Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motoru baştan yapmak

Motovento
    REKLAM ALANI

Herkese selamlar, motora yeni adım atıyorum (kardeşlerim kullanıyordu bende iyice meraklısı oldum) 2012 model evde mondial mx 125 grumble var, plakası ruhsatı var ama motorda taban, amortisör ve şasi hariç birşey kalmamış
    Şimdi sorum şu, ben bu motoru toplasam çok mu uğraşırım, deposu, seleydi granajdı falan..
    Parçası da diğer Çin malları kadar ucuz da değil, yoksa ucuz yollu cg tarzı toplasam vizede geçer mi?
    Fotoğraf eklemeyi beceremedim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Kimse cevap vermediğine göre toplamak iyi bir fikir değil galiba

E.Yzr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 Abs, CRF 250L
    Alıntı DahaAmatör adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kimse cevap vermediğine göre toplamak iyi bir fikir değil galiba
    Parça fiyatlarını hesapla sonra ikinci eline bak, hangisi cebine uyuyorsa o yönde ilerle

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Muayeneden geçecek noktalar belli. Farlar,sinyaller,şasi numarası,fren,lastik diş kalınlığı vb. 5 dakika sürmüyor bile muayene. Bunun dışında kalanlar bütçenize göre ufak ufak toplanır.

Motosikleti
    Peugeot 103
    elin takım tutuyorsa ve bu işlere meraklıysan bu işe başlamak mantıklı olabilir fakat motora elini sürmeden önce herşeyi düşün, ne yapmak istediğini, ne yapabileceğini vesaire.

ama çok sabır isteyen iş ve planladığından çok daha fazla harcama yaptırabilir.

uğraşmaya başlarsan kaportacı, mekanist lastikçi ve elektrikçi gibi bir sürü işi tek başına yapmak zorunda kalabilirsin. ama en ama en önemli şey, asla acele etme. küçük bir yerde bile acele etmek sonra seni çok uğraştırabiliyor.

herşeyi planlamak işini acayip kolaylaştırır haberin olsun
    kolay gelsin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler