Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567816 ... SonuncuSonuncu

VOLTA RM5 SCOOTER HK.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda Forza 250 - 2022 / Sym Maxsym 508
    Devamını da söyleyin lütfen @Altuğ Aktaş Bey.
    Mesela Km durduğu yerde göstermiyor mu? enaz 3-4 yazıyordur. Kesin...
    ABS ışığını kontrol edin. Normalde durduğunuzda yanık, hareket ettiğinzde sönmesi lazım, değil mi?
    Kitapçıkta öyle yazıyor. Ama öyle olmuyor işte, düz yolda yanıp yanıp sönüyor.
    Ben parasını vermiş almışım, bu saatten sonra kötüleyip ne elde edebilirim ki.
    Derdim ne biliyor musunuz ! Bir yetkili arasın, şu servisimize gidin, çözülsün sorunlarınız.
    Ama daha çok bekleriz biz bu iyi niyeti.
    Kulakları çınlasın, bir abim tamirci olursun yakında demişti.
    Bende "abartma abi, sıfır motor, olur mu hiç" demiştim.
    Tecrübe işte... Yakında bir atölye kurarım böyle biderse...
    Altuğ Aktaş bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    emenyasin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan KP150
    Alıntı hsoydam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ABS ışığını kontrol edin. Normalde durduğunuzda yanık, hareket ettiğinzde sönmesi lazım, değil mi?
    Derdim ne biliyor musunuz ! Bir yetkili arasın, şu servisimize gidin, çözülsün sorunlarınız.
    @hsoydam
    Volta merkeze direk e-posta göndermeyi veya aramayı denediniz mi? Servislerinden bahsetmiyoum. Direk kendi merkezlerinden söz ediyorum.

Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Kendinizi yormayın memnun kalmadıysanız, sorunlarınızın en kısa zamanda çözülmediği takdirde tüketici hakem heyetine gideceğinizi söyleyin. Servise balataları ters çevirmeleri gerektiğini söylemeyin, 3 kere gidin kağıt alın yapılmadığına dair. Sıfır malda altı ay içerisinde 3 kere aynı sorunla karşılaşır ve çözemezseniz yasal faiziyle para iadesi alabilirsiniz.

Bu ilk versiyon, bir sonraki gelen postayı 1 2bin TL daha pahalıya satarlar ama bu hataların hepsini düzeltirler muhtemelen, o gelen seriden alırsınız. Mahkeme bitene kadar da bindiğiniz kar kalır.

Problemleri çok basit problemler bence, şahsen bütçem olsa alırdım. Bir iki tane motosiklet kullanmaya başlamayı isteyen arkadaşıma da önerdim uygun fiyata güzel olur. Bu paraya ikinci el paket servis motoru alacaklarına bunu alır 3 5 gün uğraşırlar. Gerekirse tüm tesisatı söker takar, bağlantı yerlerini makaronlarız. Soketleri çıkmayacak hale getiririz.

Motosikleti
    Sizce yazmamışmıyıdır. Yada aramamışmıyımdır ?...
    Tabii ki aradım, iletişim merkezinden form doldurdum.
    Ne arayan var ne soran...

Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Hatta iki kere gitmişsiniz zaten, kağıt versinler fabrikadan haber beklediklerine çözemediklerine dair, dava açmam diyorsanız da elinizde kalsın lazım olur belki.

Motosikleti
    Sizce yazmamışmıyıdır, ya da aramamışmıyımdır ?...

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:34 ----------

Alıntı Kerem34_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hatta iki kere gitmişsiniz zaten, kağıt versinler fabrikadan haber beklediklerine çözemediklerine dair, dava açmam diyorsanız da elinizde kalsın lazım olur belki.
    Olur, gittiğimde isterim. Hiç vereceklerini sanmıyorum ama, şansımı denerim.

Motosikleti
    Volta Revolt RM5
    Enteresanlık olarak bahsettiğm b.çekmece servisi adı altında, henüz kurulmamış, kurulacak şekli ise olaylar olaylar silsilesi ile yürüyecek bir yer, motorda bahsetmedim. Yolu düşen bence oraya uğramasın. Durduğu yerde 3-4 km yazması olayını yaşadım evet, ama bazen oluyor bazen olmuyor. Çok takılmadım, ciddi bir şey olmadığını farzettim açıkçası. Bir şey bildiğimden değil yani yanlış anlaşılmasın, gereksiz bir içgüsü sadece. Durduğum yerde abs ışığı yanıyor, 7-8 km hıza çıkınca sönüyor, o hızlara düşünce yine yanıyor. Ama gidiş esnasında yandığını görmedim hiç, kesinlikle dikkat edeceğim bu konuya. Söylediklerinize tabi ki katılıtorum, biz motor için para vermedik, motor + hizmet için verdik, o hizmetin karşılığı sunulmak zorunda. Genel olarak bakıldığında motordan memnunum, çözülemeyecek bir sorun yok gibi. Sonuçta motoru bayağı uygun bir fiyata aldığımız bir gerçek. Benim şu an kafama takılan tek şey servis kalitesi, "yetkili servis" denilen yerlerin hiç de konuya hakim olduğunu zannetmiyorum. Umarım servis ile ilgili olumlu görüşler doğurabilecek bir yer buluruz, tutunduğum tek dal bu. Sıfır bir motor aldıysak, garantisini bozmamak gerekir, ama servisler bu haldeyse insan garanti felan dinlemez ki işte bu hiç hoş bir durum değil. Bu yüzden bu servis konusunda, özellikle kendim için soruyorum, Avrupa yakasında tavsiye edilebilecek bir servis var ise seve seve oraya giderim. B.çekmece servisinde (henüz kurulmamış olan ve akıbiyetinin ne olacağından şüphe ettiğim yer) yaptığım konuşma beni motordan tiksindirdi. Bunun dışında ciddi bir keyifsizlik yaşamadım. Ama mevcut sorunları "yetkili servis aracılığı ile" çözemezsek, o zaman büyük tatsızlık olacak. Kısmet diyelim.
    hsoydam bunu beğendi.

Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Sizce yazmamışmıyıdır, ya da aramamışmıyımdır ?...

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:34 ----------

Olur, gittiğimde isterim. Hiç vereceklerini sanmıyorum ama, şansımı denerim.
    Vermiyorlar diye bir şey yok, firmayı arayın kağıt vermediklerini söyleyin. Tartışın biraz bir şey olmaz, tartışmadan iş yaptırtamazsınız Türk firmalarına. Yabancılara da yaptırtamazsınız da adamı daha az yorarlar genelde. Normalde siz her servise girdiğinizde size yapılan işleme dair tutanak vermeleri lazım siz istemeden ama nerede.
    hsoydam ve Altuğ Aktaş bunu beğendiler.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Dün itibariyle yakindan inceledim,gövde ve plastik kalitesi fena değil,en azindan esnekliği güzel,birleşim yerleri aman aman siritmiyor idare eder..boya kaliteside kararinda,bir arkadaş yazmiş,arka çanta demirinin altinda döküm kaliptan Yamaha logosu var.evet var.

Selektör yapinca,arka stoplarda yaniyor,bu biraz tuhaf geldi.

1.90 a 90 kg biris olarak,oturuş poz.gidon tam sag/sol manevrada dizlerime değmedi.

Bayideki motorun fren balatalarina ozellikle baktim yönleri doğru.

Bu arada,ön arka fren balatasi,nmax ile uyumlu olabilir.zira kaliperler birbirine çok benziyor.

Karenaj baglantilarina loctite,elektrik soketlerine bez bant+contact sprey ile saglam şekilde elden geçirmek mantikli.

Ayrica jant lar da nmax ile çok benzer.

Ön tur cami nmax ile ayni diyen bir arkadas vardi,buyuk ihtimal olmaz,ama ilave delik ile takilabilir.

Tek handikapi hava sogutmali oluşu,zaten o donanimda eklense fiyat 20k olabilir.

Ilerleyen sureclerde,jcosta vb.performans bagalari uydurulabilir 3-5 hp ilave guc alinabilirse tam kararinda olabilir.

Ayrica,teknik ozelliklerde goremedim,

Bu motor 4 valf mi? 2 valf mi?

Bende hero xpulse 200 motor var.ondada öyle abs ışığı 5 km altında olduğu zaman her zaman yanıp söner.5 km hız üstüne çıktığında abs devreye girdiğinde abs ışığı söner.Bence bu motorsiklettede böyle.

abs araç çalıştırıldığında kendini test eder
    tekerlerin hareketini yeteri kadar izledikten sonra
    sistemin, aracın normal olduğuna emin olursa
    ışığını söndürür, nöbete başlar
    teker sensörlerinden anormal(dönüş hızı farkı) bilgi geldiğinde
    frene müdahale eder(ışık flaş yapar)

durduk yerde bir kaç km gidiyorum diyen aracın abs si çalışmaz

arka tekerin abs siz olması büyük şans

ürün süper

Motosikleti
    Mondial Rx3i evo
    Ürün gerçekten güzel görünüyor, kullanan arkadaşlar da inceleyen arkadaşlar da memnuniyetlerini belirtiyorlar bu çok güzel bir şey bence. Ancak aman çözülemeyen kronik bir problemi olmasın en çok o soğutur bindiğiniz araçtan. Servis bakmak istemez, sorunlarını sen fazla abartıyorsun der, motordan ses geliyor dersiniz rodajı bekle bir şey olmaz zamanla düzelir derler canınızı sıkarlar. Bu sadece Volta'ya özgü değil maalesef ülkemizdeki ''kalitesiz insanların'' suçu. Bu tavırlar sanmayın ki Honda- Yamaha- Mondial- Bajaj- Küba vs. servislerde olmuyor. Ha şöyle de bir şey var üreticiler, servislere saat başı ücret ödemesi yaparlar. Atıyorum x markanın y model bir motosikletinin servisi sizde. Müşteri gelecek şikayetini bildirecek dinleyeceksiniz usta gözüyle siz de bakacaksınız ha evet sorun var gerçekten diyeceksiniz, servisin sistemine kayıt açacaksınız, gerekirse parça isteğinde bulunacaksınız, müşteriye durumu izah edip şu kadar zaman beklemesi gerektiğini söyleyeceksiniz( belki burada müşteri onarımın hemen yapılmasını da isteyebilir) tüm bu süreç içinde -3-5 gün en idealidir- müşterinin motoru size emanet güzel saklamanız gerekli ki bunun için de yeriniz olması şart. Tüm her şey olumlu gitti diyelim onarım bitince parça değiştirdiyseniz değiştirdiğiniz parçayı üreticiye geri yollayacaksınız ve üretici de gerçekten evet benim parçam kusurluymuş diyip onay verecek ki onarım müşteri için ücretsiz olsun. Tüm bunlar bir Avrupa ülkesindeki servisler için gayet olası durumlar çünkü bu sistemi kuran zaten onlar. Ancak bize gelince kimse bu süreçle uğraşmak istemiyor. Servisler bunun için ekstradan eleman alıp maaş ödemek istemiyo, anında iş- peşin para çalışmak istiyor, müşteriler işim anında görülsün cebimden hiç para çıkmasın istiyor böyle olunca da servislerin kalitesi maalesef yerlerde oluyor.
    Altuğ Aktaş ve Mr.wind bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı Ali Çimen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ürün gerçekten güzel görünüyor, kullanan arkadaşlar da inceleyen arkadaşlar da memnuniyetlerini belirtiyorlar bu çok güzel bir şey bence. Ancak aman çözülemeyen kronik bir problemi olmasın en çok o soğutur bindiğiniz araçtan. Servis bakmak istemez, sorunlarını sen fazla abartıyorsun der, motordan ses geliyor dersiniz rodajı bekle bir şey olmaz zamanla düzelir derler canınızı sıkarlar. Bu sadece Volta'ya özgü değil maalesef ülkemizdeki ''kalitesiz insanların'' suçu. Bu tavırlar sanmayın ki Honda- Yamaha- Mondial- Bajaj- Küba vs. servislerde olmuyor. Ha şöyle de bir şey var üreticiler, servislere saat başı ücret ödemesi yaparlar. Atıyorum x markanın y model bir motosikletinin servisi sizde. Müşteri gelecek şikayetini bildirecek dinleyeceksiniz usta gözüyle siz de bakacaksınız ha evet sorun var gerçekten diyeceksiniz, servisin sistemine kayıt açacaksınız, gerekirse parça isteğinde bulunacaksınız, müşteriye durumu izah edip şu kadar zaman beklemesi gerektiğini söyleyeceksiniz( belki burada müşteri onarımın hemen yapılmasını da isteyebilir) tüm bu süreç içinde -3-5 gün en idealidir- müşterinin motoru size emanet güzel saklamanız gerekli ki bunun için de yeriniz olması şart. Tüm her şey olumlu gitti diyelim onarım bitince parça değiştirdiyseniz değiştirdiğiniz parçayı üreticiye geri yollayacaksınız ve üretici de gerçekten evet benim parçam kusurluymuş diyip onay verecek ki onarım müşteri için ücretsiz olsun. Tüm bunlar bir Avrupa ülkesindeki servisler için gayet olası durumlar çünkü bu sistemi kuran zaten onlar. Ancak bize gelince kimse bu süreçle uğraşmak istemiyor. Servisler bunun için ekstradan eleman alıp maaş ödemek istemiyo, anında iş- peşin para çalışmak istiyor, müşteriler işim anında görülsün cebimden hiç para çıkmasın istiyor böyle olunca da servislerin kalitesi maalesef yerlerde oluyor.
    Bu söylediklerinize katılıyorum ama bir ekleme yapmak istiyorum.
    Bu süreçleri kabullenmek bize ilerleme getirmeyecek.
    Layık olduğumuz buymuş gibi yaşamak beni üzüyor.
    "Toplumlar Layık olduğu şekilde yönetilir" kanun değil, değiştirlebilir.
    Onun için mücadele ediyorum. Kendimce gücüm yettiğince, oda buraya yazmaktan öte geçmiyor şuanda...
    Bu motorsiklet benim 2. motorsikletim.
    Ben sizler kadar profesyonel değilim.
    Ama şunu anlamakta, kabul etmekte çok zorlanıyorum.
    "Diğerleri de böyle"
    "Onlarda aynı"
    "Bunları göze alıpta satın almış olman gerekirdi"
    "Hepsi aynı"
    O zaman yukarıda bir arkadaş yazdı, neden gidip sıfır motor alıyoruz.
    O zaman neden ilk vergisi vb. fazladan para ödüyoruz.
    Ben Honda PCX alacaktım, buna döndüm. Rakam ekonomik ve acemiliğimi atayım diye.
    Honda da bu kadar sorun çıkıp, kayıtsız kalacaklarına da inanmıyorum maalesef.

Bence Volta Motor, gerçekten bu model ile çığır açmak istiyorsa, servis olayını düzeltmesi lazım.
    Ben servise gitti mi, sorunum olduğu için gidiyorum. Servisin sorunlarını dinlemeye değil.
    İzmir'de 2 tane satış mağazası açtılar. Adam gibi, gerekirse randevulu çalışan bir tanede servis açsınlar,bii zahmet !...
    Tamamen atıyorum, sallıyroum. İzmir'de 30 Tane motor satılmıştır 1 ayda.
    Servisci şuanda gelmeyin modunda, sonra ne olacak.
    Büyük ihtimal kavga gürültü bile olacak. Bu marka için doğru birşey mi?
    Burdakileri okuyanlar, alacaklar olabilir. Aman ne olacak, bu alanlar şansızmış, bana birşey olmaz deyip alacak olabilirler?
    Ben bu yazılanları okusaydım kesinlikle almazdım.
    Var mı ötesi arkadaşlar, servis "keşke beni arasaydınız, ALMAYIN KESİNLİKLE derdim" diyor.
    Neyse, Allah herkesin gönlüne göre versin, Volta'ya, çalışanlarına, servislerine de sabır güç kuvvet versin inşallah.
    Sağlıcakla...
    Altuğ Aktaş, Mr.wind ve Ali Çimen bunu beğendiler.

Istanbul'u bilmem, daha iyi yapılanmış bir servis organizasyonu olabilirler.
    Ancak İzmir için konuşuyorum. Maalesef servis tarafı zayıf şuanda. Çok isteksizler.
    Biz size servislik verdik, onlarda bu işsizlikte iş olsun diye sanki kabul etmişler gibi.
    Servisler sizi görünce kafasını çeviriyor, inşallah geçip gider, birşey istemez diye.
    Servislere ne bir eğitim, ne bir destek, hiç bir yardımları yok şuanda.
    Başımdan geçenleri yukarıda yazdım, okuyanlar biliyor !...
    Bugün @impetum arkadaşımızın çözüm olarak önerdiği, arka balatadan gelen ses ve aynı zamanda az tutma sorunu için servise gitti.
    Size yemin ederim, gitmeden önce motorsiklet eğitmeni hocama test ettirdim, "git baksın servis, sorun var arka frende" dedi.
    Birebir yukarda dediğim gibi, muhatap olmak istemiyorlar. Yarım saat kapının önünde bekledim bugün.
    Belki giderim diye dua ediyorlar bunu hissediyorsunuz.
    Dedikleri şu "abi ne bekliyordun" !... ÇILDIRACAĞIM VALLAHİ...
    Gazoz kapağı ile almadık, adam gibi ön fren gibi arka frende tutsun bak buda böyle yapılınca çözülüyormuş diyorsun.
    "Oooohhhooo, sen böyle okuyup okuyup buraya mı geleceksin" diyor servis yetkilisi arkadaş.
    "Eee sen çöz o zaman, ara fabrikayı diyorsun", o zamanda "10 defa aradım, hala dönecekler abi, dönmüyor kimse" diyor.
    Benim şansızlığım olabilir, ben nasipsizliğim olabilir. Ben mutlu değilim, biniyorum ama hep tedirginim açıkcası.
    3. sorunumda bugün ortaya çıktı mesela, arka çamurluk arka lastiğe sürtüyor
    Salı günü gel abi, tel ile yukarı bağlarız dedi
    128 Km.deki motorumun çamurluğunu, Salı günü inşaat teli ile üst çamurluğa bağlayacağız. Hayırlısı...
    Arka çamurluğun sallanması ve tekere değmesi sorunu bende de var ama sebebini tespit ettim. Arka sağda çamurluk 1 parça demire ve demir de 1 vida ile hidrolik hortumu ve çamurluk demirini şasiye sabitliyo. Bloğa da sabitliyo olabilir tam hatırlayamadım. İşte o vida biraz uzun olmuş tam sıksanız dahi çamurluğun demiri sallanıyo. Aynı vidanın daha kısası lazım sabitlemek için. Ankaraya döneyim halledeceğim hemen. Zaten şu motor için bi video çeksem iyi olacak, youtubeda çekenler var ama çoğu ya yanlış bilgi veriyo, ya pohpohlama peşinde yada gömme peşinde. Kişisel yorum çok fazla katmadan neyse onu anlatacağım bi video çekebilirsem atacağım youtubea.

İnşaat teliyle falan motorun orasını burasını delmenin saçma sapan çözümler bulmanın mantığı yok. Sizin o servis hakkaten saçmalamış o ne ya telle yukarı bağlamak nedir. Komple sökelim dese daha hayırlı iş yapmış olurdu o servis.
    Altuğ Aktaş ve Ali Çimen bunu beğendiler.

emenyasin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan KP150
    Sizce yazmamışmıyıdır. Yada aramamışmıyımdır ?...
    Dediğiniz gibi ise çok uygunsuz bir tavır olmuş. Tavsiyem bir whatsapp grubu kurun kullanıcılar ile. Hızlı bilgi aktarımı yapabileceğiniz, ileri safhada oturup çay içebileceğiniz kişiler ile tanışırsınız. Daha sonra da gerektiğinde Volta'ya toplu e-postalar atarsınız. Ayrıca grubnuz olursa düzgün volta bayi ve servisleri de sizin grubunuza dahil olmak isteyecektir(bizzat kendi whatsapp grubumuzdan biliyorum). Tavsiyem bayi, servis ve firmadan çok diğer kullanıcı arkadaşlardan bir şey bekleyin. Çünkü bu aracı kullanacak olan sizlersiniz, onalr değil. Biz kendi grubumuzda bir çok meseleye çözümler bulduk, uyumlu parçaları bulup paylaştık vs.

Tabi gene siz bilirsiniz. Ayrıca facebook grubu da modelin tanınması için güzel olabilir ama whatsapp grubu asıl kullanıcılar için daha iyi bir alan oluşturuyor.
    hsoydam ve Ali Çimen bunu beğendiler.

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı impetum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arka çamurluğun sallanması ve tekere değmesi sorunu bende de var ama sebebini tespit ettim. Arka sağda çamurluk 1 parça demire ve demir de 1 vida ile hidrolik hortumu ve çamurluk demirini şasiye sabitliyo. Bloğa da sabitliyo olabilir tam hatırlayamadım. İşte o vida biraz uzun olmuş tam sıksanız dahi çamurluğun demiri sallanıyo. Aynı vidanın daha kısası lazım sabitlemek için. Ankaraya döneyim halledeceğim hemen. Zaten şu motor için bi video çeksem iyi olacak, youtubeda çekenler var ama çoğu ya yanlış bilgi veriyo, ya pohpohlama peşinde yada gömme peşinde. Kişisel yorum çok fazla katmadan neyse onu anlatacağım bi video çekebilirsem atacağım youtubea.

İnşaat teliyle falan motorun orasını burasını delmenin saçma sapan çözümler bulmanın mantığı yok. Sizin o servis hakkaten saçmalamış o ne ya telle yukarı bağlamak nedir. Komple sökelim dese daha hayırlı iş yapmış olurdu o servis.
    Hocam youtube'da bu scooter konusunda fenomen olmaniz isten bile degil bence. Ilk aboneniz hazir

atalayalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMoto NK250
    Baga, kayış - varyatör değişimi ile ek 3-5 beygir almak scooterlarda çok mümkün değil arkadaşlar öyle kolay olmuyor ekstra beygir elde etmek. 2 zamanlı olsa eyvallah da 4 zamanlı 2 subaplı hava soğutmalı bir motor bloğundan bahsediyoruz.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Tüm motorlarda ortalama 10 km/s hıza kadar ABS devre dışıdır , kontağı her yeniden açtığınızda bir kereye mahsus abs nin düşük hızda devre dışı olduğunu hatırlatmak için ikaz ışığı yanar bu normaldir , sürüşe başladıktan sonra 10 km nin altına düştüğünüzde abs yine devre dışıdır ama ikaz ışığı artık yanmaz..

Motosikleti
    Volta Revolt RM5
    Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tüm motorlarda ortalama 10 km/s hıza kadar ABS devre dışıdır , kontağı her yeniden açtığınızda bir kereye mahsus abs nin düşük hızda devre dışı olduğunu hatırlatmak için ikaz ışığı yanar bu normaldir , sürüşe başladıktan sonra 10 km nin altına düştüğünüzde abs yine devre dışıdır ama ikaz ışığı artık yanmaz..
    Peki sizin bu söylediğinize göre, bende olan her 7-8 km'nin altına düştüğünde ışığın tekrar yanması bir soruna mı işaret, yoksa özel olarak yapılmış bir şey mi? Ama sonuçta hızlanınca tekrar sönüyor. Bir de şu hızlıyken de yanıp sönme olayı varmış, bende de oluyor mu diye dikkat etmem lazım, kafamda deli sorular.

@impetum bey'in videosunu dört gözle bekliyoruz diyebilirim, birçok kullanıcıda olan basit sorunları bu videoyla çözebiliriz. İşin komik ve üzücü tarafı, kendi göbek bağımızı kendimiz kesiyor oluşumuz...
    Merak ettiğim şey ise şu;
    Bu iki Türk mühendis arkadaş bu motoru hayata geçirirken bir çok şeyi dikkate almışlar gibi gözüküyor. Peki burayı okumak da akıllarına geliyor mudur acaba? Gelmemesi ihtimali bana hiç mantıklı gelmiyor açıkçası.
    Umarım bu serzenişlerin farkına varıp, servis olayına acilen el atarlar. Sorunun kökü aslında servis bence. Bu basit sorunları servis aracılığı ile çözüyor olsak, 20 kişinin 19'u gayet mutlu bir şekilde hayatına devam eder bu bir gerçek.
    levend84 bunu beğendi.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Şimdiye kadar bir çok Abs li motor test ettim , hepsinde kontağı açtığımda ABS ikazı yanıyordu sonra bir daha yanmıyordu , bu motorda farklı bir tercih olduğunu sanmıyorum , zaten Abs yi üreten geliştiren Bosch un diğer üretimlerinden farklı olacağını sanmıyorum..mesela eskiden Abs devreye girdiğinde ekranda anlık ikaz verirdi şimdi yeni modellerde vermiyor , çekiş kontrol varsa devreye girdiğinde o ikaz verir diyeceğim ama büyük motorların bir kısmında bile yok..

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567816 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)