Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

YBR-CBF & YS-CB125F fiyatlarının benzerliği hakkında yorumlarınız

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    YBR 2006
    Bir süredir ilanları takip ediyorum. 20 bin km altında CBF150 ve YBR ESD fiyatları 18-23 bin lira arası değişiyor (daha ucuz ve pahalıları da var, ortalama). En yeni modelleri 2017, onlar da karbüratörlü bildiğimiz gibi. Devamı niteliğinde olan enjeksiyonlu, kombine frenli YS125 ve CB125F modelleri de 19-23 bin lira arasında bulunabiliyor, onların da km'leri 20 bin altında.

Sizce bu koşullarda hangi seçenek daha makul? Yeni modeller ile eski modellerin fiyatlarının bu kadar yakın olması piyasa algısı ile mi ilgili yoksa yeni modellerde gözden kaçırdığım bir eksiklik mi var?

Bu konuda forumdaki arkadaşların yorumlarını fikirlerini almak isterim.

Herkese güzel bir hafta diliyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    Yeni modellerde herhangi bir eksiklik yok ama büyük bi kitleye hitap edemedi ys125 ve cb125f.
    bunun nedeni yüksek bir fiyatla satılmaya başlanması,ilerleyen zamanlarda ybr ve cbf'in yerini alır mı bilmem ama bu çok zor.
    bir de tip olarak yeni motorlarda eskileri gibi albeni yok,cbf heybetli bir motor,yerine gelen cb125 cok cılız duruyor.

adm12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda msx 125. SYM sympony 200i
    Yeni modeller zaten pahalı ama eski modeller ederinden fazla isteniyor. CBF ve YBR ler güzeldi ama 20 bin TL verilemez. Sırf enjeksiyonlu ve kombine frenli olması sebebiyle yeni modelleri tercih ederim.
    Daha önce 2 YBR ve 1 cb125f sahibi oldum.
    Eski CBF ve YBR lere özel ilginizi varsa bir şey diyemem ama ben tercih etmezdim.

aargh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono 660 Factory Dark
    Enjeksiyonlu olanı tercih ederdim. Bu devirde karbüratör mü kaldı? Ayrıca frenlerinin kombine olması da avantaj.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)