Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Cellatların arasında motosiklet sürmek...

CFMOTO 250 SR
    REKLAM ALANI
    Voltaren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha N-max 155
    Konu başlığından başka bir şey yazmak istemiyorum.

Sadece fotoğraflara bakın, takdiri sizlere bırakıyorum.

https://www.yenicaggazetesi.com.tr/b...ri-314866h.htm

vandamme ve espresso bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Motomax
    ahmetmert58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R '11
    lütfen birisi bana makas atmanın ya da yüksek hız yapmanın mantıklı bir açıklamasını yapsın.
    Voltaren, izzmarit ve espresso bunu beğendiler.

vandamme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero Hunk 150
    Facia...

Araba bu hale geliyorsa, demir kaporta, şase vs.

Motorcunun tamponu, kaportası; kendi vücudu.

Yavaş yada hızlı gitmek değil mesele, dikkati elden bırakmamak lazım.

Tem otoyolundasındır şeritler boştur 120-130km hızlar senin için tehlikeli değildir.

Veya akıcı bir trafikte genel seyir hızı ortalama 110km'dir, sen 70'le gitmekte ısrar edersen kendini tehlikeye atarsın.

Ama emniyet şeridinde 100km hızla gitmeye kalkarsan, işte o zaman hız senin felaketin olabilir.
    izzmarit, espresso ve Voltaren bunu beğendiler.

izzmarit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK502
    Ağacın durumuna üzüldüm. inşallah kurumaz.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yasalarda hata var. Herşey para cezası değildir.

Makas atmak, araç sıkıştırmak, yok araba ile eglencesine motora arkadan dokundurmak, taciz etmek, hız limitini ciddi şekilde aşmak, ters yönden gitmek vb. bunlar para ile değil direk yatar hapis olmalı.
    Voltaren ve espresso bunu beğendiler.

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Alıntı ahmetmert58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lütfen birisi bana makas atmanın ya da yüksek hız yapmanın mantıklı bir açıklamasını yapsın.
    Evli olmayan veya karşı cinsle cinsel münasebete giremeyen insanların yaşayamadıkları adrenalin duygusunu ve atamadıkları streslerini bertaraf etmenin bir yolu. Öz eleştiri yapıyorum dönem dönem erkek olmaktan mütevellit trafikte kendimi öldürmek adına yaptığım işlerden biri.
    Voltaren bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Tabiki bu sadece kaza yapan resmedilmiş bir olay bunun dısında cok daha fazla olay oluyor baskan kendı agazıyla yıllar once soyledı ulkenın yarısı terörist dedi. Yani onlarda herturlu tuik verisi, mit verisi vs var adam biliyorda konusuyor bisuru danısmanı var . Biz ise sadece haberlere cıkan kadarını bilebilıyoruz aam ulkemız bitmiş vaziyette. Hem otomobil hem motosıklet kullanıcısıyım kaza da yaptım arabayla da motorla da . Ama arabayla yaptıgım klazaları motorla yapsaydım su an bu mesajı yazamayacagım kesın. Kamera goruntusuyle aklandım cok sukur . Ama kamera goruntusu olmasa %50 50 kusur geçirip gidiyorlar kımsenın umrunda degıl.

Motosiklet konusuna gelince oradan alışkanlık oldu arka ayanay sureklı bakıyorum o sayede birçok kazadan da kurtuldum allahta ayrıdm ettı cok sukur. Yanı kırmızı ısıga gelmeden 10metre once arabayı saga cekın ıcınde oturun ve ınsanları gozlemleyın kırmızı yanıdgı halde gazı kokleyıp gidiyor adam yanıinsanların aklı dengesı yerınde degıl cogunun ya da şizofren ve arac surerken o halde hayal kuruyor olabılır tam olarak bilemiyorum belkı de hala nasıl allahın kendılerıne rızık verdıgıne ınanamıyor olanlarda vardır aralarında cunku zeka emaresı yok ve hergun karınları doyan bırcok kısıler var. Yanı cozum arıyorsanız koye yerlesıp ınsanlardan uzak yasamanız lazım en rahatı koyluler ye iç yat zamanında herkese tapular dagıtılmış su an ıse yenı dunyaya gelenler direkt terorun içine atılıverıyorlar yanı işsizlik oranları,i hırsızlık dolandırcıılık vs bellı zten habıre af cıkıyor vergi olsun bılmem imar barısı vs olsun cunku af cıkmasa daha cok kısıyı ceza evıne atmak gerekecek zaten ıcraya versen adamın ustune malı yok yeterlı ıcra memuru yok vs vs Bu sartlar altında boyle bir ulkede bırak motosıklet surmeyı hayatta kalabılmek bıle mucıze tabı bellı sartları var

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:44 ----------

Alıntı ahmetmert58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    trafik terörü yapmak. Eline silah alıp sağa sola ates edersın yada altına arac alıp mıllete saldırırsın yanı tek acıklmaası bu. Bombos yol versen gidip orda zık zak yapmaz 50 ile gider ama trafigi gorunce herkese saldırıyor adam. Ben çok gordum aklını yitirip trafıkte bırbırını durdurup silahla vuran vs

Şimdi birde olayın su boyutu var nete bakınca cinayetlerın yarısı trafikte yol verme tartışması deniyor. Benım aklıma gelen acaba birileri birilerini oldurtmek ıcın bunu bahane ediyor olabılır mı yanı o durumda ceza indirimi var mı? bunu da arastıralım
    Voltaren bunu beğendi.

BloodyBaron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MH DRİFT
    İnstagramda sürekli önüme o hepimizin bildiği araba ve motosiklet videoları çıkıyor. Sürekli makas atanlar bir anda şerit değiştirenler, daha neler neler... Motosiklet olarak da sürekli trafikte teker, polisten kaçma, top speed, şu modifiyeci tayfanın cglerin üstüne üzerinde hiçbir şey olmadan yatması ve BeDeLİ ÖdEndi kafalarında olmaları. Bu kansızlara üzülmüyorum bunları izleyen kişiler onlar gibi olmak istiyor. Daha kendi köyümde arkadaşımın 100lük motorun üstüne yatıp fotoğraf atması. Yorumlarda 'Tek hayalim böyle polisten kaçmak' diyen çocuklar. Motorcu kız tayfanın motoru fotoğraftan başka bir şey için kullanmaması. Liste böyle uzar gider. Benim forum kültürüm ve sorgulama kişiliğim olmasaydı ben de o kişiler gibi driftimi basıp üstüne yatıyor olabilirdim. Bu insanlar çocuklarını, kendinden sonraki nesili zehirliyor resmen. Rahmetli Barkın Bayoğlu olmasaydı şu çok başka bir şekilde olabilirdim.
    espresso ve Voltaren bunu beğendiler.

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kazayı yapanın tatminsiz bir insan olduğunu düşündürdü. Bu tipleri gazı insan gibi açmak tatmin etmez. Nasıl bir hız arabayı ikiye böler. Hadi kendisi tamam. Arabadaki, yoldaki, başka araçtaki insanlar hiç mi düşünülmez. Sağ kaldıysa "şimdi tatmin oldun mu?" diye sormak lazım.

Tofaş geleneğinin Fiat tarafından da yaşatıldığını öğrenmiş olduk.
    Voltaren bunu beğendi.

mustick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    Birinin duası kabul olmuş demek ki. Yanımdan biri makas atarak geçtiğinde hakkında pek iyi şeyler düşünmüyorum.
    Voltaren bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Birde fahrı memur olayı var esas bunlarında sorumlulugu var ama adama yetkı vermişler fahrı terörist olmus. Abartmıyorum 6 metre kaldırım var kaldırımlar bombos gorme engellı için sarı serıtte bos bırakılmıs kaldırım cok genıs ve bu engellıye engel olmayacak biçimde arabasını kaldırma ceken olmus yer olmadıgından yanı hıcbır kaldırıma engel pozisyon yokken bu fahrı magandalar gidiyor orada koca kaldırımdaki arabaya ceza yazıyor ama traafikte adama makas atsalar sıkıstırsalar adam onun plakasına ceza yazmıyor yanı herkese yetkı vermek kötu bısey belkıde o makas atnalar arasında fahrı trafık memuru bıle olabılır yanı aralarında maganda bol bunlara kım ne sekılde kafasına göre yetkı verıyor anlamıs degılım
    Voltaren bunu beğendi.

BLUE MOTOR

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)