Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Majesty

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    SUZUKİ V-STROM DL 650
    Herkese selamlar, 2007 model Yamaha Majesty 400 alma arefesindeyim.
    Aramızda bu motoru kullanan arkadaşlarımız bizlerle olumlu olumsuz tecrübelerini paylaşabilirler mi acaba?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

ben takribi 2 sene kullandım cok guzel motor xmax400 la aynı blok. aktarma debriyaj Vs ayni ürünler. dokum sasi. cok zevkli surus. yumusak bi surusu var 170 son suratleri seyir hızı 130/140 arası.

farklı sorularınız olursa yardımcı olabilirim.
    Hayrettin35 bunu beğendi.

Hayrettin35 Bey Selamlar. Selametle ve keyifle uzun kilometreler yapın dilerim.

20 günlük tecrübenizi paylaşırsanız sevinirim. Neler yaşadınız, nelere dikkat etmek lazım, zorlukları var mı, alırken nere dikkat ettiniz ve etmiş olmak isterdiniz. Benim kısmetse kendime ait ilk motorum olacak...

Başka arkadaşlardan da destek olan olursa çok sevinirim
    Hayrettin35 bunu beğendi.

Motosikleti
    SUZUKİ V-STROM DL 650
    Alıntı CO2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayrettin35 Bey Selamlar. Selametle ve keyifle uzun kilometreler yapın dilerim.

20 günlük tecrübenizi paylaşırsanız sevinirim. Neler yaşadınız, nelere dikkat etmek lazım, zorlukları var mı, alırken nere dikkat ettiniz ve etmiş olmak isterdiniz. Benim kısmetse kendime ait ilk motorum olacak...

Başka arkadaşlardan da destek olan olursa çok sevinirim

Merhabalar, öncelikle ilk motor için biraz büyük. Ağırlıkla şehiriçi kullnılacaksa biraz büyük. Yakıt nerdeyse bir araba kadar yakıyor diyebilirim (Ağırlıkla şehirçi kullanıyorum).
    Ama keyif konfor rahatlık hızlanma denge derseniz kesinlikle Majesty derim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)