Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

+ KANUNİ HAKKINDAKİ GÖRÜŞ VE ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM

Motovento
    REKLAM ALANI
    mavivesiyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İYİ GÜNLER ARKADAŞLAR

BEN SCOOTER ALMAK İÇİN YAKLAŞIK BİR AYLIK BİR ARAŞTIRMA YAPTIM VE KANUNİ BOBCAT 150 GÖZÜME ÇARPTI ANCAK BOY VE KİLO OLARAK PEKTE BU MOTOR BANA UYGUN GELMİYOR GİBİ (BOY:170 KİLO:60)AT VE KELEBEK OLAYI OLMASIN BU SCOOTER HAKKINDA BİLGİNİZ VARSA LÜTFEN BANA YARDIMCI OLUN !

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MONDIAL 50 TT
    Ya niye + KANUNİ .. Ben o artıyı anlamadım.Sence 170 boy az mı çok mu?Bence boyun da kilon da normal bir insanın ölçüleri yani bana soracak olursan Bobcat sana ne küçük ne büyük gelecektir.
    Asfalta yapışmadan motorcu olunur mu ki?

Mel-a-ku - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    eheheh bencede.. fiyatımı buyuk demek istedin

banro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CGL125-CBX250-XL700-CBF150-GW250
    Boyumuz kilomuz birbirine yakın.Bence her tür scooter bize uyar. Tarz meselesi.Ama ben olsam honda beat alırdım.

ya kim tutturdu honda beat diye. bu kadar iğrenç dış body si olan bi motor gormedim. sanki 82 model ..

arkadaşlar sağolun

ama bobcat 150 yi görünce bi anda korktum ölçüleri bakımından normal ama görüntüsü bana cok büyük geldi formu okurkende bi yandan honda beat i inceliyordum tesadüf!

para konusunda üst sınırı 5.000 ytl yani milyar olarak belirledim seceneklerim arasında piaggio skipper 150 de var ölçüleri bakımından bobcat 150 ile aynı ama onun yanında daha narin duruyor yaa ne bileyim işte motoru alıpta üzerinde emanet gibi durmayayım istiyorum

kanuni yi seçmemin nedeni türkiyede fabrikası olması yani yedek parça ve servis sorunu olmaz herhalde

Alıntı UNBEATEN 21 adlı üyeden alıntı
    Ya niye + KANUNİ .. Ben o artıyı anlamadım.Sence 170 boy az mı çok mu?Bence boyun da kilon da normal bir insanın ölçüleri yani bana soracak olursan Bobcat sana ne küçük ne büyük gelecektir.
    valla kardeş bende anlamadım yani bilerek yapılmış bişey değil

ii kanuni demek istemiş

sgorken - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kanuni al bence , bende yeni hussarlardan alıcam 2005 model hussar , 2004 hussardan farklı 2. motor ilki 125t idi asya motor 1 ay olmadı daha alalı .. ama onca yazdıklarımı geri alıyorum cin malına bakmam bi daha fasan cu bunlar.. !!!! (cinden gelenler)

mertserpen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vstrom
    MOTORDAN İYİ ANLADIĞINI SANDIĞIM BİR ABİM. DAHA 20 GÜN ÖNCE KANUNİ ALDI. DAHA 600 KİLOMETRE OLMADI AMA SATMAK İÇİN ÇALMADIĞI DA KAPI KALMADI. BENCE DÜŞÜN BİRAZ...

Alıntı mertserpen adlı üyeden alıntı
    MOTORDAN İYİ ANLADIĞINI SANDIĞIM BİR ABİM. DAHA 20 GÜN ÖNCE KANUNİ ALDI. DAHA 600 KİLOMETRE OLMADI AMA SATMAK İÇİN ÇALMADIĞI DA KAPI KALMADI. BENCE DÜŞÜN BİRAZ...
    pardon ama ne gibi sorun veya şikayetle karşılaştıki böyle alel acele satmaya karar verdi???

Motosikleti
    vstrom
    ÖN GÖSTERGELERİN BULUNDUĞU GÖGÜS KIZMI NE BİR KAZA NEDE ÇARPMA OLMAKSIZIN ELİNDE KALMIŞ, EKSOZ VE PLAKALIK KISMINDAN İNANILMAZ YÜKSEK SESLER (TAKIRTILAR) GELİYORMUŞ + PERSORMANS OLARAK DA MEMNUN OLMADIĞINI SÖYLEMİŞTİ. BEN KENDİSİNİN YALANCISIYIM

peki bu hangi model? ben bobcat 150 düşünüyorum ama !!!! hepsindemi böyle acaba???

Alıntı mavivesiyah adlı üyeden alıntı
    pardon ama ne gibi sorun veya şikayetle karşılaştıki böyle alel acele satmaya karar verdi???
    paraya sıkışmış hihihihi

mavivesiyah; bence hussar çok gorunusu duzgun bi motor .. 3000 km de fln ikinci el bi tane bulursun 1800 civarı paraya.. hem rodaj donemi tamamlanmış olur. hemde keyifli keyifli geZersin. olmadı fazla zarara ugramadan 1750 ye fln satarsın.. 2. el alıp dene bence.. bende oyle yapıcam ama 1800 bile pahalı benim keseme..

Motosikleti
    vstrom
    EVET BOBCAT MODELİ İDİ

biraz bekle mayıs sonunda mondial geliyormuş. 3 ytl ona verirsin. en azından ihtişamlı ve 2.el piyasası (ilerde kesin olacak [en geç 2006 diyorum]) olan bi motor alırsın. hemde taksit maksit imkanı var ..

Mel-a-ku,

yaa arkadaş dediğin iyide ben motoru alıp ta elimde kalsın istemiyorum bu yüzden 0 km düşünüyorum!!!! bu 600 km arızalanma olayı kafama takıldı ama !!!

galiba yüzümü yamaha veya piaggio gibi sağlam markalara çevirsem iyi olacak!!!

Mel-a-ku,

evet bide o var ama arkadaş ne olduğu belirsiz bi motora benziyor ve büyük bi olasılıkla uzakdoğu yada çin malı sitesine bi baktım motor çok güzel (150 zat ) ama bu paraya aynı tipteki piaggio x8 x9 var parasıda çok yüksek !!! sencede bi gariplik yokmu???

erdemgc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT 250 R
    mavivesiyah, doğru diyorsun ama özelliklerini de karşılaştırsan.
    mesela piaggio x9 250 22hp ama 150 zat 10,5 hp sonra 150 zat 150cc kampana fren, ama piaggio üç disk fren (bir arkada iki önde) bir de mondial ucuzluğunu katarsak pek birşey farketmiyor sen de piaggiodan o özellikleri çıkar ve fiyatına bak bakalım. arasında en fazla 1 milyar farkeder.

mavivesiyah; zaten kimse piaggio dan iidir demiyor. piaggio nun modeline alternatif ve ucuz bi model

Mel-a-ku,

mondial kafama yatıyor gibi hadi hayırlısı!!!!!!!!!!

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler