraya sıkışmıştır, ev alacaktır kelepir gelmiştir ve zamanı kısıtlıdır falan .. ancak öyle " nispeten " uyguna alabilirsin ..

Sıfır km her şeyden ümidini şimdiden kes, birinin kötü polis olması gerekiyor madem ben olayım,

SENEYE BU FİYATLAR HAYAL BİLE OLMAYACAK !!
    ( SIFIR KM )

2 SENE SONRA İSE BUGÜN PAHALI BULDUĞUN R25 FİYATINA ELEKTRİKLİ BİSİKLET ALACAKSIN !!
    espresso, tommygun, blueway2 ve 4 diğerleri bunu beğendiler..
    Honda NSS Forza 300 İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=E9QdDCCxKpc ]

Mondial 150 Sentor İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=Rl79HfGpcS4 ]

Alıntı Gökhan_Aygün adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Birine denk geleceksin o da " kışın boş yere muhafaza etmek ile uğraşmak istemiyorum zaten 7-8 ay binmeyeceğim, ÇOK DA SEVMİYORUM ZATEN BİR HEVES OLARAK ALMIŞTIM " kafasında olup " kurtulmak " için sana biraz uyguna verecek ..

2. alternatif de şu olabilir ; Biri çok paraya sıkışmıştır, ev alacaktır kelepir gelmiştir ve zamanı kısıtlıdır falan .. ancak öyle " nispeten " uyguna alabilirsin ..

Sıfır km her şeyden ümidini şimdiden kes, birinin kötü polis olması gerekiyor madem ben olayım,

( SIFIR KM )

2 SENE SONRA İSE BUGÜN PAHALI BULDUĞUN R25 FİYATINA ELEKTRİKLİ BİSİKLET ALACAKSIN !!
    TAAM OLARAK BENİMDE DÜŞÜNCEM 2 . ALTERNATİF OLARAK BAHSETTĞİN OLAYDI GÜZEL BİR SEKİLDE TECUMAN OLDUN TEŞEKKÜR EDERİM

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eskiden malûm siteye girer satılık motorlara bakardım. Dün, bir senedir malûm siteye bile girmediğimi farkettim. Yanisi, hayallerimiz bile ölmüş ağlayanımız yok..

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

( SIFIR KM )

geçen sene r25 sıfırı 40 bin lirayken(ki ben de o fiyattan almıştım), o paralar 250'liğe verilir mi deniyordu. şimdi abs'siz eski kasaların ikinci eline 50 bin lira isteniyor. diyecek tek bir laf kalmadı. ben geçen sene r25 60 bin lira olacak diyordum yanılmadım.

şu da tarihe not olmuş olsun; önümüzdeki sene r25 70 bin liraya yaklaşacak. eğer dolar bu hızla yükselmeye devam ederse de önümüzdeki sene sonu sıfır r25 70 bin lirayı geçmiş olacak. diğer motorları siz düşünün.
    2014 Salcano Wolf 125 > 2017 Bajaj Pulsar 200NS ABS > 2020 YAMAHA YZF-R25

eming26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 CBF 1000 FA

( SIFIR KM )

evet aynen 2. maddedeki gibi denk geldi geçen sene. 2012 cbf 1000 i 47 bine aldık.
    benzer km ve yıldaki aynı makinalar şuan 80 bin. hatta daha da artacak.

ne kadar erken alınırsa o kadar iyidir. ben 2020 martta nc750x almayı düşünüyordum be 60 bin idi.
    şimdi 2 ye katladı. iyi ki diğeri almışım. yoksa şimdi hiçbir şey alamayacakmışım.

Alıntı eming26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet aynen 2. maddedeki gibi denk geldi geçen sene. 2012 cbf 1000 i 47 bine aldık.

ne kadar erken alınırsa o kadar iyidir. ben 2020 martta nc750x almayı düşünüyordum be 60 bin idi.
    şimdi 2 ye katladı. iyi ki diğeri almışım. yoksa şimdi hiçbir şey alamayacakmışım.
    ben de cbf1000'e bakıyorum şu an. eli yüzü düzgün ama km'si yüksek yeni kasalar 65'ten aşağı yok. cbf 1000 her işe gelebilen ömürlük motor. alan uzun süre satma ihtiyacı hissetmez. bu piyasada iyi tercih yapmışsınız çünkü piyasa al sat piyasası değil artık.
    eming26 bunu beğendi.

Motosikleti
    2012 CBF 1000 FA
    Alıntı -ZERO- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de cbf1000'e bakıyorum şu an. eli yüzü düzgün ama km'si yüksek yeni kasalar 65'ten aşağı yok. cbf 1000 her işe gelebilen ömürlük motor. alan uzun süre satma ihtiyacı hissetmez. bu piyasada iyi tercih yapmışsınız çünkü piyasa al sat piyasası değil artık.

cbf 1000 benim 2008 den beri almak istediğim motordu. cbf150 ile başladık. çok şükür 13 yılda oldu :D
    tommygun bunu beğendi.

blueway2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750x ed

Bizde 2020 martta 67 ye almadığımız nc750x dct'yi 2021 Martta 91 e aldık,2022 martta'da 125 olur heralde.
    eming26 ve F54 bunu beğendiler.

cbf 1000 benim 2008 den beri almak istediğim motordu. cbf150 ile başladık. çok şükür 13 yılda oldu :D
    kazasız belasız kullanırsınız umarım. ben de geçen sene r25'i almadan önce bir türlü temizini bulamadığım ve fiyatlar koşarcasına yükseldiği için yüksek cc sevdamdan vazgeçip bayilerde kalan son r25'lerden birini havada kaparcasına almıştım.(sonra da 1-2 ay kadar r25 gelmedi zaten bayilere) aldığıma pişman değilim neticede sıfır motor almıştım ama işte o 4 silidir bir başka oluyor.

seneler önce 2003 model sarı renkli orjinal bir fzs 600 ile tur attıktan sonra bir daha vazgeçemedim şu 4 silindir hayalinden.
    şu an sarı sitede 105 binlik 3000 km'de bile olmayan cbf1000'e bakıp bakıp iç çekiyorum yemin ederim. her yola gelebilecek toruna torbaya bırakılacak motordur benim gözümde bu cbf 600 ve 1000'ler.
    2014 Salcano Wolf 125 > 2017 Bajaj Pulsar 200NS ABS > 2020 YAMAHA YZF-R25

Motosikleti
    2012 CBF 1000 FA
    Alıntı -ZERO- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kazasız belasız kullanırsınız umarım. ben de geçen sene r25'i almadan önce bir türlü temizini bulamadığım ve fiyatlar koşarcasına yükseldiği için yüksek cc sevdamdan vazgeçip bayilerde kalan son r25'lerden birini havada kaparcasına almıştım.(sonra da 1-2 ay kadar r25 gelmedi zaten bayilere) aldığıma pişman değilim neticede sıfır motor almıştım ama işte o 4 silidir bir başka oluyor.

seneler önce 2003 model sarı renkli orjinal bir fzs 600 ile tur attıktan sonra bir daha vazgeçemedim şu 4 silindir hayalinden.
    şu an sarı sitede 105 binlik 3000 km'de bile olmayan cbf1000'e bakıp bakıp iç çekiyorum yemin ederim. her yola gelebilecek toruna torbaya bırakılacak motordur benim gözümde bu cbf 600 ve 1000'ler.
    Allah gönlüne göre versin

sallami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Downtown350i/Dominar 400
    Konunun başlığı neydi... $ 8,85 TL.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    2012 CBF 1000 FA
    Alıntı sallami adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konunun başlığı neydi... $ 8,85 TL.
    küçük emrahın şarkısı gibi faydalar faydasız imkanlar imkansız. bu dolar - euro ile motor almak imkansız.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:14 ----------

Alıntı blueway2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizde 2020 martta 67 ye almadığımız nc750x dct'yi 2021 Martta 91 e aldık,2022 martta'da 125 olur heralde.
    martı bulmaz bence şuan dct 114 nerdeyse
    blueway2 ve espresso bunu beğendiler.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı blueway2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2020 fuar hafta sı 2. el arıyorum bd motor u aradım 59 a sıfır km veriyorlar dı ben temiz bulup 35 e 2015 aldım manuel
    bi arkadaşa R 25 sordum sana 34 dediler almadı mal şimdi gidip 65 k kredi çekip almaya cesaret edemiyor
    almayı düşünüyorsanız fazla düşünmeyin alın geçin
    eming26 bunu beğendi.
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    yazın sezonda al kış gelince daha pahalıya satarsınız ocak şubat mt07 yi satıp yeni kasa mt9 almayı düşündüm 2 gün önce,bugün hayal oldu.dolar euro düştükçe zam geliyordu bakalım kol gibi çıkınca n olucak görücez.genel uyarı şu satten sonra kart kredi borçlarına girmeyin ülke yoldan çıktı artık kriz kapıda bekliyor dalıcak içeri

-Black- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    Önümüzde hep daha kötüsü bizi beklediği için, içinden geçtiğimiz/içimizden geçen krize rağmen, krizdeyiz bile diyemiyoruz. Vahim ki ne vahim!
    espresso bunu beğendi.
    Sentis ad medullis!
    Dengeliyorum.com
    youtube.com/we2strom

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Bundan 5 yıl önce part time iş yaparak kazandığımın döviz karşılığını bugün tam zamanlı işimle + part time işle kazanamıyorum.
    ABD'de part time iş yaptığım firma türkiyede ofis açtı oradaki bir çok mühendisi işten çıkarıp buradan çalıştırmaya başladı demek bir bildikleri varmış.
    levend84 bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj >Pulsar 200NS
    Kenan Sofuoğlu gibi Motorcu dostu vekıllerımız meclıste oldugu surece sırtımız yere gelmez (R25 60 bin tl - Honda monkey 125 68 bin tl nmax 40 bin tl )

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:04 ----------

Biraz daha bizi temsil ederse r25 100 bın olur ben sölıyım
    Voltaren bunu beğendi.

Kışın bir nebze motor fiyatı iner de alabilirim düşüncesine düşmüş insanlar vay güzel ama fakir ülke yaff abd bizi niye kıskansın deli mi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Ülker.halley davidson
    Nah İncek bekle

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)