Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

YENİ ARORA ZRX 200

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Volta Revolt RM5
    Nmax ve Pcx'in fiyatlarının uçmuş olmasından ötürü, 30bin TL altında ciddi bir pazar boşluğu oluştu.
    Pastanın bu diliminden pay almak isteyen firmalar, çinli motorları ülkeye birer birer sokmaya başlıyorlar.
    Bu işin ucu açık diye düşünüyorum, pastadan pay almak isteyen farklı firmalar da olacaktır.
    Volta RM5'ten ağzı yanan benim gibi motorcu arkadaşlar, bu gelişmeyi uzaktan çekirdek çitleyerek izliyor olacağız.
    Almayı düşünene şimdiden hayırlı olsun.
    Arora işi nasıl götürür bilmiyorum ama, Volta kadar rezil etmeyeceğine de eminim.
    Bizimle değilsin Volta

https://www.arora.com.tr/tr/scooter/...1-renkler-mavi

Beyaz, mavi ve siyah olmak üzere 3 renk tercih edilmiş. İsmine bakıldığında, 200cc olacak gibi gözüküyor.
    Ne yazık ki henüz detaylı bir bilgi paylaşımı yapılmamış, fiyat dahi belli değil.
    Ancak arka frenin kampana olması hoş olmamış, ayrıca su soğutmalı değil tabi ki, hava soğutmalı.
    Görsel olarak ise, Volta'nın da yaptığı gibi yine Nmax görseli kullanılmış.

İlk defa başlık oluşturuyorum, resim nasıl eklenir çözemedim, idare ediverin.
    Selametle

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Nmax'ten daha fazla Nmax'e benziyor.
    oialdemir, birbilent, s0me0ne ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    250r

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    ZRX 200 nedir yaaa. ZRX ten sonra 1000 olur 1200 olurda 200 olmaz.
    espresso ve fool rookie bunu beğendiler.

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı okanbagiscan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ZRX 200 nedir yaaa. ZRX ten sonra 1000 olur 1200 olurda 200 olmaz.
    ZXR'dir o ZRX olsa duramazsin, frenlerinden dolayi
    erensel ve birbilent bunu beğendiler.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    göstergesine bakınca bariz çinli ve dandik oldugu anlasılıyor.

dreams82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-Max 300 ABS / 2018
    Aradım ama bulamadım, sanırım Facebook ta görmüştüm 50cc Aurora Cappucino ile memleketimizi bir uçtan diğer uca gezen bir arkadaş vardı.
    O konuda bir yerlerde firmanın ne kadar ilgili ve alakalı olduğundan ve sattıklarını arkasından nasıl durduğundan bahsediyordu. Bir bulamadım konuyu

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı dreams82 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aradım ama bulamadım, sanırım Facebook ta görmüştüm 50cc Aurora Cappucino ile memleketimizi bir uçtan diğer uca gezen bir arkadaş vardı.
    O konuda bir yerlerde firmanın ne kadar ilgili ve alakalı olduğundan ve sattıklarını arkasından nasıl durduğundan bahsediyordu. Bir bulamadım konuyu
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...kiye-turu.html

dreams82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-Max 300 ABS / 2018
    Alıntı gurcanozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Büyüksün üstad. İşte konu budur.
    Ben 50cc diye arıyordum 49cc imiş

Motosikleti
    MT-09 SP
    Motosikletin görüntüsünden diz boyu kalitesizlik akıyor. Sanki çöpten toplanan parçalarla montajlanmış gibi. Nmax ve PCX boşuna 37 bine satılmıyor. Beş para etmez bir çin çöpü.

Alıntı Ozan arıcı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosikletin görüntüsünden diz boyu kalitesizlik akıyor. Sanki çöpten toplanan parçalarla montajlanmış gibi. Nmax ve PCX boşuna 37 bine satılmıyor. Beş para etmez bir çin çöpü.
    Tüm bunları 3 tane fotoğraftan anladıysanız bi tüyo verin de bütün servetimizi basalım hocam. Ermişsiniz siz maaşallah inşallah.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Sn uzaygemisi, herkeste sizdeki gibi Mt-09 alacak para yok maalesef.

Bu tarz motorların kaliteli olmadığını cümle alem biliyor. Nmax alacak parası varken, bunu alan olmaz merak etmeyin.

“Çöpten toplanan parçalarla” “Bes para etmez Çin çöpü” gibi cümleler kurmak, bu segmentteki motorlara binen veya almayı düşünen insanları incitmekten öteye gitmez.

Herkes maddi imkanları ölçüsünde bir şeylere sahip olabiliyor.
    erensel, MR.BERK ve dreams82 bunu beğendiler.

Piyasada 175 200 cc boşluğu var

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Emin ol etmeyecektir, YEBERE ve CEBEFE modellerinden belli zaten. Yalnız bunun adını yanlış koymuşlar, ENMEKS olmalıymış.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:26 ----------

Motorun ne olacağını az çok herkes biliyor da, bu motorun üzerinde Honda logosu olsa Yamaha'dan tasarımı çalmış denip geçilir. Resimden motorun kalitesini anlama uzmanlığı bir tek bizde var. Tasarım eğreti duruyor mu duruyor ama kaliteli mi kalitesiz mi önyargı olmadan forotğraftan yorum yapılamaz.

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Z kuşağı bitik ve acınası halde. Yaşadıkları hayatın hesabını kimden nasıl soracaklar bilemem. Türkiye'de birşeylere sahip olabilmiş son kişilerdenim sanırım.

2017 de 16 bin TL ye MT 25 ve 2018 de 80 bin TL ye iyi bir marka araba alıp köşeye çekilip piyasayı izlemeye başladım. Sonra zaten piyasa savaş alanına döndü.

Millet çok alt markalara binmek zorunda kalıyor. Ben de "20 bin km olunca MT yi satar NC ye geçerim" derken 35 bin km de olan motorumu elde tutmaya çalışıyorum. Zincir istiyor, lastik istiyor, fren hidroliği, soğutma suru, amortisör keçesi vs değiştire değiştire gidiyoruz bakalım. İnanın "bu nedir ya 2 lastiğe 2.000 lira verdik" derdim eskiden ama "oh be, bunu satsak 2.000 üzerine koysak, aynısından dahi alamayız. Ver gitsin 2 bin. Hiç birşey" moduna girdim. Bazen kendime şaşıyorum.

Ama bir şekilde maçı götürüyoruz. Vaktiyle güzel marka ekipmanlar aldık, kaliteli motorlara bindik. Ama dediğim gibi şimdilerde ehliyet kursuna yazılacak kuzenim var. 2000 yılı doğumlu. Krediyle 150 NK alacak. Ne kadar kızsa haklı.

Sosyolojik bir mesaj oldu, kusura bakmayın. Z kuşağı kardeşlerim Hakkınızı helal edin.
    Yayan, Thesinner83, espresso ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

İçmizde bu kadar hırsız varken. Bir malı gerçek ederi olan fiyata satın alabilmemiz mümkün değil. Son 10 yılda hırsızlık ve yolsuzluktan yargılanıp ceza alan 1 ( yazıyla BİR ) kişiye rastladınız mı? Türiye Cumhuriyetini vinçle kaldırıp soysan ceza almama ihtimalin çok yüksek..

Z kuşağına gelince.. Adı üzerinde Z kuşağı son organik insan formu..AŞılar, mutasyon virusler vs vs birçok aşamadan sonra Z kuşağı hayatta kaldığına şükredecek..

erensel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hunk
    Alıntı yec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adamlar bakmış Yamaha modelleri tutuyo
    Bizde aynı görüntüde yapalım onda biri kadar satsak yeter demişler.

Çinli alacaksan vitesli alacaksın Çinli scooter alıp da mutlu olan görmedim
    erensel bunu beğendi.

samet10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 400
    bayağı kullanıcısı var aslında. yorumlar gelse keşke biraz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler