Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Altın elbiseli adam harici motosiklet tanitan en iyi kim?

Motovento
    REKLAM ALANI
    AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Abartıdan uzak durmakta fayda görürüm.
    Para kazanmak için motosiklet tanıtımı yapanlara yüzde yüz güvenmem imkansız.
    Ben objektif değerlendirme yapmaktan çekinmeyenleri izlerim. Bu nedenle "Motomania İzmir" kanalını izliyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cıbılduck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696
    Alıntı CanAydın adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İngilizcen var ise FortNine kanalı var bu arada genel inceleme yapıyor ama iyidir en azından para alıp Övmez motorları Motorcycle.com Youtube kanalı da iyidir.
    Fortnine'ın bir videosunda denk geldiğimde söylediğine göre FortNine kanalı eski adı olan Canadian Bike Magazine şirketine ait ve bu çocuk bağımsız inceleme yapabilsin diye motorları satın alıp inceletiyorlar. Herhangi bir sponsorluk veya motoru ödünç alma muhabbetleri yok. BMW GS310'u mesela yerden yere vuruyor. Burada olsa BMW ile arayı kötü tutmak isteyen pek kimse tanımıyorum

Motosikleti
    Pulsar 200ns - Yamaha mt-25abs
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim dövmüşsün gibi şimdiden sana tebriklerimi iletiyor, ellerine yüreğine sağlık diyorum. Senin o arkadaşının da Allahına kurban. Lakin hayat kötü tesadüflerden ibaret bazen bir yumruk çakarsın karşındakinin boynu kırılır ya da kalp krizi geçirir, ölür. Ondan sonra vicdan azabı bir yana hapis,kodes diğer yana. Aman sakin, aman dikkat..
    valla hocam orası öyle de. bu eleman da zevk için bile dövülür. hani küçükken sokakta okulda falan böyle aşırı irite edici kopiller olurdu da dövmek için bahane arardık ya. heh bu direkt onlardan. spastik spastik hareketleri, süreki arkadaşlar "terede tek" lafı. ya Allah'ın yarattığı ile dalga geçilmez ama tipi bile günde üç posta dövmek için yeterli bir sebep. bence bunun babası bunu mümkün olduğunca görmemek muhattap olmamak için mesailerden kahvehanelerden çıkmıyordur asgagdag. valla her ne kadar dediğin doğru da olsa muhtemelen ilk karşılaşmamda bir bahane bulur evire çevire döverim bu elemanı ben.
    tommygun bunu beğendi.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı coderbiker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla hocam orası öyle de. bu eleman da zevk için bile dövülür. hani küçükken sokakta okulda falan böyle aşırı irite edici kopiller olurdu da dövmek için bahane arardık ya. heh bu direkt onlardan. spastik spastik hareketleri, süreki arkadaşlar "terede tek" lafı. ya Allah'ın yarattığı ile dalga geçilmez ama tipi bile günde üç posta dövmek için yeterli bir sebep. bence bunun babası bunu mümkün olduğunca görmemek muhattap olmamak için mesailerden kahvehanelerden çıkmıyordur asgagdag. valla her ne kadar dediğin doğru da olsa muhtemelen ilk karşılaşmamda bir bahane bulur evire çevire döverim bu elemanı ben.
    Kahve içerken gülmekten laptopa püskürttüm kahveyi, Allah senden razı olsun da klavyenin başına inşallah bir iş gelmez

emenyasin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan KP150
    Elemanı bilmem, etmem ama senin bu anlattığın düşünceler hiç sağlıklı değil. Sen o elemanı bırak kendinle ilgilen kardeşim. Mesele elemanın spastik olup olmaması değil senin kendini rahatsız eden kişi yahut hareketlere karşı bu düşünce şeklin. Toplum içinde yaşıyoruz böyle düşünceler sağlıklı değil.

Motosikleti
    Alıntı emenyasin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Elemanı bilmem, etmem ama senin bu anlattığın düşünceler hiç sağlıklı değil. Sen o elemanı bırak kendinle ilgilen kardeşim. Mesele elemanın spastik olup olmaması değil senin kendini rahatsız eden kişi yahut hareketlere karşı bu düşünce şeklin. Toplum içinde yaşıyoruz böyle düşünceler sağlıklı değil.
    hocam şöyle söyleyeyim, beni tanısanız asla kimsenin kötülüğünü düşünmeyen asla kimseyi incitmeyen, düşmanım bile olsa karşımda ağlasa benim de gözlerim dolan bir insanım. yani toplum açısından tehlikeli biri değilim hayatımda sayılı kavga etmişimdir. elim ağırdır bir tanesini baya kötü hale getirmiştim. mahkememiz hala devam ediyor. kalıcı bir hasar oluştu. ama sebebi aileme dil uzatmasaydı. bu tarz durumlar dışında kavgadan mümkün olduğunca kaçınan birisiyim. bahsettiğimiz elemanı tanıyor musunuz bilmiyorum ama birkaç videosunu izlerseniz düşüncelerinizi merak ettim sizin de.

emenyasin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan KP150
    hocam şöyle söyleyeyim, beni tanısanız asla kimsenin kötülüğünü düşünmeyen asla kimseyi incitmeyen, düşmanım bile olsa karşımda ağlasa benim de gözlerim dolan bir insanım. yani toplum açısından tehlikeli biri değilim hayatımda sayılı kavga etmişimdir. elim ağırdır bir tanesini baya kötü hale getirmiştim. mahkememiz hala devam ediyor. kalıcı bir hasar oluştu. ama sebebi aileme dil uzatmasaydı. bu tarz durumlar dışında kavgadan mümkün olduğunca kaçınan birisiyim. bahsettiğimiz elemanı tanıyor musunuz bilmiyorum ama birkaç videosunu izlerseniz düşüncelerinizi merak ettim sizin de.
    Daha bu akşam sinirlere hakim olmak ile ilgili bir yazı okudum. Bir kısmında Diyordu "Nasıl üşeyeceğini bildiğin yere gitmezsen sinirleneceğin ortamlardan da uzak dur." bu tarz bir şeydi. Yani dediğiniz elemanı izlememeyi, mümkünse yakınına da gitmemeyi tercih ederim. Sizin gibi kavga etmeyen birisini sinirlendirdiğine göre...

Şiddet bazen gerekli olabilir ama maalesef o gereklilik miktarını ayarlamak hele de sinir anında çoook zor olacaktır. O yüzden elden geldiğince kaçınmak lazım. Yoksa şiddette hayatımızın bir parçası ve bazen gerekli.
    Albertorun bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kahve içerken gülmekten laptopa püskürttüm kahveyi, Allah senden razı olsun da klavyenin başına inşallah bir iş gelmez
    valla klavyenin parasını falan isteme vermem :D

Albertorun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xt660r+xtz660+honda cy50+monkey z50+mobylet
    Fazlasıyla hem de

Yayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jl 150 , cbf 150 er -5 ve aprilia pegaso.
    izmir deki "bay motomania"....

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)