Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

almancı aktroller yatsın kalksın fabrikalara almanlara dua etsin

Motovento
    REKLAM ALANI
    Moto43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ---
    yoksa 5 kuruş para etmezler 2 hafta tatil yapmaya gelip türkiye süper ekonomi süper diyen antalyadaa orda burda ev tutup tatil yapıp vaaz veren ikiyüzlü topluluk youtube de murat özün bunların pisliklerini ortaya çıkardı yoksa aç kaldık gurbette diye bizi kandıracak bu sahtekar gurbetçiler
    fz6_fazer ve Meraklı Genç bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Nazar etma ni olur çalış seninda olur :D Gurbetçilerden şikayet edeceğine otur adam gibi nesil yetiştir.Ülkeyi yönetenler ve anki siyasete bulaşmış olan herkes ağaç kovuğundan kıçmadı.Ülkede yalancı hain her fırsatta birilerini kazıklamaya çalışan bencil maymun sürüleriyle dolu olduğunu göremiyorsunuz hala.Şikayet etmekten başka hiçbir şey yapamayan adamın kürdan kadar değeri yoktur.Anca şikayet anca şikayet,ülkenin siyasetinden de insanından da tiksinir oldum.
    karayel90 bunu beğendi.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Şaka maka Yecüc Mecüc kavmi gibi bir millet olduk. Nerede itlik,haytalık,uğursuzluk hepsi bizde toplanmaya başladı.

Motosikleti
    ---
    Alıntı oldcockroach adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nazar etma ni olur çalış seninda olur :D Gurbetçilerden şikayet edeceğine otur adam gibi nesil yetiştir.Ülkeyi yönetenler ve anki siyasete bulaşmış olan herkes ağaç kovuğundan kıçmadı.Ülkede yalancı hain her fırsatta birilerini kazıklamaya çalışan bencil maymun sürüleriyle dolu olduğunu göremiyorsunuz hala.Şikayet etmekten başka hiçbir şey yapamayan adamın kürdan kadar değeri yoktur.Anca şikayet anca şikayet,ülkenin siyasetinden de insanından da tiksinir oldum.
    bu laflaraı şu anki iktidara söyle birbirini beceren dolandıran sözdü muslumlere söyle bana değil ben yazdım zaten aynı şeyi imam hatip cami açmakla olmuyo bu işler devletin vergileri bana gelmiyor ben aylık 30 milyar maaş almıyorum

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    eskiden gurbettedir yazık derdik, şimdi ise gurbettedir zengindir diyoruz.
    ülkeyi A+++ Sınıfından C konumuna getirenler utansın

Ayrıca çıkar ilişkisi, 2000£ emekli maaşı ile türkiyede 1 hafta rixosta tatil yaparsın.
    bizde 2300 Lira maaş ile apart bakar 5 gece kalır sabah sucuklu yumurta, öğlen burgerking akşam ise ne diyeceğimizi kara kara düşünürüz
    fz6_fazer ve Moto43 bunu beğendiler.

Motosikleti
    ---
    Alıntı atillatopal9 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eskiden gurbettedir yazık derdik, şimdi ise gurbettedir zengindir diyoruz.
    ülkeyi A+++ Sınıfından C konumuna getirenler utansın

Ayrıca çıkar ilişkisi, 2000£ emekli maaşı ile türkiyede 1 hafta rixosta tatil yaparsın.
    bizde 2300 Lira maaş ile apart bakar 5 gece kalır sabah sucuklu yumurta, öğlen burgerking akşam ise ne diyeceğimizi kara kara düşünürüz
    bende onu diyorum kardeşim bu avrupada yaşayaan akpli gurbetçiler özellikle afrikada orda burda yaşayanlara lafımız yok dünyanın en iyi ekonomik refah özgür ortamında yaşıyor bu sahtekar herifler ordan şeriat hilafet ayakları yapıyolar çakma vatan sever alayı 1 euro 7.5 tl ediyor o yüzden vatan sevdalısı bunlar ünsan arık sayfasında belli ediyor kendilerini alayı atatürk düşmanı
    Seko bunu beğendi.

hasangazili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar RS 200
    İnterneti bulanın Allah belasını versin. Ne güzel a haber şeysi izleyerek kendimizi dünyayı yöneten süper güç sanıyorduk.
    UzunYolAdami bunu beğendi.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Türkiye çok iyi, Avrupa çok kötü diyenler için projem var zaten. Bu yokluk çeken vatandaşlarımıza devlet oradaki işleriyle aynı konumda Türkiye'de iş bulur. Çalışma şartları ve maaş, emeklilik maaşı Türkiye standartlarında olur. Hem onlar o sefaletten kurtulduklarına sevinir, hem de biz vatandaşlarımızı kurtardığımıza.

mavellen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Boklu siyasetin sorununa inebilmek için taaa Cumhuriyetin ilanına kadar gitmek lazım.Sorun orda başlıyor.Hiçbir zaman kuvvetli bir anayasamız olmamış.Her gelen iktidar birşeyler değiştirmiş.Herkes keseri kendi tarafına yontmuş.İsteyen kendi namına istediği yasayı yapabiliyor.Cumhuriyet ilan edilmiş ama içi boş bir siyasi düzeni varmış.Ordan beri gelenler gidenler bu boşluğu doldurmuşlar.Hala dolduruyorlar ama bu boşluk hiç bitmiyor.Kesin çözüm yasa yapıcılar silbaştan yasalarıda anayasayıda yapacaklar.Yasalardaki boşluklar topluma verilen büyük zarardır.Bu boşlukların farkedilmesi için bu boşlukları kendi namına kullanan insanların çoğalıp ifşa olmasını beklemeden önlem almak lazım.Örn kadın cinayetleri.Kadın karakola gidiyor 5 kere şikayet ediyor ama adam karını öldürüyor.Burda devletin vatandaşına güvenini hissettirmesi lazım.Devlet niye var?Vergi toplamak içinmi?

Duyduğum ettiğim yıl sonu fonlar patlayacakmış.Yani gurbetçiler daha çok zengin olup daha çok mal edinebilecekler.Bende yıl sonundan önce motoru aldım aldım alamadım dahada alamam.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ülkeyi öven gurbetcilere oldum olası gıcık olmusumdur.

Ulan madem iyi bırak gel.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dövizin bu kadar yüksek olması zoruma gidiyor doğrusu. Bildiğin sömürge ülkesi haline geldik lan cebine 2.000 euro/sterlin/dolar sokup ülkeye seğirtip gelen kral oluyor memlekette.
    Bu işler bu kadar kolay olmamalı.
    mavellen bunu beğendi.

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    yaşam kalitemiz gün geçtikçe düşüyor.

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dövizin bu kadar yüksek olması zoruma gidiyor doğrusu. Bildiğin sömürge ülkesi haline geldik lan cebine 2.000 euro/sterlin/dolar sokup ülkeye seğirtip gelen kral oluyor memlekette.
    Bu işler bu kadar kolay olmamalı.
    70'li yıllarda da öyleydi , gurbetçiler krallar gibi yaşardı ülkeye gelince. Demek ki ekonomik olarak o yıllara geri döndük.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı drtayfun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    70'li yıllarda da öyleydi , gurbetçiler krallar gibi yaşardı ülkeye gelince. Demek ki ekonomik olarak o yıllara geri döndük.
    Yahu bu ne demek? Adam kıçı kırık kağıt parçası ile benim toprağımı göz göre göre işgal edebilir demek.

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Ben durumu tespit ediyorum. Yorum size kalmış.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:48 ----------

Ayrıca o yıllarda Türkiye dünyanın en büyük 17. ekonomisi falandı , şu anda 20 galiba , neden şaşırıyorsunuz anlamadım ?

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Göz göre göre oldu. Çoğumuz ya direk, ya da dolaylı olarak destek verdik.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Alıntı drtayfun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben durumu tespit ediyorum. Yorum size kalmış.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:48 ----------

Ayrıca o yıllarda Türkiye dünyanın en büyük 17. ekonomisi falandı , şu anda 20 galiba , neden şaşırıyorsunuz anlamadım ?
    Bilerek 20.liğe geriledik. Seneye sıfır atıp ikinci olacağız.
    hasmet bunu beğendi.
    May the Force be with McLaren Mercedes

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
     Bu Konu MT Site Yönetimi Tarafından Kapatılmıştır.
    Sebep:   Moto sohbet bölümünde siyasi konu başlığı açılması nedeniyle konu kapatılmıştır
     Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
     Foruma üye olan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.
     Forum Kurallarını okumak için tıklayın..
     Şikayetleriniz için tıklayın
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)