Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bu kask deforme olur mu? acil fikriniz gerekiyor

Motovento
    REKLAM ALANI
    Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS

https://i.hizliresim.com/nMo7n2.jpg

Merhaba, sipariş ettiğim kask geldi fakat arka havalandırmasının bir kaç parmak üstünde bir mercimek kadar çıkıntı gibi bir şey var fakat tırnağa takılmıyor. Hafif tırnakladım kalkmadı. Boya fazlası olabilir. Aldığım siteyle iletişime geçtiğimde geri gönderebileceğimi, kargo masraflarını karşılayacaklarını söylediler fakat gidip gelmesi 1 ay sürecek. Adam ya gönderin değişelim ya da 50 euro alışveriş çeki tanımlayayım uğraşmak istemezseniz dedi. Göndermek de risk çünkü yine kargoyla gelecek, şükür bu hasar almadan gelmişti. Eğer göndermezsem ve oradan boya atarsa garanti dışı kalabilirmiş. Böyle bir durumda ne yapardınız fikrinizi merak ediyorum.[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:02 ----------

.[IMG][/IMG]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    eğer boya kalıntısı olduğunu düşünüyorsan sadece 50 euro yu al ve sus

Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Ben de çözemedim boya oradan kabarmış da olabilir. O yüzden sorma ihtiyacı hissettim daha önce böyle bir şeyle karşılasan vs. var mı, ya da fikri olan diye. Sprey boyayla plastik boyadığım zaman bazen yapıyor çünkü böyle. Oradan patlayıp boyayı söküyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:08 ----------

Veriyorum iadeye büyük ihtimal, bir yerinde daha sıkıntı gördüm.

f0cus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 250 CL-X
    iade edip 50 euroyu al
    sonra başka hesap açıp 50 euro indirimle tekrar satın al

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    oradan boya atar o kesin de, sadece boya kaynaklı ise al 50 euroyu :D

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Çok pimpirikliyseniz, içinizde karın ağrısı olacaksa değiştirin. Şahsen bana 50 euro daha tatlı gelir. Çünkü gün boyu motosiklet kullandıktan sonra kaskın her tarafı böcek ölüsü içinde kalıyor zaten. Güvenlik açısından bir sorun olacağını da zannetmiyorum.

Lakin aldığım bir mobilyanin köşesinde çok küçük (yarım santim gibi) bir ezik olduğu için geri göndertmişliğim de var. Çünkü illa ki gözüme batardı benim. Her gün göreceğim çünkü.

Canınız ne istiyorsa onu yapın. Benim fikrim ise o kadar boya kalıntısı cok önemli degil. Göndersen belki baska sorunlar ile uğraşacaksın. Muhtemelen Çind den sipariş verdin

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    duke 390
    Sahsi fikrim,ugrasmam bile.alir kullanirim.
    Tek degistirecegim olay,tamamen fantastik,sinirli sayida uretim ozel grafikli falam 500 dolarlik kaski koleksiyon olarak alirsam iste ozaman degistiririm.

Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Hayır, Almanya'dan sipariş verdim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:21 ----------

Agv'nin o fiyatlarda bir kaskı zaten. Yoksa ucuz bir şey olsa ben de uğraşmam. Ama bu kadar para vermişsem kusursuz olsun istiyor insan.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:22 ----------

Şöyle bir iki ufak sıkıntı daha gördüm. Zaten ehliyet yüzünden 10 gün daha kullanmayacağım motosiklet. Eldivenler de anca 10 15 güne gelir. O ara kask da değişsin diye gönderiyorum geri.

[IMG][/IMG]

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    muhtemel teşhir yollamış olabilirler.3 4 yerinde var ama şöyle bir durum var mat kasklar cidden çok hassas.0 kutusundan çıkar tak kafana 1000km sür çıkar çizilmiş oluyor.o yüzden şahsen mat kask almak istemiyorum.içine sinmicekse hiç uğraşma geri yolla sıkıntı değil yenisini yollasınlar.bana sorcak olursan ben yollamazdım 50 euro alırdım çok bir şey göremedim kaskta.o topçuk mu çukurmu bilmiyorum onun üstüne istersen bi sticker yapıştır tamam

Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Kutuladım, pinlock ve aynalı vizörü açmış takmıştım zaten filmlerini çıkartıp. Adam onlar sizde kalsın sırf kaskı gönderin değişimini yapalım dedi. Bu kaskta bir boya sıkıntısı çıkarsa garanti dışı kalacak çünkü. Diğer türlü en azından bir boya atması, fazla solma gibi durumda iadeye gönderebilirim.

ryangt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Agv için olağan hatalar . 2-3 sene öncesine kadar ls2 ile aynı fabrikada üretiliyordu çin'de (pista serisi hariç onlar tayvan'da üretiliyordu), fabrika değiştiyse bilemem.

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    Boya hatasi garanti dışına çıkarır demek ne saçmalık yahu? Boyadan hata da satıcının imalatçısınin sorunudur.
    Ordan boya atarsa kabarırsa asıl garantiden değişmeli..
    Sonradan boyanır sa garantiden çıkar demek istemiş olabilirler mi?
    Düşünsene bütün ürünlerimizi en dandik en boktan boya ile boyayalim,uc gune kabarsin ahada garantiden çıktı müşterinin elinde patladı diye göbek atariz.. sorumluluklardan kurtuluruz...iyiymiş.....

Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Orada bir sıkıntı olduğu belli ya, adamlar değişim hakkı tanıdılar zaten. Sıkıntıya rağmen kullanmaya devam edersen garantiden değişmez dedi tespit edip de değişmediğin için. Üstüne fazla gitmedim zaten yabancı dil,kolay anlaşamadık.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)