Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

60.000e 2021 model 0 km çantalı forza 250 alır mısınız?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    SUZUKI gsx r 1000
    Birkaç sene önce 250 lik motorlar 20 bin e alınırmı konuları açılırdı.Vah ki vah memleketimin haline,paramız pul oldu.😤😤

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    almam dicem ama 3 ay sonra 70 olunca keşke dicem

Motosikleti
    MT-09 SP
    Forza 250 çok güzel bir scooter. Kesinlikle alınır. İnsanlar adını yazdırmış, kaporasını vermiş sırada bekliyor. Gelen motorlar hemen bitip 5 bin lira üstüne ikinci ele düşüyor. Bu ay sonu zam beklentisi de varmış sanırım. Ben olsam alır kenara koyarım.

Motosikleti
    V-Strom DL650
    Tabi ki alınır, şimdi 60 a almazsak, seneye 70-80'e almak zorunda kalırız. İhtiyaç varsa alınır. Geçen sene x max sıfır 30.600 e aldım, 2020 de, 2019 model sıfır. 37 ye sattım, çok pişman oldum. Şimdi sıfırı 52. Haa ben honda forza yı değil, x max i seviyorum, ama 60 bin lira dediğiniz 6 bin euro bile değil, tl olarak değil euro olarak düşünün. 5-6 sene önce de hemen hemen aynı fiyattı. Haa biz euro kazanmıyoruz derseniz, benim gibi.) O zaman forza kalitesinde yerli scooter bakın, varsa.) R25 e 49.500 verilir mi dediler şubatta, iyi ki almışım, 53 oldu. Her fiyattan her motor alınır abiler, burada enflasyon var.
    espresso bunu beğendi.

XGAMER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    N-Max 155
    https://halktv.com.tr/turkiye/akpli-...i-aldi-458581h

Hanım yabancı ise daha da ucuza alına biliniyormuş.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Artık Yok...
    25-30 bine kız gibi tertemiz piaggio Beverly 500 şer var alırım koyarım kapıya Kaya gibi taş gibi makine

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Şöyle düşünün; pandemi yok, kapanma yok bara gittiniz. Çok tatlı bir hatunla tanışıp motorcu olduğunuzu anlattınız. Muhabbet ilerliyor ve scootercı olduğunuzu söylüyorsunuz.Bardaki kadın o kadar öküz ki scooter ne bilmiyor. Siz de "Böyle Vespa gibi ama daha büyük" diyorsunuz. Hatun laf arasında motorun fiyatını öğrenmek istiyor, siz de gururla "60.000 TL" diyorsunuz. İşte o andan sonra etobur şahin değil otobur tavuskuşusunuz, ağa düşmüş yemsiniz. Kurtuluşunuz yok, sizi soyup soğana çevirecek o abla.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Bardan hatun kaldırmayı düşünen adam zaten soğana çevrilmeyi göze almıştır.. Tarihle Kanıttır ki ikinci sayfa haberlerinde sabah uyandığında küvette böbreği alınmış insanların hikayesi çok boldur..

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    O dediğiniz güzel ülkemizde yok gibi lakin Doğu Bloğu ya da Balkanlarda azıcık riskli. Soyup soğana çeviriyorlarmış ki öyle dandik bir ülkede pasaportumuzu kaybedeceğimize böbreğimizi kaybedelim daha iyi.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Yok Türkiye de var emin ol benim hayatım boyu bildiğim hiç yoksa 4 vakka var geçmişte... Bir arkadaşımda ben gençken olmuştu arkadaşa kadın hiv miş sabah başında teste git diye not bırakmıştı..

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008

60 bin lirayı çantalı scootera verdiğim vakit baya zaman uyuyabileceğimi düşünmüyorum amaç uzun yol ise temiz ikinci el bir enduro alır dağ bayırda dinlemeden gezerim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    misonXD
    xcity e bbenziyor haytatımda bu kadar kötü görünüşlü scooter görmedim xd

Motosikleti
    Artık Yok...
    Scooter dünyasının lideri kralı piaggio dur..
    Scooter dünyasının Rolls Royce dur..

Scooter dünyasında yıllardır zaten büyük bir gelişme yok.. aynı varyatör sistemi aynı subab aynı piston aynı debriyaj.. bu yenisi de 17kw 22 beygir gibi bir şey ediyor 2007 modelide 16kw dı zamanında 21 beygir falan eder işte..

Ben hep derim ne olursa olsun motorun yenisi modellesi iyidir baş ağrıtmaz .. sadece scooterlarda onu biraz istisna dışı tutuyorum çünkü her şeyleri belli.ve basit..
    atalayalper bunu beğendi.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    geçen yıl mart ayında 68 e almadığım t7 bu gün 120000
    afrika twin 2019 model sıfır km 80000 tl çanta koruma demiri orta sehpa dahil bu gün 130000 140000 arası
    yani bugün o motor 60000 ediyorsa seneye en az 90000 olur
    almayan olabilir ama seneye alamayacanız fiyat olacak ve pişman olacaksınız
    blueway2 bunu beğendi.

siyanoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şahin 6k iken forza 15k idi ,şimdi şahine 30k diyorlar sıfır yeni kasa çantalı forzaya 60k mantığa aykırı ama matematiğe normal geliyor
    kivanc34 bunu beğendi.

atalayalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMoto NK250
    Logaritmaya katılıyorum piaggio maxi scooter kullanın sonra da malum en çok satan yamaha, honda modellerini kullanın tabiri caiz ise attan binip eşeğe binmiş gibi oluyorsunuz. Bunu geçmiş yıllarda yamaha xmax 250 ve piaggio x-evo 250 kullanmış biri olarak söylüyorum. X-evo 250 deler

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    60 bin mi ? Allah akıl fikir versin

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    60.000 tl paraya skutır alacağıma otomobil alırım klimalı, a noktasından b noktasına serin serin giderim.
    ya da xmax alırım daha yakışıklı.

elektronik destekli zincirli cvt şanzımanlı skutır var mı bildiğiniz? hani bu bi aralar palio'da olan cvt şanzıman gibi? ya da tork konvertörlü?

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    25-30 bine kız gibi tertemiz piaggio Beverly 500 şer var alırım koyarım kapıya Kaya gibi taş gibi makine
    Beverly guzeldir ama yedek parcasi aglatir.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)