Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İnterkom Hoparlörü yerine Telefon hoparlörü fikri (Zihni sinir procesi)

Motovento
    REKLAM ALANI

Aklıma gelen şey !!

Kn2000 edindim , henüz kask'a takmadım , şöyle bi test ederken "radyo"'da sesi zayıf gibime geldi.(dış ortam)

Ancak , aklıma gelen şu;...

Hurda telefonlardan , ses kalitesi iyi olan iki tane hoparlörü interkom hoparlörleri ile değişsem diye bişey düşündüm.

Malum son yılların telefon hoparlörleri , oldukça güçlü ve temiz kaliteli ses verebiliyor.

İnterkom sıfır olduğu için cesaret edemiyorum , bunun için gözden çıkmış bi headset gerekli , bunu uygulayan oldumu acaba ?

(Ergonomi bi şekilde hall edilir , çok uzun/büyük hoparlörler değil neticede.)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    zamanında telefon tamiri yaptığım için yazıyorum: telefon hoparlörleri, telefonun iç basıncı veya housingi ile yeterli ses verebiliyor.

türkçesi olmaz.
    Carbondioxid bunu beğendi.

Motosikleti
    yamaha mt-25
    notebook içinde kullanılan speaker'lara bi bakın. kücük boyutta olanları var.

yurekli_emin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Wolf SB 250 NI
    Radyo hoparlörüyle falan yapılabiliyor küçük olanlardan. Bluetooth ile yapmaya kalkarsan baya pahalı oluyordu yalnız.

izzmarit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK502
    bundan 4 veya 5 sene evvel karaköyde pasajdan en ucuzundan bluetooth ses bombası dedikleri aletten aldım. Yanına da yine uygun fiyatlı mikrofonlu kulaklık seti aldım (pc için olanlardan kafa üstü olanlardan)

ses bombasının içinde zaten ufacık bir kart var. kulaklığıda parçalayıp düzgünce lehimlemiştim. kulaklık hoparlörleri kasktaki boşluklara sığıyordu.
    biraz uğraşla güzel bir iş çıkartılabilir. gayet tatminkar ses seviyesi oluyor

Motosikleti
    yamaha mt-25
    Alıntı izzmarit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bundan 4 veya 5 sene evvel karaköyde pasajdan en ucuzundan bluetooth ses bombası dedikleri aletten aldım. Yanına da yine uygun fiyatlı mikrofonlu kulaklık seti aldım (pc için olanlardan kafa üstü olanlardan)

ses bombasının içinde zaten ufacık bir kart var. kulaklığıda parçalayıp düzgünce lehimlemiştim. kulaklık hoparlörleri kasktaki boşluklara sığıyordu.
    biraz uğraşla güzel bir iş çıkartılabilir. gayet tatminkar ses seviyesi oluyor
    3.5mm jacklı bluetooth aux aparatı var. fiyatıda 19 tl

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)