Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Orta sınıf Motosiklet tartışması V- Strom 650 & Versys 650

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    R1200GS
    Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2019 da iki defa GS test sürüşü gerçekleştirdim , ikincisi 100 km den fazla sürdü , arkadaşlarla toplaştığımızda söylüyorum yok artık abartma diyorlar :(

96.000 km deki Vstrom um 6000 km de test yaptığım GS den daha konforlu , kesinlikle abartmıyorum , kullandığım motorlar içinde bir tek Honda Crosstourer daha konforlu geldi bana..

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:16 ----------

2004 model 79.000 km

2013 96.000 km devam..
    bence tam tersi nikkiurie hocam, ben konfor için 2005 vstromdan 2007 GS'ye geçtim. Eski Vstromun selesi taş gibi, bilirsin vstrom tr'ciler seleye jel, sünger uygularlar, ayrıca bacaklar uzunsa vstromda dizler çok kırılıyor 1-2 saat sürüş sonrasında ağrı yapar. GS'nin selesi orijinal olarak iyi ve peglerin yeri ideal. Vstrom motoru kurşun geçirmezdir orası ayrı konu.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Alıntı mehmetyasin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence tam tersi nikkiurie hocam, ben konfor için 2005 vstromdan 2007 GS'ye geçtim. Eski Vstromun selesi taş gibi, bilirsin vstrom tr'ciler seleye jel, sünger uygularlar, ayrıca bacaklar uzunsa vstromda dizler çok kırılıyor 1-2 saat sürüş sonrasında ağrı yapar. GS'nin selesi orijinal olarak iyi ve peglerin yeri ideal. Vstrom motoru kurşun geçirmezdir orası ayrı konu.
    Eski ve yeni Gs lerinde selesini jel yada kalın süngerle kaplayanlar var seleyi neyle kaplarsan kapla ilk bindiğinde yumuşak gelebilir bir saat sonra hepsi popoyu uyuşturuyor , ara sıra hafif havaya kalkıp kan dolaşımı hızlanırsa bi nebze iyi geliyor , en güzeli sık sık mola vermek , kullandığım motorların selesine hiç ellemedim bana sıkıntı vermedi , Gs in panik fren tepkileri müthiş , alt devirlerdeki torku nefis ama her gaz açtığınızda boksörlerin sağa sola motoru esnetmesini sevemedim nedense , özellikle düşük hızlarda veya dururken gaz açtığınızda sanki biri sağa doğru kolunuzdan asılıyormuş gibi geldi bana , ayrıca her bindiğimde kaval kemiklerim boksör motorun çıkıntılarına fena çarptı morardı , hele şehir içi sıkışık biryerde motoru ayaklarla bir metre geri itmeye çalıştığınızda dizin 10 cm kadar altı o çıkıntılara denk geliyor , uzun boyluların dikkat etmesi şart..

Motosikleti
    1970 Triumph Tr6
    Alınan ürün 2.ci el olacağı için cümle gene tekrar olacak.

üretim yılı ve km'si en genç bakımları tam geçmişi bilinen motosikler tercih olmalı.

yasincig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Forza 250 Forza 300 Suzuki DL 650 Forza 250
    Merhaba arkadaşlar, sonunda aldım. Tercihimi V- Strom'dan yana kullandım. Temiz ilk sahibinden 2016 Dl 650 XT 6000bin km. de. 3 gün oldu doğru bir tercih yaptığımı düşünüyorum. Yardımcı olan herkese çok teşekkür ederim tekerinize taş değmesin.

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]
    Cyan, mavzer-i, SuleymanE ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

-Black- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    Alıntı -Black- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Türkiye'de bu soruya %90 oranla v-strom cevabı alırsın.
    Dolayısıyla, hayırlı olsun, araştırmaya şimdiden başla. 👍
    Tekrar hayırlı olsun. Uzun zaman sizin de, eşinizinde keyifle gezeceği bir motor sahibi oldunuz. 👍
    yasincig bunu beğendi.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    hayırlı olsun güzel motor almışsınız
    bende daha önce nc 700 660 tenere kullanıp sattım gidip xt 650 v storm alacaktım frenlerini beğenmedim gidip nc 750 aldım
    şehir içi dışı her yere giderken kullanıyorum bakımı benzini parçası üzmüyor
    2 motorum vardı tek e düşürdüm
    bu arada maxem çanta yı millet beğenmez dalga geçer daha önce 18000 km kullandım sıkıntı çıkarmadı
    yasincig bunu beğendi.

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    Alıntı yasincig adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar, sonunda aldım. Tercihimi V- Strom'dan yana kullandım. Temiz ilk sahibinden 2016 Dl 650 XT 6000bin km. de. 3 gün oldu doğru bir tercih yaptığımı düşünüyorum. Yardımcı olan herkese çok teşekkür ederim tekerinize taş değmesin.

http://<a href="https://hizliresim.c...ty.jpg</a></a>

http://<a href="https://hizliresim.c...uP.jpg</a></a>

http://<a href="https://hizliresim.c...k9.jpg</a></a>
    hayırlı olsun tercihiniz en güzel, en doğrusu
    yasincig bunu beğendi.

Mallaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1250 GS ADV
    Hayırlı olsun kardeşim. Tekerine taş değmesin.
    yasincig bunu beğendi.

sallami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Downtown350i/Dominar 400
    Hayırlı uğurlu olsun. Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin.
    yasincig bunu beğendi.

ryangt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hayırlı olsun, normal DL ve versys'e göre çok daha enduro bir tercih olmuş XT.

güle güle kullanın
    yasincig bunu beğendi.

nihiltzkrieg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 937 & SV650 & 390 Duke
    Hayırlısı olsun, motor güzel görünüyor.
    yasincig bunu beğendi.

Hayırlı olsun güle güle kullanın bende İzmir'de aynı ikilemde kaldım bütçem kısıtlı olduğu için sanırım kışın biraz daha gelmesini bekleyeceğim belki fiyatların gazı inermi ne dersiniz ?
    yasincig bunu beğendi.

-Black- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    Alıntı 2AF3R adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun güle güle kullanın bende İzmir'de aynı ikilemde kaldım bütçem kısıtlı olduğu için sanırım kışın biraz daha gelmesini bekleyeceğim belki fiyatların gazı inermi ne dersiniz ?
    Mevcut kriz bitene kadar, 1-2 sene hiçbir şeyin fiyatı düşmez. O gaz sandığın gaz değil aslında. Benzin fiyatı gibi, mevcut koşullardaki GÜNCELLEME..!!!
    (Sıkışıp satan olursa o ayrı, ki umarım kimse, istemeyerek motorundan ayrılmak zorunda kalmaz)

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)