Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Habere Bak!!!! Motosiklet Tehlikelidir

Motovento
    REKLAM ALANI
    victor54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125

GAYET GÜZEL HERŞEY YAZILMIŞ MOTOSİKLET ŞÖYLE SATILIYOR BÖYLE SATILIYOR FAKAT HABERİN SON CÜMLESİ EVLERE ŞENLİK.GAZETENİN MOTOSİKLETE BAKIŞ AÇISINI ADETA ORTAYA KOYUYOR.

BU SAÇMALIĞI YAPAN GAZETEDE ÇOK DEĞERLİ ARKADAŞLARIMIN ÇALIŞMASIDA BENİ AYRICA ÜZDÜ.BEN TEPKİMİ EMAİLLE GÖSTERDİM UMARIM MOTOSİKLETE BAKIŞ AÇILARI DEĞİŞİR

adagazete@mynet.com

adagazete@hotmail.com

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    demonicdreams - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW
    Bu durumlarda kullanılar bir Amerikan atasözü var bilirsiniz: "F*** You" diye.

Sağa sola bakmadığın sürece karşıdan karşıya geçmek de tehlikelidir.
    Araştırmasız Gazetecilik bu herhalde.

ozkansava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    JONWAY 150 T-2 YY Furnace
    Isırmayız korkmayın.
    Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı. Alphonse Karr

gazeteye mail atacam. ışığınızla bizleri aydınlattığınız için çok tşk ederiz.

marefb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1299 Panigale
    motosiklette patlama oldugı doğru tehlikeli olduada doğru ama dikkatli kulanıldıgında kazayla sonuclanmaz tehlikeyi olusturan en büyük etken ehliyetsiz korunmasız sürücüler

ManyAak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aslında yorum doğru bence ama bu düşüncenin gazetede yayınlanması da çok yanlış ben de motosikletin tehlikeli bir araç olduğunu düşünüyorum açıkcası motosiklet hastası olsam bile bu yüzden fazla hız yapmamaya çalışıyorum

bazı arkadaşlar yavaş ve güvenli kullanmayla hiçbişi olmıyacağını savunabilirler ama adamın biri arkadan bi toslarsa tamamdır
    2 tür insan daima açtır:1.si bilimi arayan 2.si ise PARAYI::sas::

Motosikleti
    cbr 125
    evet arkadaşlar kısada olsa düşünceleriniz yazıp bir email atarsanız gazeteye iyi olur bence

Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    Shoper Model???
    amcam şopar demek istemiş heralde
    heheh
    bunlar kendilerini haberci sayıyorlar işte
    daha okuma yazmayı düzgün bilmiyorlar
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

fakir ama gururlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Siyah YBR 125 '06
    ben haberde yanlış bir bilgi göremiyorum. tehlikeli olduğu gözardı edilmemeli diyor. bence gayet yerinde ve doğru bir tavsiye. bu tip haberler az da olsa insanları yanlış kararlar vermekten alıkoyabilir. haberi yazan şahsı tebrik ediyorum.

Yerel gazeteler , zaten cahil kalmaya mahkumdur. Yeterli sermayenin olmaması , sponsor ve reklam bulamamak ; personel sayısını azaltmakta ve kalitesini düşürmektedir.
    Eğer yerel gazeteleri eleştirecek olsaydık. Ben her gün Eskişehirdeki gazeteleri buraya aktarmak zorunda kalırdım.
    Zaten adreslerinden de belli oluyo. Adamlar gazetenin adına hotmail ve mynetten hesap almış... İnternette kendi adınıza e-mail hesabı 20YTL bile tutmaz...

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Haber'i yazan arkadaşın kişisel görüşüdür.Saygı duyarım.Ama katılmıyorum.
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

Alıntı fakir ama gururlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben haberde yanlış bir bilgi göremiyorum. tehlikeli olduğu gözardı edilmemeli diyor. bence gayet yerinde ve doğru bir tavsiye. bu tip haberler az da olsa insanları yanlış kararlar vermekten alıkoyabilir. haberi yazan şahsı tebrik ediyorum.
    tamam yorum doğru ama yazan kişi tarafsız bir şekilde yazmamış basın her zaman tarafsız olmd-alı öyle deil mi

Motosikleti
    cbr 125

sende haklı olabilirsin kendine göre saygı duymak gerek ama gazetenin vurgulama şekli yanlış.motosiklet tehlikelidir diye başlık atmak yerine bilinçli kullanım yönünde uyarıda bulunması daha doğru olurdu

ilginc olan bu haberin altındada bir motosiklet reklamı vardı.şimdi o ilanı veren firma ne yapar acaba

fakir ama gururlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Siyah YBR 125 '06
    nasıl tarafsız? yazar haberde motosikletin tehlikeli olduğunu ve dikkat edilmesi gerektiğini söylüyor bu yorumun neresi taraflı. insanlar bana birşey olmaz mantığı ile eğitim (en azından ehliyet) bile almadan gözü kapalı bir şekilde ucuz motosikletlere hücum ediyor. belki bu tip haberler sayesinde bunun önüne az da olsa geçilebilir. ben habercinin bu haberde kesinlikle objektif olduğunu düşünüyorum. o köşede ben yazsam belki bu şahıs kadar insaflı olmayabilirdim.

fuaterc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motor tehlikeli midir????!!!!
    motor hacim olarak diğer arabalardan daha az yer kapladığı için trafikte diğer araçlarla buluşması daha zordur. yaya vb. ye direkt olarak çarpması zordur. tam koruma ile kullanılan motorlarda araç sürücülerine göre daha az hasar gelir. merkez kaç kuvveti ile döndüğünden (eğer lastikleri de iyi ise) savrulma daha az olur. bu nedenle araçlardan daha güvenlidirler (bilinçli kullanıldıklarında) .
    Tehlikesi sadece optik bir yanılsamadır. 2 teker üstünde göründüğünden insanlara öyle gelir.
    BENCE.

Alıntı fuaterc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor tehlikeli midir????!!!!
    motor hacim olarak diğer arabalardan daha az yer kapladığı için trafikte diğer araçlarla buluşması daha zordur. yaya vb. ye direkt olarak çarpması zordur. tam koruma ile kullanılan motorlarda araç sürücülerine göre daha az hasar gelir. merkez kaç kuvveti ile döndüğünden (eğer lastikleri de iyi ise) savrulma daha az olur. bu nedenle araçlardan daha güvenlidirler (bilinçli kullanıldıklarında) .
    Tehlikesi sadece optik bir yanılsamadır. 2 teker üstünde göründüğünden insanlara öyle gelir.
    BENCE.
    sen bi kazasını yap da gör tehlikeli midir deil midirsen istediin kadar bilinçli kullan sarhoşun biri ardandan bi çarpcak adama hiçbi halt olmaz sen ise... meçhul

Motosikleti
    cbr 125
    ben heryıl motosiklet yüzünden trafikte binlerce kişinin öldüğünü hatırlamıyorum.elbette trafikte risk var.ama bu rsik arabalar için tırlar içinde var

prestijsigorta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    .
    arkadaşlar benim park halindeki aracıma motosikletli arkadaş gelip vurdu
    ehliyetide yoktu ehliyetli birini bekledik zabıt için
    ehliyetli kullanmak lazım ayrıca araba gibi şeridinde hareket ederse o kadarda tehlikeli değil makas yaparsa riskli siz ne dersiniz

nasıl tarafsız? yazar haberde motosikletin tehlikeli olduğunu ve dikkat edilmesi gerektiğini söylüyor bu yorumun neresi taraflı. insanlar bana birşey olmaz mantığı ile eğitim (en azından ehliyet) bile almadan gözü kapalı bir şekilde ucuz motosikletlere hücum ediyor. belki bu tip haberler sayesinde bunun önüne az da olsa geçilebilir. ben habercinin bu haberde kesinlikle objektif olduğunu düşünüyorum. o köşede ben yazsam belki bu şahıs kadar insaflı olmayabilirdim.
    yaw kardeşim bak tamam ben de tehlikeli diyorum ama tehlikesi yok diyen bir sürü insan var yaw yani yazı öznel olmamalı muhabir kendinden kesinlikle bir görüş katmamalı ha herkes motosiklet tehlikeli derse o zaman istediini yazsın ama ööle deil

fuaterc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ManyAak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen bi kazasını yap da gör tehlikeli midir deil midirsen istediin kadar bilinçli kullan sarhoşun biri ardandan bi çarpcak adama hiçbi halt olmaz sen ise... meçhul
    sen bi araba ile kaza yapda gör. bi de kemersiz olursa dadından yinmez

tabiki motor kullanmak tehlikeli amam bu tehlike motordan değil kullanandan kaynaklanıyor. sen gir makaslara, sağdan gir soldan çık, hız limitlerini şamar oğlanına döndür.... sonra motosiklet tehlikeli.
    motoru öyle kullanan uzaktan kumandalı araba ile bile tehlikelidir. tehlike söfördedir.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler