Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Yamaha R25 Dün Gece Kaza Yaptım

Motovento
    REKLAM ALANI

Dün Akşam Saatlerinde Kırmızıda Geçen bir motorcu bana yandan vurdu Motorum bu halde Direk Bodozlama kafayla kaldırıma girdim kask olmasa şuan ölmüştüm Şuan parmaklarım kırık ve kaburga bacak ve omuzumda ezikler var kendim toplasam kaç para masraf çıkar ortalama Benim Gördüklerim.
    Sol grenaj
    Sol Kafa Grenajı
    kafa demiri
    sol far
    far demiri
    amortisör
    mesnet
    Sol gidon
    Sağ gidon
    Galiba Ön Jantta gitmiş.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Çok geçmiş olsun, motor bir şekilde yapılır. Hayattasınız ya önemli olan o.

Seramik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    Öncelikle Büyük Geçmiş Olsun.

İnternetten parça fiyatlarına bakmanız daha doğru olur.

Partzilla sitesine girip oradan fiyat çıkarabilirsiniz. Min fiyatınız belli olur.

Ek olarak zaten sigorta hepdini hallediyor.

(Tramer kaydı çıkartmak istemiyorsunuz galiba)

Alper600RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun kardeşim. Yazdıklarına ek olarak fren diskinde zarar görmüş gibi duruyor. Neden kendin yaptırmak istiyorsun ver servise haklı çıkarsın orjinal parçalar ile değişim yaptirirsin.

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    o senin derdin değil sen sağlığına bak.sana yandan vuran o arkadaşı ver mahkemeye çatır çatır ödesin toplasın.haksız olan sensin sen niye zararı karşışıyorsun ? çok geçmiş olsun az buz vurmamış 60 70 var gibi duruyor
    yigozya bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Tvs Rtr 200
    Geçmiş olsun.

nicknamer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayaller Tracer 9 Gt, gerçekler Metro/Metrobüs
    Cok gecmis olsun.

Psikolojinizi cok iyi anliyorum. Ben iyiyim simdi ne olacak diye guzelligi dusunmeye basliyorsunuz.

Gercekten halloluyor. Subatta da ben kaza yapmistim. Kendinize 45 gun verin. Pazartesi usta ve servisle gorusun. Sonrasina karar veriliyor.

Bu bir surec. Dersler cikarin. Tekrar olmamasi adina bir ustaya yada yetkili servise birakinca 1 tik daha iyi hissediceksiniz. Motor geri gelince gecicek bu his.

Tekrardan gecmis olsun

Memcoş48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XRx
    Geçmiş olsun.

Motosikleti
    kuba sl200
    gecmis olsun dostum cana gelcene mala gelsin hatan yoksa sen niye yaptirmayi dusunuyosun
    enes_ayx bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Büyük Geçmiş Olsun.

enes_ayx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT09 2022
    çok geçmiş olsun Allah daha beterinden korusun. Suçlu diğer taraf ise sen niye yaptırıyorsun onun sigortası karşılamak zorunda

yurekli_emin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Wolf SB 250 NI
    Geçmiş olsun. Sanırım o dediğin parçaların bazıları sağ sol diye ayrılmıyordu bir araştır istersen. Sol kafa grenajı ve sol far bunlar tek komple olmuyor mu?

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Büyük geçmiş olsun. Ucuz atlatmışşsınız.

Masraf konusunda kendiniz karşılamanızı önermiyorum. Haklı olduğunuz halde niye ödeyeceksiniz ki? İnanın eğer bu masrafı siz karşılarsanız karşı taraf da yaptığı hatayı ısrarla tekrarlamaya, belki de bir dahaki sefere kendisinin ve başkasının hayatına mal olacak kazaya neden olacaktır.

Bırakın cezasını çeksin, gerekirse cebinden ödesin. Kırmızı ışık ihlali özellikle de kasıtlı yapılmış ise affedilmemesi gereken bir durum. hatırlatayım, neredeyse sizi öldürüyordu, bu konuyu siz değil de internette gördüğümüz bir haberden alıntılayıp ölümlü kaza olarak biz açmış da olabilirdik.

Doğrudan yetkili servise gidin. Cıvatasına kadar değiştirsinler, yeni gibi teslim etsinler. Anahtar teslim alın motosikletinizi. Büyük ihtimal karşı tarafın trafik sigortasından ödenecektir, sigortası yoksa da kendi tatlı keyfi bilir, sizi pek ilgilendirmez. Açık söylüyorum, acımayın! Sonrasında içten içe pişman olursunuz.
    enes_ayx, gezginkral ve NeDemekŞakir bunu beğendiler.

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    geçmiş olsun. sanırım bu kazanın videosunu biyerde gördüm. ama nerde gördüm hatırlamıyorum.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı Kural [ Z ] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Büyük geçmiş olsun. Ucuz atlatmışşsınız.

Masraf konusunda kendiniz karşılamanızı önermiyorum. Haklı olduğunuz halde niye ödeyeceksiniz ki? İnanın eğer bu masrafı siz karşılarsanız karşı taraf da yaptığı hatayı ısrarla tekrarlamaya, belki de bir dahaki sefere kendisinin ve başkasının hayatına mal olacak kazaya neden olacaktır.

Bırakın cezasını çeksin, gerekirse cebinden ödesin. Kırmızı ışık ihlali özellikle de kasıtlı yapılmış ise affedilmemesi gereken bir durum. hatırlatayım, neredeyse sizi öldürüyordu, bu konuyu siz değil de internette gördüğümüz bir haberden alıntılayıp ölümlü kaza olarak biz açmış da olabilirdik.

Doğrudan yetkili servise gidin. Cıvatasına kadar değiştirsinler, yeni gibi teslim etsinler. Anahtar teslim alın motosikletinizi. Büyük ihtimal karşı tarafın trafik sigortasından ödenecektir, sigortası yoksa da kendi tatlı keyfi bilir, sizi pek ilgilendirmez. Açık söylüyorum, acımayın! Sonrasında içten içe pişman olursunuz.
    Ehliyet veya sigortası yok galiba ondan böyle düşünmüş olabilir...Aksi takdirde suçlu olan tarafın sigortası masrafı üstlenir.
    The Power of The Dreams.

Herkese Tek Tek Çok Teşekkür ederim Moralim Çok Bozulmuştu Yardımcı oldunuz ben Hasar kaydı çıkmasını istemiyorum o yüzden

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Vuran paket servisci. Yere düşen magnetlerde yanılmıyorsam "ela kebap" yazıyor. Bir yerlere yetişmeye çalışırken vurmuş galiba. Çok üzücü. Geçmiş olsun.

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Alıntı Batuhancglyn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese Tek Tek Çok Teşekkür ederim Moralim Çok Bozulmuştu Yardımcı oldunuz ben Hasar kaydı çıkmasını istemiyorum o yüzden
    Çıksın, birşey olmaz. Satarken resimleri gösterir durumu izah eder, birkaç kuruş daha uyguna verirsiniz olur biter. Aksi halde o parayı şimdi verecek, satarken etik olmayan bir durum olacak, anlayan adama denk gelirseniz rezil olacak ve bunları yaparken de esasen kar etmemiş olacaksınız. Dediğim gibi, hiç gerek yok.

Daha 500km' de (km' ye dikkat) karşısına çıkan kamyona giren bir Mt-07' nin o zamanki sıfır fiyatı 17.000-18.000 TL' lerde iken çıkan masraf 5.800 TL' lerdeydi ve acımadan sigortadan yaptırıldı. Doğru olan budur.
    mattiadestro bunu beğendi.

Seramik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    "Ne Ekersen Onu Biçersin" Lütfen bunu unutmayın.

Satarken kazasız der satarsınız. Yarın siz kazasız diye bir araç alırsınız. İnanın karşılığını alırsınız. Huzurlu olmanın yerini hiç bir şey alamaz.

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Öncelikle geçmiş olsun. En önemlisi sağlık.
    Motorunuzda 300-500TL hasar olsa tamam. Fakat, düzgün yapılacaksa hasar tutarınız kallavi...

Neden sigortaya yaptırmıyorsunuz ki?

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)