Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

50cc Scooter

Motovento
    REKLAM ALANI

Herkese selamlar. Scooter hevesi olan biriyim ve bazı sebeplerden dolayı yüksek ccli scooter alamıyorum zaten A sınıfı ehliyetim de yok.B sınıfı ehliyete sahipken günlük 10-50 km arası gidebileceğim bir scooter arıyorum.Performans olarak çok bir şey beklememek lazım fakat pişman etmeyecek bir 50cc almak istiyorum. Aklımda Kuba Blueberry var. Başka önerebileceğiniz marka model var mıdır? Ya da sizce almalı mıyım? Çok teşekkür ederim şimdiden herkese.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MR.BERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUCATI MULTISTRADA 950S
    Pişman etmeyecek diyorsan alacağın tek ürün yamaha neos 4, peugeot ve sym 'yi saymıyorum yok gibi birşeyler memlekette, onun dışında çinliden ne alırsan al hepsi aynı.

ntticaret - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    today kraldır

Alıntı MR.BERK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pişman etmeyecek diyorsan alacağın tek ürün yamaha neos 4, peugeot ve sym 'yi saymıyorum yok gibi birşeyler memlekette, onun dışında çinliden ne alırsan al hepsi aynı.
    Hocam bütçem max 10000 TL her şey dahil olarak. Kuba Blueberry hakkında ne düşünüyorsunuz? Ya da Motolux veya Rks hakkında?

Motosikleti
    cıks
    rks blazer kullandım denemek için, uzun süreli kullanmadım fakat bana dengeli geldi, kullanan arkadaş çok iyi olduğunu söyledi...

Motosikleti
    Her ay Değişir
    Benim sana tavsiyem bide acemiysen mondial revival 50 alman olur nedenine gelicek olursak piyasadaki bütün çin malları aynı iç aksamı yani motoru kullanıyor ama dış kaporda olayı bütün çin mallarına kıyasla mondialin tedarik ve servis olayı yaygın olması nedeniyle tavsiye ediyorum honda today tabiki çok daha iyi ama o paralar verilmez bence al bitane revival 5-6 liraya kullan yıprat kır dök sıkılınca yaz bana 3 liraya alırım :D
    Atcnclk11 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)