Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Youtube - Instagram

Motovento
    REKLAM ALANI
    caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Arkadaslar hatirlarsaniz pandemi baslangicinda can sikintisinda video cekmeye baslamistim. Biraz buyuduk ufaktan kisa zamanda son videoyu buraya birakayim yorumlarinizi bekliyorum

(Linkler silinmiştir)
    berk_cglr bunu beğendi.
    https://www.instagram.com/besafes1kr/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    ...........!
    Kanal ismi ile video içerikleri tam birbirine zıt.

Arabaların yanından dikkatsiz geçmek. Ön kaldırmak trafikte dengesiz sürmek.

Umarım Kendiniz haricinde kimseye zarar vermezsiniz. Yolun sonu iyi görünmüyor.

Motosikleti
    BMW S1000R
    Kendimizce eglenıyoruz diyelim

Sivili görünce şeytan görmüş gibi topukladın :D Yetenekli arkadaşsın, umarım kimse senin yüzünden kaza yapmaz ve umarım sende kazaya karışmadan önce bu işleri trafikte yapmayı bırakırsın. Tekerin düz bassın.

BAIIHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB1000R
    Başının belaya girmeyeceğini bilse sizi bariyerlerde rendelemekten zevk alacak en az 2-3 arabayı sıfır geçtiğinize eminim ama kanıtlayamam. İnsanların tükenmiş sinirlerini daha da yıpratıyorsunuz. Sultanbeyli mangal tayfasına bu kadar güvenmeyin.

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    çok rahatsız edici motosiklet kullanıyorsunuz. çevredeki insanların motosikletten soğumakta haklı olduğuna bir kanıt gibi. umarım başınıza kaza, bela gelmeden tatmin duygusuna ulaşırsınız da, tekrar böyle sürmezsiniz. o arabadakilerin "vay ne güzel teker yapıyor." dediğini düşünmek yerine "şerefsize bak..." gibi yorumlar yaptığını da anlamanız gerekiyor.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Doğal seleksiyon adayısınız.

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı caglar48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    siz yine de can güvenliğiniz için bu kadar eğlenmeyin.

cıbılduck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696
    Konuyu haftalar sonra tekrar açınca yine fırçadan kurtulamadın

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    forumda ters düşen çok olur ama yorum vs yapmadan tarzını motorunu sevdiği için takipçinde çok olur illaki

izzmarit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK502
    yaptığınız rezilliği birde kendimizce eğleniyoruz diyerek yumuşatmaya çalışmayın. ilk 15-20sn yeyi izleyip arabalara makas atarak gittiğinizi görünce kapattım.

ordaki araçlardan biride kendince eğlenmeye başlayıp sizin aranıza dalıp yanınızdan teğet geçse bir ton küfür edersiniz.

şu motorları "insan" gibi kullanmayanlar yüzünden tüm motor kullananlara apaçi gözüyle bakıyorlar.
    Benelli TRK502 - Hyosung GV250 - Regalraptor SPT350 - Kanuni Caracal200 - Kanuni Windy125 - Kawasaki GPZ500 - Kawasaki EN500 - Aprilia MANA850 - Regalraptor Spyder250 - Honda VT600 - Zealsun ZS150-19

Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı Mamba09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok rahatsız edici motosiklet kullanıyorsunuz. çevredeki insanların motosikletten soğumakta haklı olduğuna bir kanıt gibi. umarım başınıza kaza, bela gelmeden tatmin duygusuna ulaşırsınız da, tekrar böyle sürmezsiniz. o arabadakilerin "vay ne güzel teker yapıyor." dediğini düşünmek yerine "şerefsize bak..." gibi yorumlar yaptığını da anlamanız gerekiyor.
    Motor surerken insanlar aaa nasil teker yapiyor diyo diye dusunmuyorum hobi amacli arkadaslarimla ciktigim bir gun sonucta sadece eglenmeye bakiyoruz. Tatmin duygusunu bizde yakalamak istiyoruz ama her gecen gun daha fazlasini deniyoruz ilginctir

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:09 ----------

Alıntı izzmarit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaptığınız rezilliği birde kendimizce eğleniyoruz diyerek yumuşatmaya çalışmayın. ilk 15-20sn yeyi izleyip arabalara makas atarak gittiğinizi görünce kapattım.

ordaki araçlardan biride kendince eğlenmeye başlayıp sizin aranıza dalıp yanınızdan teğet geçse bir ton küfür edersiniz.

şu motorları "insan" gibi kullanmayanlar yüzünden tüm motor kullananlara apaçi gözüyle bakıyorlar.
    Biz nasil surdugumuzun farkindayiz millet onumuze kirdi diye gidipte adama satasmiyoruz emin olabilirsin , her motorun kullanim amaci vardir bu merette itlik serserilik icin var naparsin umarim bir gun sende bu sekilde eglenebilecegin bi donanima sahip olursun ve birlikte egleniriz dostum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:13 ----------

Alıntı cıbılduck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konuyu haftalar sonra tekrar açınca yine fırçadan kurtulamadın
    Herkesin icindeki apaciyi disari vurmak icin bu yola bas koyduk Levent moderatorle teker videolari icin ++rep

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Motor surerken insanlar aaa nasil teker yapiyor diyo diye dusunmuyorum hobi amacli arkadaslarimla ciktigim bir gun sonucta sadece eglenmeye bakiyoruz. Tatmin duygusunu bizde yakalamak istiyoruz ama her gecen gun daha fazlasini deniyoruz ilginctir

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:09 ----------

Biz nasil surdugumuzun farkindayiz millet onumuze kirdi diye gidipte adama satasmiyoruz emin olabilirsin , her motorun kullanim amaci vardir bu merette itlik serserilik icin var naparsin umarim bir gun sende bu sekilde eglenebilecegin bi donanima sahip olursun ve birlikte egleniriz dostum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:13 ----------

Herkesin icindeki apaciyi disari vurmak icin bu yola bas koyduk Levent moderatorle teker videolari icin ++rep
    Sahip olamayacagimizi nereden biliyorsun? Belki olmak istemiyoruzdur o apaci makinana?

Moderatorler tarafindan korundugunu zaten biliyoruz yazmana gerek yok.

Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı gurcanozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sahip olamayacagimizi nereden biliyorsun? Belki olmak istemiyoruzdur o apaci makinana?

Moderatorler tarafindan korundugunu zaten biliyoruz yazmana gerek yok.
    Sen beni cok yanlis anlamisin dostum donanimdan kasit maddi olarak degil tabiki kicikirik 09u almakta ne var herkes alabilir. Benim bahsettigim nokta surus kabiliyetiydi , maddi olarak kimseyi hor gormem goremem zaten

Motosikleti
    speederbike
    Nokta sürüş? Puhahaha.
    O araçlar "Aha da manyağın biri geliyor" diye düşünüp geri adım atmasa görürüm sizin türün nokta sürüşünü. Puhahaha, nokta sürüşmüş.
    Bence aynen devam edin, doğal seleksiyon ne kadar erkense o kadar iyidir.

Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nokta sürüş? Puhahaha.
    O araçlar "Aha da manyağın biri geliyor" diye düşünüp geri adım atmasa görürüm sizin türün nokta sürüşünü. Puhahaha, nokta sürüşmüş.
    Bence aynen devam edin, doğal seleksiyon ne kadar erkense o kadar iyidir.
    Nokta surus ne demek anlayamadim? Ama degisik bi adamsin yorumlarini okuyorum saga sola satasan bos birine benziyosun sevdim seni dogal
    Seleksiyon sevdalisi vettel seni
    berk_cglr bunu beğendi.

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    hocam bir kere de farklı şekilde başla videoya, hep teker olmuyor :D

Motosikleti
    speederbike
    Sizin gibilerin çok cenazesini gördüm ve zerre üzülmedim.

Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sizin gibilerin çok cenazesini gördüm ve zerre üzülmedim.
    Aynen kardesim git devam et itin cakalin duasina ihtiyacimiz yok zorla hakaret ettiriyor ya 😂

Motosikleti
    speederbike
    Aynen iade ederim.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)