Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İZMİR MC Hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merak ettim.

İzmir'de herhangi bir MC de olan kimse var mı?

Birkaç soru var aklımda :D

RC'de olabilir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yok.
    Bir kac sene katilmisligim var. Motorsiklet tarzimi degistirdigimden dolayi yelek birakmak zorunda malmistim. Bildigim kadariyla yardimci olmaya calisirim ama muhtemelen koprulerin altindan cok su gecmistir.

Guncel konu aslında sormak ıstedıklerım, üyelikle ilgili değil

o nedenle aktif üye olsa cok iyi olur

ama forum olarak MC lere karşıyız sanırım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Guncel konu aslında sormak ıstedıklerım, üyelikle ilgili değil

o nedenle aktif üye olsa cok iyi olur

Lisede heves etmiştim ama bir kere x adlı bir MC toplantısına gittim bidaha da gitmedim

tomass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha SR500, Vespa Sprint 150S
    Mc Rc ye ne gerek var.
    O kadar kıdem vs meraklısı varsa aramızda
    Askere gitsin , en azından vatana millete bi faydası olur

Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Motosikletçi dostların ülkü ocağı gibi bir yer düşün. Gibi değil hatta tam olarak öyle. İyi niyetliler ama biraz fazla Amerikanvari etkilerde kalmışlar, yakışmıyor Anadolu çocuğuna. İçerideki herkes kendini Sons of anarchy'de başrol falan zannediyor, değişik kafalardalar, maksimum seviyede kasılmazlarsa varolamayacaklarını düşünüyorlar muhtemelen. Yılda bir iki kere gidilebilir, daha fazlası benim bünyeme yararlı değil.

Biat kültüründen zaten nefret ediyorum, havacı olup pilot olma şansını emir komutaya girmemek için itmişim, adamlar reyis öyle der reyis böyle der geziyorlar içeride, ne derse desin ulan bana mı diyor, buyursun gelsin kendi desin. Yolda giderken reisi geçmeyin nedir, madem reis o açsın gazı, değsirsin pegleri geçemeyelim. Geneli eski bodyci, salonda kenara köşeye enjektör atan arkadaşlardı içerdekilerin, kalan diğer kesimse baya skinniydi, motosikletin üstünden 90'ı geçtikleri an uçar giderler, bu sebeple 90'ı geçmemek için chopper takılıyor olabilirler. Washington ülkü ocakları mı ulan burası diyip çıkasım geldi içeriden. Hepsi böyle midir bilmiyorum tabi, illa eli yüzü düzgün MC'ler de vardır.

Bir de yelek muhabbeti, birader ben şeklimi şuklumu uydurmuş güzel kombin yapmışım, motosikletim spor, üstüm başım spor. Sizin 60'larda terk edilmesi gereken tasarımdaki yeleği giymek niye zorunlu yav, ne güzel sohbet muhabbet ediyoruz işte illa giyecez mi yani. Logo taşımak zorunlu de tamam diyelim, patch zorunlu de ona da okey. Yelek seven adamım, yelekten soğuyordum az kalsın.

Yanında gittiğim arkadaşımla artık daha az görüşüyorum, hayatımda eksilen çok bir şey olmadı.

Mega şehirlerimizden birinde değildi bu kulüp, ondan kaynaklı da olabilir bu etkiler. Ülkü ocağından, kahveden gelen harmanı kaldıran, patozu yapan arkadaşlarda böyle etkiler yaratmış olabilir.
    espresso bunu beğendi.

Arkadaşlar sorum üye olmakla ilgili değil, okumadan yargı dağıtanlar tekrardan askere değil de ilkokula gitsin bence

Kortejlerle ilgili soru soracağım.

Mc e üye olmak istesem foruma konu mu acarım allah aşkına azıcık kafa

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    Arkadaşlar sorum üye olmakla ilgili değil, okumadan yargı dağıtanlar tekrardan askere değil de ilkokula gitsin bence

gel seni ec ye kayıt edelim enduro culüp :D
    since 1987

tomass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha SR500, Vespa Sprint 150S

Bu cümlene istinaden yazdık zaten.
    Biz ilkokula da gittik sonrasına da merak etme

Motosikleti
    Yok.
    Kortejlerde bir öncü ve bir de en arkadan gelen bir kontrolcu olurdu. On tarafta giden kortejin dagilmadan gitmesi icin gerekli hizi ayarlar, en arkadan gelen ise problem yasayan olupta yolda kalanlara destek amaciyla onlarla beraber kalirdi. Genelde birden fazla olusabilecek olan problemler icin kortejin arka kisminda yedek bir kisi daha olurdu. Sehir icinde giderken kortejin duzenini bozmamasi acisindan sokak baslarinda diger araclari uyaran, daha dogrusu engelleyen, serbest uheler dolasirdi.
    Genel olarak fermuar duzeninde gidilirdi. Isiklarda ancak yan yana durulurdu. Kortej sirasinda sollama yapilmazdi.

joshua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250 (2016) KLR 650 (2006)
    afedersiniz boktan bir hiyerarşi olduğuna şahit olmuştum, başkanın çay şekerini diğer bir üye karıştırıyordu, kalabalık gruplar beni cezbetmedi hiçbir zaman, ağırlıkta hep yalnız çıktım turlara nadir olarak kısa turlarda 3-4 motor en fazla.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Bu forumda bu gibi guruplarda kimse duramaz... Zaten durmaz..
    Rütbe , alt tertip falan ,toplu sürüşlerde en önlerdeki kıdemliler falan ...
    Zamanında izmir mt diye bir oluşum vardı burda... Orda bile insanlar durmadı , habire ortalık karıştı..
    Bir de mc lere falan giricekler...
    Allahım allahım... Hiç düşünemiyorum..
    Sorunun cevabına gelince toplu sürüş olayını merak ediyorsun..
    Bence etme..Çünkü aman aman bişey yok..Dışardan gördüğüm , arkadaşlarımızdan duyduklarım hiç mantıklı değil..
    Hele birde yolda mola verildiğinde acemileri motorların başında nöbetçi dikiyorlarmış ya... Ona kopmuştum..

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bunların chopper club versiyonları var.
    bol deri yelekli ve bol egolu arkadaşların toplanıp ego kastığı kıllı ortamlar..
    ben bu deri yelekli arkadaşları uzaktan gördüğümde bile bi gülme geliyo töbe est.
    la adamların bir yerlerindeki kıllar ağarmış hala kişiliklerini bulamamışlar. çin malı özenti çakma hells angelscıklar.

illa o yeleğin arkasına bişey yazılacak illa yoksa olmaz! kaç yaşınıza gelmişiniz azcık orjinal olun be azcık ey kıllı dayılar

neyse işin özeti yollarda yalnız kurt olmak en iyisi bakma sen. takılma o bol egolu klüplere. kafana göre dur, hızlan viraj yap.

eğer motosiklet özgürlük demekse niye bir yere bağlı olalım ki? bu birbiriyle çatışan iki düşünce değil midir sizce de?
    espresso bunu beğendi.

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    ne bahtsız adamsın ha her açtığın konu linç kampanyasına dönüşüyor

Konuya çok uzağım ve meraktan soruyorum arkadaşlar bu mc adlı grupların normal motosiklet grubundan yada tayfasından farkı nedir ?

joshua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250 (2016) KLR 650 (2006)
    Alıntı -ZERO- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bunların chopper club versiyonları var.
    bol deri yelekli ve bol egolu arkadaşların toplanıp ego kastığı kıllı ortamlar..
    ben bu deri yelekli arkadaşları uzaktan gördüğümde bile bi gülme geliyo töbe est.
    la adamların bir yerlerindeki kıllar ağarmış hala kişiliklerini bulamamışlar. çin malı özenti çakma hells angelscıklar.

illa o yeleğin arkasına bişey yazılacak illa yoksa olmaz! kaç yaşınıza gelmişiniz azcık orjinal olun be azcık ey kıllı dayılar

neyse işin özeti yollarda yalnız kurt olmak en iyisi bakma sen. takılma o bol egolu klüplere. kafana göre dur, hızlan viraj yap.

eğer motosiklet özgürlük demekse niye bir yere bağlı olalım ki? bu birbiriyle çatışan iki düşünce değil midir sizce de?
    Lafım meclisten dışarı ama choppercılar ayrı bir cins, motosiklet festivalinde herkes eğlenmiş çadırına uyumak için çekilmiş, adam kafayı çekmiş sabahın 03:00 de motoru çalıştırıyor tabi dayak yedi sonunda

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı joshua adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lafım meclisten dışarı ama choppercılar ayrı bir cins, motosiklet festivalinde herkes eğlenmiş çadırına uyumak için çekilmiş, adam kafayı çekmiş sabahın 03:00 de motoru çalıştırıyor tabi dayak yedi sonunda
    kaç yaşına gelmiş ama kişiliğini bulamadığı için başka bir düşüncenin kimliğini sahiplenmiş kişiler. sorsan hepsi sons of anarchy zaten

Alıntı oldcockroach adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne bahtsız adamsın ha her açtığın konu linç kampanyasına dönüşüyor
    Sorma yAv actigim 10 konudan 9unda sordgum soruya cevap yerine bilirkişi raporları geliyor :D

Söylediğim halde hala konuyu saptırmaya gayret ediyorlar:D

Motosikleti
    N/A
    Mahallede küçüklüğünü bildiğim sümüklü bi çocuk vardı büyümüş bu gruba üye olmuş saç sakal karışmış bide yeleği ile postalı var muhtemelen uyurken bile çıkarmıyodur velhasıl tavırları ve hareketlerinden mc denen grubun nasıl bir kalitede olduğunu bana anlatmadan göstermiştir. SOA yi yasaklamak gerekiyor zira tek tokatlık canlarıyla fazla atarlılar 😂

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)