Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Şincik Kim Haklı..

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Arkadaşlar yatak sarmış burgman 400üm var xxx motorda.Yalan yok 3 senedir belki orada..Bilen bilir profilimde fotoğrafları var.. 2gün önce b ir şahıs aradı ve dediki.. " Mustafa bey sizin xxx motorda burgman 400ünüz var ben ona talibim elimde zat150 var muayenesiz sigortasız 5 bine satıyorum ben, üste bir miktar para ile takasta almak istiyorum şu an motor zaten xxx motorda ..Dedi..
    Bende ben o motoru o hali ile 5 bine satmayı düşünüyorum isterseniz elinizdeki motoru 5 bine satın bendekini alın üste para vermezsiniz , satılmaz ise kendim tamir edip kullanacağım siz ne vermeyi düşünüyorsunuz dedim..

Şahıs : üste 3 bin 3500 gibi veririm en fazla o kadar çıkar dedi..

Bende bir motorun fotoğrafını atarmısınız bakayım onlar o kadar oldumu ya dedim..Ve şahıs motorun fotoğraflarını yollar. Ve yol üstü olduğu için şahsın motorunu gördüm yalan yok bayağı dökük birşeydi..

Ardına şahıs aradı : Kardeş baktın fotoğraflara ne diyorsun ben üste az bir para ile 1000-1500 veririm dedi..Ve ağız değiştirdi bu sefer..

İşyerine gittim fiyatını merak ettim bu kadar oldumu piyasası dedim..Ve şahsın ilanını gördüm..Motora pazarlık olur ihtiyacımdan dolayı 3750 tlye satıyorum yazmış..

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...42135988/detay

Vay anasını dedim hani bana 5 bin dedi, hani ihtimaller dahilinde bana takasta 5 bin sayıyorum dese hak veririm ona göre bende fiyat veririm , Üstelik sonradan ağız değitirdi 3500 tl olan meblayı 1500 tl yaptı , üstelik ilana ihtiyaçtan dolayı yazmış ihtiyaç nedir borçtur ekmektir sudur vs..Ama şahıs belli lüks derdinde..

Tabiki ben haberci editör stalkçı bir şahıs olarak ilan fotolarını watsaptan yolladım mesaj olarak " Motor için görüştük sizin ile elinizdeki motora 5 bin istedinizi söylediniz oysa motora pazarlık içinde 3750 tlden satışa koymuşssunuz , sonradan üstüne 3000 tl vereceğinizi söylediniz bende motoru görüp olabilir dedim. Sonra tekrar arayıp neden ise 1500 tl vereğinizi söyleyip nedense ağız değiştirdiniz ..
    Dürüst değilsiniz lütfen rahatsız etmeyin.. diye mesaj yazıp

Diye yazıp her türlü engelledim..
    Akşamına bir kere aradı hali ile ulaşamadı.. He dersiniz adam elindek mal zaten 3500 sizede ona göre 1500 demiş dersiniz buna tabiki evet derim ama başta 5 bin diyip sonra çelişkili rakamlar bildirmesi sinirimi zıplattı zaten Bir daha ulaşamadı..Buyrun karar sizin..
    liquem bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT 25
    Bu tarz ilanlarla satış sırasında ya da alış sırasında diyaloğa girmiyorum. kafam rahat

İnwe Elensar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 390
    Selamlar.

''Boş muhabbet için aramayın kalp kırarım, çok titiz kullanıcıyımdır, yağ olarak hep Motul 7100 kullandım, (Ezberlemişler bir yağ markasının ismini, aynı şeyleri yazıp duruyorlar. İnsan en azından başka bir marka yazar inandırıcı olması için.) zincirimi 300 km'de bir yağlarım, aracımda şişirme hasar kaydı vardır... vs. örnekler çoğaltılabilir.

Bu gibi ifadeleri gördüğünüz ilanları; yanıltıcı içerik diye şikayet edin ve ardından ilanın açık olduğu sayfayı kapatın. Kapattıktan hemen sonra bilgisayarınızı/telefonunuzu sabunlu zemzem suyuyla yıkayın ki bu kanı çürümüş mahluklardan, kullandığınız cihaza cihazdan da size hastalık bulaşmasın. Ben şahsen bu insanların tipini, konuşma tarzını, yaşam tarzını ve ticaret anlayışını gözümün önüne getirebiliyorum ve suratının tam ortasına, önce balgam ardından (İyi yapışması için.) yumruk atmak istiyorum.

Kendini andaval gibi öven, okuyanı da aptal yerine koyup kendi gibi geri zekalı sanan, zeka seviyeleri yedi aydır beslediğim Karadul Örümceğimle aynı seviyede bile olmayan bu Homo Erectus türünden bozma varlıkların, sattıkları araçların içinde; satarken gizledikleri/söylemedikleri kusurlardan kaynaklı; kollarının bacaklarının kopacağı bir kazaya karışmalarını, en değer verdiklerinin parçalarını otoban kenarlarından toplayacak kazalar yaşamalarını umuyor ve istiyorum. Bahsi geçen insan müsveddesinin de bu türden olduğuna yemin edebilirim; ama kanıtlayamam.
    tommygun bunu beğendi.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Yatak sarmış motorunuzun tamiri sizce ne kadara mal olur?

cıbılduck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696
    Abi ne uğraşıyorsun zart zurt motorlarla mis gibi burgmanın varken

mutlumotorlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    2.El bakan çoğu kişinin başına geliyor Boşver gitsin

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Boş muhabbete aramayın
    Dosta gider
    At benzini git

tarzı yazan insanlardan domates almayın

sallami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Downtown350i/Dominar 400
    Yaptır Burman'ı
    Üzme tatlı canını.
    ''Bir adam hangi yolda gidiyorsa, o yol onun kendi seçimidir.'' İp Man

Motosikleti
    pulsar ns200
    Ilanda sahibinden "temiz" yazması temizlik algısını sorgulatıyor
    erensel bunu beğendi.

rebeka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    "Boş muhabbet için aramayın kalp kırarım"
    Yazan birinden fazla bir şey beklememek lazım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)