Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

yedeği olmayan anahtar kayboldu?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    motorumun yedek anahtarı yoktu, kullandığım anahtarı da kaybettim şimdi ne yapmam gerekiyor?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Geçmiş olsun, benim aklıma sadece komple kilit sistemini değiştirerek yenisi almak geliyor. Alternatif diğer çözümler varsa onları burada yazıp paylaşmak sakıncalı bence.

BloodyBaron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Kontağı değiştirmen. Hatta kontak, depo kapağı, sele anahtar yeri. Yanlız şunu söyleyeyim, siz onları değiştirdikten sonra eski anahtarı bulacaksınız. Bir çok kez başıma geldi.
    karayel90 bunu beğendi.

TheGokay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Custom Yamelli XSR 07
    İstanbulda iseniz anahtar yapan yerler var onlardan birine çekici vs ile motoru götürürseniz veya gelip yapabilirler ise o yola başvurabilirsiniz

Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    fiyat olarak neye patlar

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Kontağı sök çilingire götür yenisini yapar verirler. Ben kamyonda 60 liraya yaptırmıştım 2 sene önce

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı BloodyBaron adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kontağı değiştirmen. Hatta kontak, depo kapağı, sele anahtar yeri. Yanlız şunu söyleyeyim, siz onları değiştirdikten sonra eski anahtarı bulacaksınız. Bir çok kez başıma geldi.
    Ahaha akşam akşam iyi güldüm Murphy kanunlarıı
    BloodyBaron ve karayel90 bunu beğendiler.

hasangazili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar RS 200
    En önemli konu imobilizer var mı yok mu? Bir kaç sene önce arabamın tek anahtarını kaybetmemin sonucunda anahtar kopyalamanin ne kadar pahalı ve zahmetli bir iş olduğunu görmüş oldum. İmobilizer yoksa nisbeten kolay bir iş. Kontak yada sele kilidini söküp iyi bir oto anahtarcı ya götürürsün 10-15 dakikada çözülür. Diğer bir yöntem servisten sipariş vermek. Üretici sattığı her aracın anahtar bilgisini kaydediyor. Sipariş verildiğinde yenisini kopyalayıp gönderiyorlar. Ama gümrük işleri felan baya zaman alır ve hiçte ucuza mal olmaz. Geçmiş olsun

rollcycle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1250GS ADV
    Can sıkmayın zaten yedeğide yoksa ve bu anahtarları birinin bulduğunu düşünürseniz en sağlıklı yöntem kontak seti almanız 200 250 civarındadır. Hem kafanız rahat olur google cygnus kontak set yazdığınızda ilgili linkler gelecektir. N11 de bile rahatlıkla bulabilirsiniz. Geçmiş olsun.

Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Alıntı rollcycle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Can sıkmayın zaten yedeğide yoksa ve bu anahtarları birinin bulduğunu düşünürseniz en sağlıklı yöntem kontak seti almanız 200 250 civarındadır. Hem kafanız rahat olur google cygnus kontak set yazdığınızda ilgili linkler gelecektir. N11 de bile rahatlıkla bulabilirsiniz. Geçmiş olsun.
    Merhaba, bu anahtarlar orijinal mi olmuş oluyor? Yamaha böyle bir anahtar seti satıyor mu yoksa internetten böyle alıp bir ustaya yaptırmak daha mı mantıklı?

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı newhidalgo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba, bu anahtarlar orijinal mi olmuş oluyor? Yamaha böyle bir anahtar seti satıyor mu yoksa internetten böyle alıp bir ustaya yaptırmak daha mı mantıklı?
    Ikinci linkte marka olarak Yamaha verilmis ama bilemiyorum tabii.

https://www.stromasmotor.com/urun/cygnus-l-kontak-82
    https://stilmoto.com/cygnus-l-kontak-seti

rebeka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kaybettiğiniz anahtarın aynısından yaptırmanız gerekiyor.
    Çünkü depo kapağı ve yankapakları o anahtar olmadan sökemezsin, başka kilitle değiştiremezsin.

Uqurevc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X max 400
    Alıntı newhidalgo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorumun yedek anahtarı yoktu, kullandığım anahtarı da kaybettim şimdi ne yapmam gerekiyor?
    bende kendime şanssız diyodum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)