Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklet Ekipman,Aksesuar ve Bakım Alışverişi Nereden Yapıyorsunuz?

Motovento
    REKLAM ALANI
    hacidayi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR650R
    Ben genel alışverişi yağdır,brandadır gibi ufak tefek şeyleri n11'den alıyorum.Motorla alakalı en çok şey n11'de sanırım.
    Ekipmanlarımı motoplus,motomax gibi güvenilir yerlerden alıyordum ama sanırım fiyatların son durumundan sonra sahibinden alıcaz
    Lastik lazım olduğunda şirinevlerde şirin motor var çok güvenilir ve sizi yanlış yönlendirmez.
    Elektriksel birşey yaptıracağım zamanda şirinevler Bilen Motor işçiliği mükemmel.
    Yıkama için Bakırköy Motowash işini güzel yaptığını düşünüyorum.
    Güvendiğiniz ve işini iyi yapan emin olduğumuz yerleri paylaşabilirsek herkes için iyi olur diye düşündüm.
    Son Ütücü bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Ben ekipmanlarımı Feyizoğlu'ndan almıştım.

Reşit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ekipmanları FC'den alıyorum, başka da bir yerden almam. Türkiye'deki kazıkçı bayiler bu fiyat politikasını uyguladığı müddetçe de böyle olacak

Örnek, motovento'nun outlet sitesinden harika fiyatlar vardı, hemen değerlendirdik. Ama standart fiyatlarını baz aldığımızda TR'den almanın zerre esprisi yok, 2 gün sonra bir şey olsa direkt kullanıcı hatası deyip zaten adamı delirtiyorlar. FC şu andaki alımlarda 31 Ocak'a kadar koşulsuz iade kampanyasını da yayımladı. Daha ne olsun..
    BloodyBaron bunu beğendi.

hacidayi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR650R
    Alıntı Reşit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ekipmanları FC'den alıyorum, başka da bir yerden almam. Türkiye'deki kazıkçı bayiler bu fiyat politikasını uyguladığı müddetçe de böyle olacak

Örnek, motovento'nun outlet sitesinden harika fiyatlar vardı, hemen değerlendirdik. Ama standart fiyatlarını baz aldığımızda TR'den almanın zerre esprisi yok, 2 gün sonra bir şey olsa direkt kullanıcı hatası deyip zaten adamı delirtiyorlar. FC şu andaki alımlarda 31 Ocak'a kadar koşulsuz iade kampanyasını da yayımladı. Daha ne olsun..
    Fc'den alırken ekstradan gümrük vergisi filan oluyormu ve ürünler tamamen orjinal mi?

Reşit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hacidayi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fc'den alırken ekstradan gümrük vergisi filan oluyormu ve ürünler tamamen orjinal mi?
    FC, bildiğim kadarıyla Avrupa'nın en büyük motosiklet ekipman dağıtıcısı. Ürünlerin orijinalliğinden yana en ufak şüpheniz olmasın(FC'den komisyon almıyorum )

FC'de gördüğünüz fiyat üye girişi yapıp teslimatı TR seçtiğinizde %15 düşüyor. Türkiye gümrük kanunlarına göre %18 gümrük vergisi ödediğinizde ilk gördüğünüz liste fiyatına ürünü almış oluyorsunuz. 20 Euro'dan başlayan kargo fiyatı hariç. Örnek vermek gerekirse geçen ay tek parça tulum, 3 çift eldiven, 2 sırt çantası, 2 bot aldım, 50 Euro kargo ödedim. Arkadaşınızla birlikte alırsanız ortak kargodan ciddi avantajınız olur.

Ortalama 1 gün içerisinde kargoya veriyorlar, TR'de gelmesi 5-7 gün, canım PTT'nin gümrüğe girip kontrol edildikten sonra eve ulaştırması 5-15 günü buluyor. Bu standart FC'nin kargo paketi(DHL) + PTT için geçerli. Express isterseniz 4 gün içinde DHL kapınıza bırakıyor, tabi bunun bedeli çok yüksek.

Gümrük vergisini eskiden Beylikdüzü'ne gidip yatırıyorduk artık kapıda ücreti alıyorlar. DHL'le gelirse, DHL size hesap numarası yolluyor oraya yatırıyorsunuz ve işlem tamamlanıyor.

Bir FC günlüğünün daha sonuna geldik, kazıklanmamanın tadını çıkarın.

Bu arada Black Friday indirimleri devam ediyor, her üründe %15 ek indirim var, hali hazırda indirim yapılmış olsa da.
    BloodyBaron ve hacidayi bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    duke 390
    Mt kask n11 satici bursa motoawm,eldiven five gloves n11 saticiyi hatirlamiyorum,buji n11 satici izmirden,hava filtresi n11,yag filtresi yaglar motul zincir spreyi n11,keceler contalar n11 de olmayan aksamlar spormoto ktm sitesi,rk zincir motoonlinedan whatsup havale ile,ktm ruhsat ktm sapka ktm anahtarlik n11 den.
    Pahali yedek parca alcaksaniz motorcycleparts.eu ya bakin her markanin oem yedek parcasi var.yalniz kargo standart turkiyeye 50 euro

Metela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    Motora ekipman olarak kaanelektronik, n11, hepsiburada, gittigidiyor gibi sitelerden birçok kez alışveriş yaptım, üst baş için feyziyoğlundan, motosikletaksuarları, motomax, motoplus gibi hasanpaşa dolayları daha çok olan mağzalarda, bu aralar ise motovento'dan.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)