Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Şu Yolun haline bak...

Motovento
    REKLAM ALANI
    azizsele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    [IMG][/IMG]
    Şile Otoyoluna Çekmeköy Mehmet Akif Mahallesinden bağlantının durumu bu. Birisi buraya dalgın bir şekilde gece veya sabah saatlerinde girse facia olur. Zar zor görünüyor zaten.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 150 - Mondial Zone 150 - CFmoto 150NK
    Alıntı azizsele adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://<a href="https://www.hizlires...ds.jpg</a></a>
    Şile Otoyoluna Çekmeköy Mehmet Akif Mahallesinden bağlantının durumu bu. Birisi buraya dalgın bir şekilde gece veya sabah saatlerinde girse facia olur. Zar zor görünüyor zaten.
    Hocam manisa salihlide yaşıyorım burda da 5 yılda bir tane köprü anca yapabildiler onda da yolun ortasında devasa yatay çizgi şeklinde çıkıntı var ben oradan geçerken az kalsın takla atıyordum gidonu sıkı tuttuğum için motorda kalabildim ama felaket zıpladım aradan 5 yıl geçti daha geçen hafta kapadılar o kısmı. hangi parti diye sormayın tahmin edin ortağı diyeyim size.

İki arac arasından geçen bir motorsikletli hakkın rahmetine kavuşur. Eskiden tek gelişme olarak bol bol aavalt dökerlerdi şimdi onu bile yapmıyor devletimiz ��
    azizsele bunu beğendi.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yollları genelde motosiklete değil 4 tekere göre yapıyorlar. Ki onlarda bile risk var.

Motorcular resmen survivor yaşıyor
    azizsele bunu beğendi.

EUOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt 25
    kocaeli sanayinin arkasindan gecen yoldaki köprü der susarım.

ilk tasindigimda hizli geçtim seleden 5 cm falan havalandim galiba
    azizsele bunu beğendi.

reclusive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AT1000Dct
    Kardeşim neden hemen olumsuz düşünüyorsunuz? adamlar endurocuları düşünmüşler dağa bayıra gitmesinler diye
    Osm@n, Ekrem_06, azizsele ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Artık '' Ama reyiz yol yabtı'' bile diyemiyoruz ya hu ağız tadıyla.

Şerit püskürtme makinelerine acilen kalibrasyon lazım. Kavacık ümraniye güzergahında gelirken Kuzey Marmara yolu girişine yakın kesik şerit çizgileri bir somun ekmek kalınlığında. Şerit değiştirirken üstünden geçince amörtisor kapanıyor, böyle şerit çizgisi mi olur la. Hem malzeme israfı hem risk. Yapmışken güzelinden yapın bari. 3 4 kere çizgileri yenilemeye uğraşmayalım diye daha taptaze yola 2 parmak kalınlıkta şerit atmış adamlar.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı Kerem34_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Artık '' Ama reyiz yol yabtı'' bile diyemiyoruz ya hu ağız tadıyla.

Şerit püskürtme makinelerine acilen kalibrasyon lazım. Kavacık ümraniye güzergahında gelirken Kuzey Marmara yolu girişine yakın kesik şerit çizgileri bir somun ekmek kalınlığında. Şerit değiştirirken üstünden geçince amörtisor kapanıyor, böyle şerit çizgisi mi olur la. Hem malzeme israfı hem risk. Yapmışken güzelinden yapın bari. 3 4 kere çizgileri yenilemeye uğraşmayalım diye daha taptaze yola 2 parmak kalınlıkta şerit atmış adamlar.
    Muhtemelen eskisini kazımadan üst üste boya püskürttükleri için öyle yükseliyor gerçekten iyice b.ku çıktı şeritlerin
    Aşkta kanun imiş aşıklara cevr eylemek aşık odur ki cefa-ı yare sabretmek gerek..

Alper600RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu ülkede kimse isini düzgün yapmıyor malesef. Yeni atılmış asfaltta bile bu tarz bozukluklar olabiliyor. Bir ay once atılmış yolda yine çukurlar var kafayi yememek elde değil. Bilmediğiniz yolda sürat yapmayın asla.
    espresso ve azizsele bunu beğendiler.

recaip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hic sakadan da anlamiyorsununz
    hic essek sakasindan da anlamiyorsunuz.
    ortadoguda malum bir yol calismasi, kim ölmus kim kalmis kimin umrumda.
    sorumlu kisiler zaten mercedes s kasa arabalar ile geciyor o yollardan, hissetmiyorlar bile.
    espresso ve azizsele bunu beğendiler.

Ekrem_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    İş bittikten sonra usta başı "la gazma gürek nerede?"
    Instagram: Ekremalp85
    Youtube: Ekrem Alp

drsteel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    daha buraya Süperonline fiber girmemiş. çok güzel kazıyorlar. yarım yamalak asfalt atıyorlar. giderken motorun lastiği o deliklere girip kaydı. kendimi bir anda yerde buldum.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CF Moto 250 NK-A
    Alıntı azizsele adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://<a href="https://www.hizlires...ds.jpg</a></a>
    karayollarına veya belediyeye fotoğraflı olarak iletin.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı tusumoto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    karayollarına veya belediyeye fotoğraflı olarak iletin.
    İlettim artık hangisi yaptı bilmiyorum ama sabah düzelmişti ya da ben gece karanlığı fark etmedim. Ben Alo 153'ün başının belası olmuş biriyim adeta gördüğüm hemen her aksaklığı sorunu iletiyorum Alo153 Aplikasyonu üzerinden. Aslında bunu herkesin alışkanlık haline getirmesi lazım gördüğünüz her sorunu irili ufaklı iletin 153'e biz iletmezsek adamlar nereden gelip görecek de çözecek o sorunu
    Aşkta kanun imiş aşıklara cevr eylemek aşık odur ki cefa-ı yare sabretmek gerek..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)