Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

CUSTOM YBR PROJESİ - BÖLÜM 2 : EKSPERTİZE GÖTÜRDÜK

Motovento
    REKLAM ALANI

fool rookie, adm12, berk_cglr ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TamGazDevam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 08' / HONDA CIVIC VTEC 1.6 04'
    Tıpkı ilk videonun boş olduğu gibi buda mükemmel boş bir video. İstikrarına hayran kaldım, asla bozma kendini. Teşekkürler Metin.
    Diver07, Av.Rider, fazil ve 6 diğerleri bunu beğendiler..

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Kesip biçme hazırlıkları ve muhabbetinin dışında direkt kesip,biçerek,konuyu uzatmayarak video çekip paylaşmanız daha tatlı olurdu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:36 ----------

Buarada 2011 model ön lastiklerle Allah korumuş da bugünlere sağ salim gelmişsiniz.
    skucukyazici bunu beğendi.

Alıntı TamGazDevam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tıpkı ilk videonun boş olduğu gibi buda mükemmel boş bir video. İstikrarına hayran kaldım, asla bozma kendini. Teşekkürler Metin.
    Bu adama nasıl öyle kötü yorumlar yapabiliyorsunuz anlamıyorum.
    Adamın kamera çekimleri, Açıları, ekipman kalitesi on numara. Bi AEA olmasada onun yolundan gittiği bariz. Şöyle insanların şevkini kırmayın.
    bdrhngvnc ve brkkrtt bunu beğendiler.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı 125likmotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adamın kamera çekimleri, Açıları, ekipman kalitesi on numara. Bi AEA olmasada onun yolundan gittiği bariz. Şöyle insanların şevkini kırmayın.
    Kırılmaz tahminim. Bu tip yorumlar her zaman gelir. Arkadaşın ilk videosu değil sonuçta.

Sürekli takip etmesem de izlediğim videoları belli bir seviyenin üzerinde.

Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kırılmaz tahminim. Bu tip yorumlar her zaman gelir. Arkadaşın ilk videosu değil sonuçta.

aynı şekilde denk geldiğim videoları gayet güzeldi. Yapmadığı/yapamayacağı her şeye çamur atan kitle her zaman var olacak :/

TamGazDevam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 08' / HONDA CIVIC VTEC 1.6 04'
    Alıntı 125likmotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Görüntü istiyorsanız gidin izleyin arkadaşım, içeriği boş videoların şovunu yapmayın burada.

Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Hasmet, bu nasıl belirli bir seviyenin üstünde gelebilir sana yahu? Ne kadar düşük bir seviye bu. Amerika görmüş adamsın, yazık.

Alıntı bdrhngvnc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynı şekilde denk geldiğim videoları gayet güzeldi. Yapmadığı/yapamayacağı her şeye çamur atan kitle her zaman var olacak :/
    Arkadaşım, ben böyle bir video çekmiş olsam bunu yt gibi sosyal bir mecraya yüklemeye utanırım. İnsanlara gidipte ''bakın ben böyle bir video çektim izleyin ehehe'' diyemem yani. Çünkü içerik sıfır. Akıl var nizam var, lütfen.
    BORN TO DIE

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kesip biçme hazırlıkları ve muhabbetinin dışında direkt kesip,biçerek,konuyu uzatmayarak video çekip paylaşmanız daha tatlı olurdu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:36 ----------

Buarada 2011 model ön lastiklerle Allah korumuş da bugünlere sağ salim gelmişsiniz.
    Lastikler icin 2017 diyor sanki, ben mi yanlis anladim? Mikrofonu iyi konumlandiramamislar orasi kesin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:11 ----------

Videonun kalitesine lafim yok, zaten Motorcu Muhabbeti'nin hatirina izledim

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:14 ----------

Icerik olarak gercekten de bos, kimseye bir katkisi yok su haliyle. Hayatimizdan calinan su 8 dakika yerine, ekspertizden alinan rapor tek sayfa JPEG dosyasina cevrilerekte sunulabilirmis

* Ayrica, her youtuber'in dedigi "insanlara faydamiz olsun, biz sizin icin cekiyoruz" seklinde bir amaciniz varsa bari egitici olun da maskeyi dirseginize takmayin. Servis teknisyeni arkadas takarken siz takmamissiniz bile.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    [QUOTE=gurcanozturk;4585803]Lastikler icin 2017 diyor sanki, ben mi yanlis anladim? Mikrofonu iyi konumlandiramamislar orasi kesin.[COLOR="Silver"]

Ben yanlış duymuşumdur umarım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)