Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yeni motosiklet plastik aksamlardaki yazı

Motovento
    REKLAM ALANI
    tecrube0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ns 160, Dominar 400 Tur Versiyon
    Herkese merhaba,

Ben aranizda henüz yeniyim yeni ehliyet ve yeni motor aldim.
    Yeni yeni motosiklet kullanmaya basladim.Aldigim motordan (ns160) piyasada olmadığı icin on siperliginde yazi olmasina ragmen aldim.Motordan memnunum.

Ancak bu yaziyi cikaramiyorum.kazinma gibi ancak kazanmamış. Motorun cesitli yerlerinde marker kalem izleri mevcut onlar çıkıyor. Bu yaziyi çıkartamadım daha once başına gelen cozenler yardimci olursa veya cikarma konusunda fikri olanlar yardımcı olursa sevinirim.

Foruma fotograf yuklemeyi bulmamadigim icin link olarak ekledim

https://ibb.co/5MkG2Cr

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Resim bulanık ama ilk sahibiysen depo, stok vs ile ilgili bir yazıdır. Çalışan zeki hintli asetatlı kalem gibi bir şey kullandıysa işin zor.
    tecrube0 bunu beğendi.

Ben genelde boyaları aseton ile söküyorum ufak bir peçeteye veya pamuğa aseton varsa öyle denemenizi öneririm.
    tecrube0 bunu beğendi.

Motosikleti
    Suzuki Gw250
    Arkadaşın dediği gibi asetatli kaleme benziyor. Aklınizda olsun Vida grubunun üzerindeki yeşil ve beyaz marker kalemler vidanın gevşeyip gevsemedigi için atılır çoğu zaman ve kaliteli bir servis onu kontrol eder. Ona göre vidayı sıkar.

Sizin soruna gelecek olursak bence çözümü ilgili parçayı sıkıştırıp garantiden değiştirmeniz veya wurth plastik tampon boyası spreyi ile boyamak. Çok uzun süre dayanıyor. Selamlar
    tecrube0 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Baris Yzc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşın dediği gibi asetatli kaleme benziyor. Aklınizda olsun Vida grubunun üzerindeki yeşil ve beyaz marker kalemler vidanın gevşeyip gevsemedigi için atılır çoğu zaman ve kaliteli bir servis onu kontrol eder. Ona göre vidayı sıkar.

Sizin soruna gelecek olursak bence çözümü ilgili parçayı sıkıştırıp garantiden değiştirmeniz veya wurth plastik tampon boyası spreyi ile boyamak. Çok uzun süre dayanıyor. Selamlar
    Kesinlikle civatalarin üzerinde yesil marker kalem izi var ve on siperde bu yazi yaziyi kolonya ile vs sildim cikmiyor. Bu yesil olanlari da silmiyim diye dusundum suan depo kapagi vs tum hareketli yerlerde var bu kalem.beni rahatsiz etmiyor tek rahatsiz eden on siperlik

Cok teşekkür ederim yorumlariniz icin.

Loveless - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar F250
    Aseton ile sil. Ben sıfır ns200 aldığımda da her yerde yeşil işaretler vardı. Asetonla çıkarmıştım.
    tecrube0 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Loveless adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aseton ile sil. Ben sıfır ns200 aldığımda da her yerde yeşil işaretler vardı. Asetonla çıkarmıştım.
    Civatalarda sorun olmuyor ama siperlikte beyaz iz oldu tüm alan sanırım cilasını da aldı aseton kullananlar dikkatli olsun Tampon boyası bakıyorum şuanda

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)