Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hayatımdaki en komik ve ilk motosiklet kazam

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha MT-25 2020 ABS
    2 saat önce garajdan motosikleti çıkartıyordum. Birisi çıkışa parke koymuş. Tek bir parke taşı. Görmedim üstünden geçtim yanlışlıkla. Ön teker geçti fakat arka tekere geldiğinde yapıştım yere. 2-3 km/h hızla düşmüşümdür. Komik yanı, 20 bin kilometre kask ve ekipman giy ama 2 dakika motosikleti garajdan çıkarırken ekipmansız yere yapış. Gerçekten ironik.
    atalayknr bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    domicik 400 ug
    kötü olmuş bir şeyiniz yoksa bundan sonra bir daha yapmazsınız olur biter. sahiden ekipmansız garajdan çıkarmak da nedir çözemedim gitti.
    neredeyse her avmnin otoparkından çıkarken en çok da motorları yüksek cc olanlar yapıyor bunu. avmnin otoparkından çıkana kadar koluna takıyorlar hava atacaklar kendilerince herhalde. dışarı çıkınca kasklarını takıyorlar

sizi buraya katmadım kesinlikle ama yine de takın gitsin ne olur ne olmaz. ben motora oturmadan ekipmanı giyiyorum
    espresso bunu beğendi.

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Biz buna deniz aşıp çayda boğulmak diyoruz :D geçmiş olsun artık ustalık girdi say :D

Motosikleti
    Yamaha MT-25 2020 ABS
    Alıntı oldcockroach adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biz buna deniz aşıp çayda boğulmak diyoruz :D geçmiş olsun artık ustalık girdi say :D
    Arka lastiğe taş gelince muhtemelen kitlendi arka lastik. Daha doğrusu motor stop etti çünkü çalışma sesini duymadım düşerken. Tecrübe oldu. Kırık falan yok motosiklette sadece sinyal camı çatladı.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    umarım sizde ve motorda bi sıkıntı yoktur.

Durdugunuz yerde düşseniz bile ters düşme sonucu kırık cıkık olabılıyor

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CF Moto 250 NK-A
    Alıntı ErdemFX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 saat önce garajdan motosikleti çıkartıyordum. Birisi çıkışa parke koymuş. Tek bir parke taşı. Görmedim üstünden geçtim yanlışlıkla. Ön teker geçti fakat arka tekere geldiğinde yapıştım yere. 2-3 km/h hızla düşmüşümdür. Komik yanı, 20 bin kilometre kask ve ekipman giy ama 2 dakika motosikleti garajdan çıkarırken ekipmansız yere yapış. Gerçekten ironik.
    daha komik olan bir düşüşüm var.
    evden çıktım iş yerine geldim.
    motoru park ederken bir şey dikkatimi dağıttı. ne olduğunu hatırlamıyorum şimdi.
    yan ayağı açtığımı sandım. motoru açık olmayan yan ayağa bıraktım. motor da ben de yerde. :D

emenyasin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan KP150
    Motosikletimi ilk aldığım zamanlar öne yan ayaklığı kapatıp sonra motosiklete binmeye çalışmıştım. Tahmin edin ne oldu

Motosikleti
    HONDA CBR 250R / MONDİAL DRiFT 125
    ışıklarda beklerken kendimi yerde bulduğum aklıma geldi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)