Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MT 25 2016-2017 modelleri 2021 yılında alınır mı?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha MT-25 2020 ABS
    Hyosung'umun sorunu çözüldü ve satılığa çıkardım. Tek çaresi satıp bundan kurtulmak. Arıza çıkarmasa bile artık sağ bileğimi hissetmez hale geldim. Şekilli mekilli diye hiç bir tanıdığınıza Hyosung tavsiye etmeyin, ettirmeyin, aldırmayın.
    GD250R'ı sattıktan sonra MT 25 almayı planlıyorum bütçenin el verdiği kadar. 30-35 bin bandında bir şeyler bakıyorum. Malum 2018 ve üstü modelleri 40 binden başlıyor. Hala almak mantıklı mı? 20 bin kilometre civarı kullanacağım. 15 bin civarında satın almayı planlıyorum.
    Aksesuarlarını nereden temin edebilirim?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    YZF-R125
    Türkiyede aldığın hiçbir motordan zarar etmezsin.Almak istediğin motor da kategorisinde en iyilerden biri bence kesinlikle alınır.
    ErdemFX ve ilhan5757 bunu beğendiler.

karayel90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    Kırığı çıkığı yoksa eli ayağı düzgünse alınır.Aklınızda olacağına kapının önünde olsun,iyi-kötü bir motor bulunsun derim şahsen.
    ErdemFX bunu beğendi.

Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Hocam 40binin altına da var 2018 kasalar falan, R25 fiyatları için geçerli dediğiniz. Facebook grubuna girin bir göz gezdirin. Ama çok zorlanan motosikletlerden ben olsam yüksek km tercih etmezdim. 15k tam ayarında. 50 bin olmadan da satarsanız zarar etmezsiniz. Şimdi absli alın diyeceğim o bütçeye pulsar, 250nk falan geliyor. Gd250r'dan sonra sıkar bu motosiklet sizi. 250lik alınacaksa en iyi tercih Mt25 R25 olur. Ya da bütçeyi biraz daha arttırıp 500'lük Hondalar olabilir.

Aksesuar olarak da gp kompozitte lazım olacak her şey var zaten.

Motosikleti
    Yamaha MT-25 2020 ABS
    Alıntı Kerem34_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam 40binin altına da var 2018 kasalar falan, R25 fiyatları için geçerli dediğiniz. Facebook grubuna girin bir göz gezdirin. Ama çok zorlanan motosikletlerden ben olsam yüksek km tercih etmezdim. 15k tam ayarında. 50 bin olmadan da satarsanız zarar etmezsiniz. Şimdi absli alın diyeceğim o bütçeye pulsar, 250nk falan geliyor. Gd250r'dan sonra sıkar bu motosiklet sizi. 250lik alınacaksa en iyi tercih Mt25 R25 olur. Ya da bütçeyi biraz daha arttırıp 500'lük Hondalar olabilir.

Aksesuar olarak da gp kompozitte lazım olacak her şey var zaten.
    Evet, bu kadar para veriyorsak ABS almak daha mantıklı. 38.000₺ ilanları gördüm MT 25 ABS 2018 12 bin kmde. Pazarlıkla 34 gibi bir rakama alırım ben onu. Teşekkür ederim cevabın için. Bütçeyi arttıracak durumum yok ki 30 küsurler bile fazla.
    Kerem34_ bunu beğendi.

Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Alıntı ErdemFX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet, bu kadar para veriyorsak ABS almak daha mantıklı. 38.000₺ ilanları gördüm MT 25 ABS 2018 12 bin kmde. Pazarlıkla 34 gibi bir rakama alırım ben onu. Teşekkür ederim cevabın için. Bütçeyi arttıracak durumum yok ki 30 küsurler bile fazla.
    O kadar düşmeler zannetmiyorum ama 36 37'ye aksesuarlı, dolu bir motosiklet kapatabilirsiniz bence. Piyasası çok akıcı çünkü bugün satmasa yarın satar adam, indirime çok yanaşmıyorlar. Ama şöyle diyeyim, aksesuar kullanıcının profilini de ele veriyor. Şekil şukul seven genç adam gidip de uzun tur camı, üçlü çanta demiri falan taktırmaz motosiklete kolay kolay. Kendimden biliyorum. Her türlü memnun kalırsınız bence sınıfındaki en iyi motosiklet bu. Garanti uzatması olan varsa onlardan tercih etmeye çalışın. Bir problem çıkarsa firma arkasında durur en azından.

Motosikleti
    2018 Street Triple R
    Eylül ayında 2016 mt25 aldım 16500 kmde.Şuan 21 bin kmye geldi çok memnunum.
    Bana göre tek eksisi abs yok.Birde ben devirli kullanıyorum motoru ama 5-5.5 litre yakıyor 4.5 falan yaksa güzel olurdu.
    Aksesuar olarak gp kompozit vb. birçok aksesuarı var sıkıntı yaşamazsın internetten al, taktır.
    Fiyat olarak ben 30 bine almıştım eylül ayında, servis bakımlı, kazasızını sadece egsozda ufak bir göçük vardı.

Thesinner83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250-R25
    Ağustos ayında 2016 R25 aldım. Aldığımda 20 bindeydi şu anda 24 binde. ABS olsa bence de iyi olurdu. Alabilirseniz ABS 'li alın çünkü gittiği kadar durmuyor bence. Frenler o kadar rezalet mi değil ama bi tık daha iyi olabilirdi. Balıkesir merkezdeyim. Genelde 7-8 bin devirde vites atarım arada gazlamalı(Redline değil) bir sürüşüm var. Ortalama yakıt tüketimim 4,3-4,7 lt arasında. Alırken güzel bi ekspertiz yaptırın. Temizse gönül rahatlığıyla alınacak bir motor R25 ve MT 25. Delirmeceli kullanmazsan ve bakımlarını zamanında yaparsan uzun süre ve kilometrelerce binersiniz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)