Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 789101119 ... SonuncuSonuncu

2021 Triumph Trident 660

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha tricity 155
    Aprilla Piaggio ile aynı serviste hizmet veriyor Buyüzden Aprillanın servis ağı daha geniş

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı Kivancse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aprilla Piaggio ile aynı serviste hizmet veriyor Buyüzden Aprillanın servis ağı daha geniş
    Anladim. Piaggo daha cok scooter ureten bir marka galiba degil mi? Muhtemelen o yuzden yaygin degil burada cok.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kusursuz bir guzelik mi ? Triumph un guzel modelleri var tabiki ama Allahinizi severseniz su motora kusursuz guzelllik falan yazmayin

Ya da yazin yaa simdi Hasmet falan gelir sacma sapan konusur canimi sikar..Kusursuz guzelllik abi,haklisin
    O zaman kilit soruyu soralım. Motorun marka olsaydı tasarımına ne diyecektin ?

Benzer soruyu GS, FB, BJK vs. takım fanatiklerine de şöyle soruyorum : İtiraz ettiğin pozisyonda takımlar yer değiştirseydi yine itiraz eder miydin ?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O zaman kilit soruyu soralım. Motorun marka olsaydı tasarımına ne diyecektin ?

Benzer soruyu GS, FB, BJK vs. takım fanatiklerine de şöyle soruyorum : İtiraz ettiğin pozisyonda takımlar yer değiştirseydi yine itiraz eder miydin ?
    Motorun bu marka olsaydi mi demek istedin ?

Yani kusursuz guzellik diyor bak,trident 660 a kusursuz guzellik deniliyor.

Triumph un mt7 ye rakip cikardigi en ucuz motorlarindan biri.

Motorun tipine cok yorum yapmak istemiyorum,alan arkadaslar var,gule gule binsinler.

furkanguvenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Motorun tipine cok yorum yapmak istemiyorum,alan arkadaslar var,gule gule binsinler.
    Tasarım göreceli bir kavram beğenmiyorsanız belirtebilirsiniz. Şahsen alan birisi olarak bu benim çokta umurumda olmaz. Bu arada kusursuz demem ben bu tasarıma ama diyene de bir şey demem oda onun görsel zevki. Tasarım konusunda ki görüş kişiyi bağlar kesin bir yargıya varılamaz. Bence sizde çok takılmayın bu duruma.
    bdrhngvnc bunu beğendi.
    Honda CBR125R- Yamaha MT07- Yamaha Nmax 155- Honda PCX125- KTM Duke250- Yamaha Xmax 250- Ducati Scrambler İcon- Honda Forza 250

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aprilia'nin servisi cidden Triumph'in servisinden daha fazla mi var Turkiye'de? Burada tam tersi.
    Yok öyle bir şey abi. Suzuki Moto Guzzi Piaggio Aprilia vs hepsi beraber satıldığı için hepsine bakıyoruz mantığıyla veriyolar servis hizmetini. Shiver 900'u aldın gittin bir bayiye merkez bayi hariç daha hayatında motoru görmemiş adama götürüyorsun. Ben Aprilia servisiyim diyebilecek maksimum 3 servis vardır Türkiye'de.
    hasmet bunu beğendi.

Muhalefet olmaya bayılıyorsunuz ya. Her şeyi buraya uzun uzun yazalım mı illa. Tabii ki de o segmentteki motorlar arasında kıyaslayarak bu yorumu yapıyorum -ki varsın muadilleriyle kıyaslanmasın, kendi başına estetik olarak çok başarılı bir motor bence- alan arkadaşlara da hayırlı olsun

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:36 ----------

Alıntı furkanguvenc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tasarım göreceli bir kavram beğenmiyorsanız belirtebilirsiniz. Şahsen alan birisi olarak bu benim çokta umurumda olmaz. Bu arada kusursuz demem ben bu tasarıma ama diyene de bir şey demem oda onun görsel zevki. Tasarım konusunda ki görüş kişiyi bağlar kesin bir yargıya varılamaz. Bence sizde çok takılmayın bu duruma.
    Aynen öyle. Farklı duran tasarımlar her zaman hoşuma gitmiştir. Benim beğendiğim motoru herkes beğenmeyecek :D Şimdiden hayırlı olsun size de. Fakat hala bu motoru kötülemenin mantığını anlayamadım. İsterse triumph un en ucuz modeli olsun, fiyatıyla mı güzellik belirleniyor :D
    furkanguvenc bunu beğendi.

Kardeşim sen sosyal bir projenin mt.net ayağı falan mısın? Hayır ciddi soruyorum bi sn.

bdrhngvnc, khaledome ve cıbılduck bunu beğendiler.

Alıntı bdrhngvnc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Muhalefet olmaya bayılıyorsunuz ya. Her şeyi buraya uzun uzun yazalım mı illa. Tabii ki de o segmentteki motorlar arasında kıyaslayarak bu yorumu yapıyorum -ki varsın muadilleriyle kıyaslanmasın, kendi başına estetik olarak çok başarılı bir motor bence- alan arkadaşlara da hayırlı olsun

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:36 ----------

Aynen öyle. Farklı duran tasarımlar her zaman hoşuma gitmiştir. Benim beğendiğim motoru herkes beğenmeyecek :D Şimdiden hayırlı olsun size de. Fakat hala bu motoru kötülemenin mantığını anlayamadım. İsterse triumph un en ucuz modeli olsun, fiyatıyla mı güzellik belirleniyor :D
    Çok teşekkür ederim daha güzelleri sizin olsun 😊 bazen motorusuzluktan sıkılıyorum beklemek zor geliyor girip bakıyorum F/P olarak benim ulaşabileceğim daha güzeli olmadığını görüyorum ve sabretmeye devam ediyorum 😊 bu arada bende ilk bu makinanın tasarıma vuruldum. Kesinlikle fevkalade 🤩
    bdrhngvnc bunu beğendi.

Motosikleti
    2021 Triumph Trident 660
    bu arada bende ilk bu makinanın tasarıma vuruldum. Kesinlikle fevkalade ��
    Kız olsa nikah basılır

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:54 ----------

Arkadaşlar merhaba, Triumph Trident 660 alanlar olarak @furkanguvenc bey ile birlikte bir whatsapp grubu kurduk, katılmak isteyen olursa özel mesaj yoluyla ikimizden birine telefon numarasını gönderebilir. Tekerinizin her daim düz basması dileği ile.

https://youtu.be/t7t-ySfEjTY
    Top Speed videosu gelmiş. 212 km/H görüyor arkadaş. Bu denemeyi yaptığı yol düz mü eğimli gözükmüyor. 0/100 ölçmemiş ama ben video sn lerinden bakarak gördüğüm kadarıyla 3sn civarı.

BloodyBaron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    https://youtu.be/t7t-ySfEjTY
    Top Speed videosu gelmiş. 212 km/H görüyor arkadaş. Bu denemeyi yaptığı yol düz mü eğimli gözükmüyor. 0/100 ölçmemiş ama ben video sn lerinden bakarak gördüğüm kadarıyla 3sn civarı.
    5500 devir gibi küçük bir titreşimi var sanırım motorun. Kalkış yapmadan önce gaz verdiğinde anlaşılıyor. Ya da ben yanlış anlamış da olabilirim.

Motosikleti
    mt-07 abs
    top speed azmış ya ben mt7 yi geçer diyordum

Alıntı BloodyBaron adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5500 devir gibi küçük bir titreşimi var sanırım motorun. Kalkış yapmadan önce gaz verdiğinde anlaşılıyor. Ya da ben yanlış anlamış da olabilirim.
    Bununla ilgili bir kaç yorum daha duymuştum sanırım öyle bir titreşim var ama bunu gelip görmeden bilemeyeceğiz.
    Honda CBR125R- Yamaha MT07- Yamaha Nmax 155- Honda PCX125- KTM Duke250- Yamaha Xmax 250- Ducati Scrambler İcon- Honda Forza 250

Motosikleti
    BMW F 750 GS

Motor Honda marka olsaydı demek istedim, çıkmamış.

Motosikleti
    R25-Abs
    Korlas ile görüştüm Trident 660 Haziran ayında geleceğini söylediler.

Ayrıca önceden ödemeyi yaptığımızda, sonraki gelebilecek fabrika zammını da temin edeceklerini söylediler.

Alıntı EGE-MEN adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Ayrıca önceden ödemeyi yaptığımızda, sonraki gelebilecek fabrika zammını da temin edeceklerini söylediler.
    Merhabalar belirtilen tarih yeni siparişler için mi geçerliymiş?

Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Şu olaya iyice gıcık olmaya başladım, adam benim paramı alıyor işletiyor ondan sonra zamlı fiyattan vermiyorum diye jest yapıyor güya.
    Ulan gidip faize koysam aylık 1000 lira para geliyor o motosiklet parasına. Faturayı kesip tamam sizindir demiyorsa inanmak mantıklı değil korlas da olsa. Fatura kesin deyince de bahane belli, gelecek motorun şase nosunu bilmiyoruz fatura kesemeyiz.
    BloodyBaron bunu beğendi.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı Kerem34_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu olaya iyice gıcık olmaya başladım, adam benim paramı alıyor işletiyor ondan sonra zamlı fiyattan vermiyorum diye jest yapıyor güya.
    Ulan gidip faize koysam aylık 1000 lira para geliyor o motosiklet parasına. Faturayı kesip tamam sizindir demiyorsa inanmak mantıklı değil korlas da olsa. Fatura kesin deyince de bahane belli, gelecek motorun şase nosunu bilmiyoruz fatura kesemeyiz.
    Bence de sacma. Ama cok ciddi bir sorun olarak gorulmuyor olmali ki yapabiliyorlar. Kimse kabul etmese bu uygulamayi, surduremezler.

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Alıntı EGE-MEN adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bu olay yılan hikayesine döner gibime geliyor. Ön sipariş verenlere yazık günah, bu kadar bekletmeye hakları yok müşterileri.
    BloodyBaron ve furkanguvenc bunu beğendiler.
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 789101119 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)