Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

bilgisi olan yardımcı olabilir mi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    KTM 125RC
    merhaba arkadaşlar aklıma takılan birkaç soru var yardımcı olabilir misiniz
    1- birkaç ay önce yeni mt125 in çıktığını gördüm ülkemize de gelecek mi acaba bilgisi olan var mı
    2- bir de honda yeni cbr125r çıkarmak gibi bir projesi var mıdır
    3- aprilia alırsam parça ve servis konusunda sıkıntı yaşar mıyım (izmir'de yaşıyorum)
    4- önümüzdeki dönemlede yeni ortalama fiytlı bir süpersport 125cc motorsiklet çıkma durumu varmıdır (bütçe max 30000tl)
    5- a1 ehliyeti için önerilerinizi bekliyorum cbr hariç
    şimdiden teşekkür ederim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

1-pendemi herşeyi allak bullak etti hiç belli olmaz, en net bilgiyi bayi verir.

2-hiç okumadım haber görmedim yabancı siteler dahil.

3-aprilia ve suzuki aynı çatı altındalar yani bütün suzuki servislerinde bakımlarınızı yaptırabilirsiniz, ayrıntılı servis noktaları da yine aprilianın resmi sitesinde var.

4-önümüzdeki dönemlerde çıkması muhtemel 125cc spor motosikletlerin tamamı 30bin liranın üstünde olacaktır.

5-Suzuki gsx r125 önerebilirim tatmin edici olur.

Nacizane öneri ve fikirlerimdir.

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Alıntı yigit3545 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar aklıma takılan birkaç soru var yardımcı olabilir misiniz
    1- birkaç ay önce yeni mt125 in çıktığını gördüm ülkemize de gelecek mi acaba bilgisi olan var mı
    2- bir de honda yeni cbr125r çıkarmak gibi bir projesi var mıdır
    3- aprilia alırsam parça ve servis konusunda sıkıntı yaşar mıyım (izmir'de yaşıyorum)
    4- önümüzdeki dönemlede yeni ortalama fiytlı bir süpersport 125cc motorsiklet çıkma durumu varmıdır (bütçe max 30000tl)
    5- a1 ehliyeti için önerilerinizi bekliyorum cbr hariç
    şimdiden teşekkür ederim
    1. Gelecektir, şüpheniz olmasın. Ancak bütçenizi aşabilir.

2. Var, lakin siz o zamana kadar çoktan A sınıfına geçmiş olur, düşük hacim CBR' lara ilginizi kaybetmiş olursunuz.

3. Yaşarsınız.

4. Vardır, lakin alınırlığı tartışılır.

5. CBR haricinde bütçenizin yettiği çin malı olmayan ve A1 ile kullanılabilen tüm modelleri inceleyebilirsiniz. Malum ikinci el sitesi yeterli olur.
    ...

E.Yzr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 Abs, CRF 250L
    1 Kurdan dolayı getirmezler.
    2Yurt dışında zaten var. Cbr 150r diye araştırsan görebilirsin ama Honda getirmez
    3Sıkıntı.
    4Evet
    5Cb125r Mt125 gsx125

Tavsiyem sakın düşük cc spor motor alma parana yazık etme. Bu zamanları daha farklı motor tipleriyle değerlendir. Supersportlarda 600 cc altı hangi motoru alırsan al kısa sürede sıkılacaksın ve sende yeni motor kullanmayı öğrendiğin için düşürme ihtimalin daha yüksek olacaktır. Bende yeni kasa r25 vardı, 1.5 seneden sonra zevk vermemeye başladı. Zaten r6 gibi görünüyor, bilmeyenlere 250 cc dediğimde dalga geçtiğimi düşünüyorlardı, sitenin çocukları felan bir abimin 600 lük hondası var bu ondan daha güçlü görünüyor diyorlardı. Trafikte ha keza, özellikle geceleri bmw ciler kırmızıda sürekli yarışalım mı felan diyorlardı. Görmemezlikten geliyorsun çünkü adam basınca seni geçecek yada ucu ucuna geride kalacaksın. 600 cc altı ss pişmanlıktır. Git adventure felan al dağ tepe tırman, sonra ss alırsın.
    espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)