Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

CHP'li Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan

Motovento
    REKLAM ALANI
    ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Diyen oldu mu bilmiyorum. Ama sığınmacı/mülteci politikamızı eleştirmeyen herkesi bunu demiş sayıyorum.
    Hangi politika?

Her b.ka referandum yapmayı bilen denyolar bütün ülke vatandaşını ilgilendiren olay için kimseye sorma ihtiyacı duymuyor... "Sen hayırdır?" demezler mi?

Bu mülteci midir ilticacı mıdır yoksa sığınmacı mıdır her ne b.ksa bunları savunanların zerre beyni yok. Boşuna nefes alıyorlar. Bunlarla birlikte tek pakette ülke dışına gönderilmelidir.

İnsanımızla dalga geçtiğiniz yeter!

Belediye başkanı siyaset yapamaz der (ki yapar) ülkenin başındaki parti başkanına gık diyemez.

AKEPE VE MEHEPEYE OY ATMIŞ OLAN KİMSEYE HAKKIMI HELAL ETMİYORUM. ÖBÜR DÜNYA DİYE BİR ŞEY VARSA ORADA 2 ELİM YAKANIZDA DEĞİL DAHA CAN ACITACAK YERİNİZDE OLACAK!
    birbilent, tommygun, ilkeronat ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen cozum onerini soyle hirbo.

Kiskirtmaya gelip, bunlardan bir kac tanesini katledip, sikiyonetim altinda erken "secim" mi onerirsin mesela? Yaz. Kiskirtmaya gelirsek bizim icin boyle iyi olur de.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:58 ----------

Ama dogru: "Ust duzey solcu humanistlerin derdi insanlarin emeginin somurulmemesi!" Bu kadar fahis vergiyi millete takip somuren onlar cunku... Bu kadar vasifsiz yabanciya sinirlari acip buyur eden de onlar...
    Oha ne katletmesi be manyak misin nesin.

Hepsini gondereceksin ya,avrupa gak guk ederse de sinirlari aciyorum alin diyeceksin.bak gor o zaman o humanist avrupayi.

Ulan ulke 80 milyondan 90 milyona cikmis dunyada boyle birsey var mi ya ?

Amerika ki nerdeyse bir kita kadar, 40 milyon multeciyi tabiii buyrun deyip alir mi ?

Velev ki bir abd dusmani baskan sectiler diyelim ve 40 milyon arap hint afgan gana somali,kenya dan multecileri topladi.

O vatan haini gittigi an bunlari hepsini ziktir ederler.

Almanya bile bazi 3.dunya ulkelerine rusvet veriyor kendilerine gocmen gelmesin diye.

Zor problemlerin kolay cozumu olmaz,bazi acilar cekilecekse bunu turk milleti neden ceksin ?

Hic humanizm kasamam kimse kusura bakmasin.

Bu arada ust duzey solcular bu ulkeyi yonetmiyor.Onlarin bu gevsek tutumu canimi sikiyor.

Ama sen yine manupulasyon ustasi oldugundan konuyu carptitdin,isin bu cunku kolormatik.

Sınırları açmak işe yaramaz ki artık yeterince guclendirdiler sınırı.dayak yiyip geri geliyorlar.ki Avrupa Türkiye'yi Batı'nın sinir karakolu gibi görüyorlar.erken planda yapilicak şey güvenli bölgede kalıcak yer yapılması toplumdan arındırılması gerekli.rusya ile anlaşıp garanti almali.Avrupa Suriyeliler için yaptığı yardımı Suriyeye yapmali

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oha ne katletmesi be manyak misin nesin.

Hepsini gondereceksin ya,avrupa gak guk ederse de sinirlari aciyorum alin diyeceksin.bak gor o zaman o humanist avrupayi.

Zor problemlerin kolay cozumu olmaz,bazi acilar cekilecekse bunu turk milleti neden ceksin ?

Hic humanizm kasamam kimse kusura bakmasin.

Bu arada ust duzey solcular bu ulkeyi yonetmiyor.Onlarin bu gevsek tutumu canimi sikiyor.
    Kaçtır soruyorum tek cevap yok... Hümanizm kasan kim bu başlıkta? Kim yazmış "hoşgelsinler, ne güzel, onlara bakmak boynumuzun borcudur" diye, kim?

Gelenleri Avrupa'ya yollamak (teoride) gayet makul bir çözüm. Bunun için insanlıktan çıkmak gerekli değil ki. İnsanlıktan şikayet ediyorsanız insanlık dışı eylemler planlıyorsunuz demektir. Açık açık yazınca da "Oha ne katletmesi be manyak misin nesin" diyorsunuz. Ya anlamadan boş boş yazıyorsunuz, ya da yan çiziyorsunuz...

"bazi acilar cekilecekse bunu turk milleti neden ceksin?"

Neden biliyor musunuz? Çünkü nedense sorunun asıl kaynağı canınızı sıkmıyor... Onun yerine "ülkeyi yönetmeyen üst duzey solcuların bu gevsek tutumu" gibi saçmalıklar canınızı sıkıyor. Akılsız başın cezasını ayaklar çeker.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu mültecileri savunan adamların evine verecen 3 tane baksın.

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu mültecileri savunan adamların evine verecen 3 tane baksın.
    Sen ne diyorsun adamlar üstüne birde para veriyor evine mülteci almak için.

https://www.sozcu.com.tr/2015/dunya/...i-kuma-798488/

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı yaşlıveacemi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen ne diyorsun adamlar üstüne birde para veriyor evine mülteci almak için.

https://www.sozcu.com.tr/2015/dunya/...i-kuma-798488/
    eski haber abi; 1800 euro yani 5 bin tl ye alıyorlar demiş.

20 bin tl vermezler bence simdi :D
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)