Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Husqvarna Svartpilen 250 vs Honda CB250R

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhabalar,

Husqvarna Svartpilen 250 vs Honda CB250R karşılaştırmasında öneriniz hangisi olurdu ve hangi yönden dolayı?

https://www.husqvarna-motorcycles.co...ry=The%20Specs

https://honda.com.tr/cb-250R

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Anfibi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 ABS
    Maddi durumun iyi ise husky almanı tavsiye ederim,değilse cb250r.İki motoru da test edip kullandım(vitpilen 401) kesinlikle husky kalitesini ortaya koyuyor.Benim test ettiğim biraz daha daha spor versiyonu idi ancak.

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    180 ve üzeriysen 2 motorda sırıtmaya başlar.svartpilen başka bir kategoride gerçekten hayran bırakıyor tasarımı tarzı kalitesiyle.

Motosikleti
    cıks
    svartpilen in tr fiyatı belli midir?

oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    Daha yeni aldık xmax i akıl çeliyor namıssız

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...25538402/detay

Fiyat 35000
    potasyum bunu beğendi.

wqaz00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    Husqvarna kalitesi bambaşka diğer markalarla bile kıyaslamam. Ancak arkadaşımın dediği gibi boyun uzunsa iki modeli de tercih etmemeni öneririm. Yedek parça , bakım servisi , piyasada tutulabilme açısından ise Honda daha mantıklı tabi yine seçim sizin

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Bybre kaliper
    Mrf lastik
    Ktm/Bajaj blok yapisi.

Bu huski nin hindistanda uretildigi bellide,ureten firma bajaj mi??

Varsa araştiran,yeşillendirsin burayi.

Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bybre kaliper
    Mrf lastik
    Ktm/Bajaj blok yapisi.

Bu huski nin hindistanda uretildigi bellide,ureten firma bajaj mi??

Varsa araştiran,yeşillendirsin burayi.

BMW den KTM aldı sanırsam bu markayı

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......

cıbılduck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696
    duke 250 ile aynı blok değil mi bu?

Hocam Husqvarna nın 250 lik modeli olduğunu bilmiyordum bi bakıyım dedim aşık oldum resmen, blok zaten KTM , hatta KTM ile birlikte Bajaj fabrikasında üretiliyor, youtube da Hintliler bayağı bi ilgi göstermiş bu modele , yanlış bilmiyorsam sıfır 2020 fiyatları Honda ile nerdeyse yakın, ve Honda nın krank kırma riski taşıması da muhtemel

Bu arada bir sorum olacaktı bulunduğum şehirde Husqvarna bayii si yok, zaten birkaç şehirde var sadece, Ktm bayiileri bu modeli getirtebiliyor mu ? Ayrıca Ktm servisleri de husqvarna ya bakıyor mu ?

Bende modeli çok beğendim Husqvarna iyidir biliyorum, ancak bir kıyaslamanızı istedim merak ettim. İkisi de oldukça kaliteli tarzlar yakın ama ince çizgilerle ayrılıyor.

Alıntı cıbılduck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    duke 250 ile aynı blok değil mi bu?
    Evet aynı blok, platform, şanzıman vs de aynı olması lazım

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Şasisi bile aynı bana kalırsa...

Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şasisi bile aynı bana kalırsa...
    muhtemelen aynıdır ucuz düşük cc motosiklet neticede, ama bence tasarım olarak duke lardan çok daha güzel

cıbılduck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696
    Alıntı buteo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam Husqvarna nın 250 lik modeli olduğunu bilmiyordum bi bakıyım dedim aşık oldum resmen, blok zaten KTM , hatta KTM ile birlikte Bajaj fabrikasında üretiliyor, youtube da Hintliler bayağı bi ilgi göstermiş bu modele , yanlış bilmiyorsam sıfır 2020 fiyatları Honda ile nerdeyse yakın, ve Honda nın krank kırma riski taşıması da muhtemel

Bu arada bir sorum olacaktı bulunduğum şehirde Husqvarna bayii si yok, zaten birkaç şehirde var sadece, Ktm bayiileri bu modeli getirtebiliyor mu ? Ayrıca Ktm servisleri de husqvarna ya bakıyor mu ?
    şu krank muhabbeti artık bitebilir mi? ben hiç krank kıran honda görmedim de duymadım da. saçma şeyler yaymayın nolur.

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    Alıntı cıbılduck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şu krank muhabbeti artık bitebilir mi? ben hiç krank kıran honda görmedim de duymadım da. saçma şeyler yaymayın nolur.
    garajımda bi tane yatıyor 2015 repsol. kırıyor fakat o krank kıran arkadaş ayda bir lastik değiştirirdi. hep lastik yakardı. redline giderdi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Eğer motosikleti sınırlarının dışında kullanırsak hepsi dötü başı dağıtmaz mı ki ?
    oialdemir bunu beğendi.

oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    KTM ve Honda Kalite bloklar üretiyor. Ancak ne CB250R bloğu ( malezya ) japonya' da üretiliyor. Ne Vitpilen 250 bloğu ( Hindistan ) Avusturya' da. İki makinede büyük ölçüde asya da üretiliyor. Tabi bu onları dayanıksız yapmıyor. Orada da aynı üretim kültürü ve standartlar devam ediyor. Ancak bunlar giriş seviyesi motosikletler. Harcanan para ve zaman kadar kaliteliler.

CB1000R ile CB250R nasıl aynı kalitede değilse Vitpilen 701 ile Vitpilen 250 aynı kalitede olamaz. Ancak aynı markadan çıkan başarılı ürünler olacaklardır. CB bloğu krank kırdı da Duke bloğu kırmadı mı ? Kullanıcı hatası olur. Üretim hatası olur.

Mesele bunlar yaşandığında sorun çözebilen bir temsilci bulmak. Piyası olsun kolay satılsın diyen CB250'yi şekli tasarıma önem veren Vitpileni alabilir. İkisi de güzel motosikletler.

Motosikleti
    Rks k-light 202
    Svartpilen'i Sakarya'da Pamukova KTM bayisi getirmiş, inceledim, üzerine bindim, fevkalade güzel bir motor... Cb250ye göre biraz ufak gibi ama işçilik ve kalite daha yüksek... Gelen tek motor hemen satılmış, bayii çok ilgi olduğunu söyledi. Sipariş etmişler, yenileri geliyormuş. KTM Duke ile ortak çok parçası var. Tasarım olarak çok özel ve müthiş bir tarzı var. Bence en yakışıklı 250cc...
    oialdemir bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)