Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Zincir koptu

Motovento
    REKLAM ALANI
    yawuz58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero xpulse
    Merhaba arkadaşlar motorun zincirindeki Yuvarlak halkalar kopmuş İstanbul'dan memlekete geldim ses geliyordu yağlamak için durduğumda fark ettim şu anda dağ başında kaldım motor gidermi bu şekilde. Resim yükleyeceğim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT-07
    Zincir koptuysa motor gitmez. Kopmamış ise de yola çıkınca parçalanacak ve başına iş gelmesi mümkün hale gelecektir. Bu sebeple bir kamyon ya da kamyonet bulup, en yakın ilçeye kadar gitmek için para vereceksin. Boşuna çabalayıp saati geçirme. Şimdiden en yakın ilçeye kadar gidebilirsen motorunu ve kendini emniyete alırsın. Gerekirse güzel bir yerde park eder, araçla gideceğin yere gidip, oradan tanıdıklar vasıtasıyla araç bulup geri yanına aldıracaksın.

E.Yzr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 Abs, CRF 250L
    Zincir mi koptu, oringler mi?

Motosikleti
    Hero xpulse
    Oring değil dişliler deki oyuntuya giren metal yuvarlaklar resim yükleyeceğim ama İnternet sıkıntı arkadaşlar motor gidiyor yavaş yavaş gidiyorum zinciri Yola çıkarken takmıştım 1000km de nasıl oldu anlamadım orijinal dişli 27 000 km dayandı dahada giderdi evde zincir vardı akrabam otobüsü verecek bana yakın bir otogara bırakacaklar

HaktanCbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 696
    Hocam zincir ve dişlinin farkını bildiğinize emin misiniz?
    Evdeki zincir ne alaka birde?

Fazla sürmeyin her halükarda

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    halka yazınca lastik oringler kopmuş zannettik gerçi başlığa görede zincir kopmuş sanırsın , zincir üzerindeki metal yüzükler kopmuş anladığım kadarıyla , kesinlikle hız yapma zincir komple kopmasada dişlilerden atabilir !

Motosikleti
    Hero xpulse
    Alıntı HaktanCbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam zincir ve dişlinin farkını bildiğinize emin misiniz?
    Evdeki zincir ne alaka birde?

Fazla sürmeyin her halükarda
    memlekete ulaştım evdeki zincir ne alaka derken yedek zincir vardı istanbuldaki evde otobüse verdiler yarın otogardan alacağım değiştireceğim Yavaş geliyordum yağmur yağınca bastım 140 ile eve ulaştım şuan

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:06 ----------

[/COLOR]
    Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    halka yazınca lastik oringler kopmuş zannettik gerçi başlığa görede zincir kopmuş sanırsın , zincir üzerindeki metal yüzükler kopmuş anladığım kadarıyla , kesinlikle hız yapma zincir komple kopmasada dişlilerden atabilir !
    aynen yüzük dediğiniz Yuvarlak metaller kopmuş çok dandik bir zincirmiş[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:08 ----------
    [/QUOTE]https://i.hizliresim.com/1qk9c9h.jpg

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)